ПЛЕВЕН - 88

  • 18 642
  • 293
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 0
Боже голям съм заплес  Rolling Eyes не съм влязла в профила си. Това отпред съм аз / с каката фризьорка/   Joy

# 241
  • Мнения: 5 026
Наумила съм си да се боядисам, подстрижа,че и кичури ми се мотаят в главата.Мноого съм побеляла, ама много.Валенцето с нейните 4 косъма пасти да яде. Дали ще се реша?  Rolling Eyes

# 242
  • Мнения: 5 290
А,и аз тъкмо се чудех коя си Simple Smile
Аз пак да ви досаждам с градините - някой знае ли дали до у-ще Иван Вазов има и ако да - как се казва. МИсля си,че имаше един двор там с играчки,ама не съм сигурна.
Атракция,какво се чудиш? Аз не съм забелязала косата ми да е пострадала от това,че я боядисвам.Не че имам много,ама тя и преди си беше толкова Simple Smile

# 243
  • София
  • Мнения: 9 887
Наумила съм си да се боядисам, подстрижа,че и кичури ми се мотаят в главата.Мноого съм побеляла, ама много.Валенцето с нейните 4 косъма пасти да яде. Дали ще се реша?  Rolling Eyes
LaughingАз ходих на фризьор да се подстрижа и викам на жената ,че искам да се боядисвам.Тя ме изгледа много странно Embarassed и каза,че няма да е тя човека,дето ще ми съсипе Убавата косица. Laughing
Цяла нощ сънувах мивки 100/50...100/60,тая не ставаше,оная не ми харесваше,другата беше скъпа Crazy...
Вчера една съседка пита Мими на колко е години и тя вика -на фор Laughing.Маминото англичанче.
Атракция,моята захар като бременнех с Мими един път беше 7,3 ooooh!,обаче няма да ти казвам какво количество торта бях омаала предната вечер.

# 244
  • Мнения: 22 497
Джина, не знам как се казва градината, но е на гърба на Иван Вазов.

Atrakcia, боядисване и кичури в едно ще ти дойдат множко, пробвай първо с едно от двете. )))

# 245
  • Мнения: 5 026
Атракция,какво се чудиш? Аз не съм забелязала косата ми да е пострадала от това,че я боядисвам.Не че имам много,ама тя и преди си беше толкова Simple Smile
Аз до преди 6-7 години се боядисвах много редовно-червеникава бях.После ми писна.И сега не заради белите коси, ми просто така съм си наумила.Може и да размисля.Все пак съм везни  Laughing -колебанието е моята стихия.

# 246
  • Мнения: 544
Джина, има градина до "Иван Вазов", но не знам как се казва.

Атракция, на мен гинеколожката ми каза да не бързам да се боядисвам докато съм бременна. Аз я послушах и по тази причина си ходя още не боядисана.

Та и аз съм решила вече да се приведа в приличен вид, да се подстрижа и боядисам, че и моите бели косми имам чувството че всеки ден се увеличават.

Мирама ме изпревари за градината.

# 247
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Аз пак да ви досаждам с градините - някой знае ли дали до у-ще Иван Вазов има и ако да - как се казва.
ДГ "Иглика" - но си позакъсняла, там много рано свършват местата. Води се елитна градина (каквото и да значи това) и молби се приемат от първия работен ден на януари. Но можеш да попиташ. Мога да ти дам  телефон на градината.

# 248
  • Мнения: 5 290
Намерих я аз,но не си спомням дали тук или на друго място съм чела лоши отзиви.Става въпрос за градината на ул. Карлово. Сега като не се сещам кой беше писал за нея. Иначе то за навсякъде съм закъсняла,но все си мисля,че все някъде ще останат места,нали всеки ще си пусне детето на 1 място,а е подал поне на две. Аз съм подала и в Слънце,която също уж се води елитна,но на мен изобщо не ми харесва Sad

# 249
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Джина, за същата градина става въпрос. Предполагам места ще се намерят в детската градина до Детска кухня. Там подават молби и през пролетта. Дикси е записала Митко там. И детето на мама Ася е там.

# 250
  • Мнения: 87
Аз пък по време на бременността се боядисвах, все така ми хващаше и траеше както иначе. Обаче се изоставих накрая преди да родя и още си ходя полу-бяла полу-кестенява и полу-червена. Мислех вече е време да се вапцам ама ми пада косата като на животно. Имате ли такъв проблем? То бива хормони бива чудо ама почти без коса останах, хем я постригах след раждането.... Cry

# 251
  • Мнения: 2 070
Номадка, мисля, че четох из отчетните, че витамин А помага за косопада след раждане
И аз бях така, но не съм пробвала да пия нещо, сега сякаш понамаля, но тя моята коса е супер зле, тънка, права, сега мисля бретон да си направя, малко разнообразие

Имате ли фейсбук бе? Ако искате ме търсете там на Десислава Бетова

# 252
  • Мнения: 5 026
Аз, с предната бременност, имах страхотен косопад.Сега не, но има време.

# 253
  • Мнения: 22 497
nomadka, вземи си Пантогар, добре е да се пие поне 3месеца.

# 254
  • Мнения: 2 556
Имам профил във Фейсбук, ама не съм влизала от 1 месец сигурно  Embarassed Голяма скука ми е там и не се и вясвам... Деси, като вляза, ще те адна все пак.

Общи условия

Активация на акаунт