Какво мислите за...?

  • 2 491
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 218
Аз още по рекламата усещам, че не е кой знае какво  Mr. Green. В интерес на истината нищо не съм купувала, но май ме разобедихте и няма и да купя

# 16
  • Мнения: 1 708
Интимен гел за 2-3 лв., колкото едно веро какво да говориме повече! Stop

# 17
  • София
  • Мнения: 2 164
Още като видях рекламата щях да повърна Sick
И аз!

# 18
  • Мнения: 1 259
От интимния гел- ужасен сърбеж.
Това са и моите наблюдения  Confused.
И при мен така се получи Sad

# 19
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Незнам дали руските са боклук, но между другото, има и много боклуци от "западната" козметика.  Май най-добри са си българските. Ако имате мнение - моля, кажете!!!

# 20
  • Мнения: 35 973
не ми харесва идеята им, затова не бих си купила от тях
има толкова по-привлекателни неща нса пазара ...

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
От интимния гел- ужасен сърбеж.
Това са и моите наблюдения Confused.

Значи не съм само аз с подобни проблеми от въпросния гел   Close

Последна редакция: пн, 14 ное 2005, 14:59 от Amidala

# 22
  • Мнения: 582
Ползвала съм пяна за коса-нито е хубава, нито лоша Confused

# 23
  • Мнения: 1 190
Не съм ползвала нищо от серията ама и не смятам, нещо не ми вдъхват доверие, а и сега като прочетох вече съвсем!

Поздрави Wink

# 24
  • Мнения: 1 547
Антицелулитният крем не върши работа. За 2 и нещо няма и как да върши. Кремът за ръце също не е добър - все едно не си се мазал с крем.

Повече - не!  Naughty

# 25
  • Мнения: 2 241
Имах и аз идея да пробвам продукти на "Красная линия", просто ей така, от любопитство, защото не съм ползвала руска козметика досега, но в един руски сайт:
http://www.make-up.ru/rat_view.php?id=188
видях, че самите рускини имат доста отрицателно мнение за "Красная линия" и се отказах. Не съжалявам.

# 26
# 27
  • Мнения: 2 673
Много съм доволна от душ-геловете и от интимния - това е което съм им ползвала

# 28
  • Мнения: 5 539
Не ме влече тази козметика Confused Звучи ми сякаш е предназначена за червени бабички Laughing

# 29
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Имах и аз идея да пробвам продукти на "Красная линия", просто ей така, от любопитство, защото не съм ползвала руска козметика досега, но в един руски сайт:
http://www.make-up.ru/rat_view.php?id=188
видях, че самите рускини имат доста отрицателно мнение за "Красная линия" и се отказах. Не съжалявам.

Абе, Котке, ти не разбра ли, че Красная линия не е руско производтво, а наше, родно?!?!

А ги изнасят за Русия, затова и са дали такова име и по опаковките всичко е на руски...

Аз ползвах крем за ръце - не ми хареса, прекалено течен, вечно ми текваше по дрехите, докато отворя тубата...а и мирисът беше прекалено рязък и парфюмиран...

Сега ползвам шампоан, ама мъжо е виновен, казах му да купи български, а той купил Красная линия - не че не е български, но имах предвид, нещо на Арома или Рубела...

Шампоана по го бива, ама не ми харесват консистенции като гел, а този е такъв...

Общи условия

Активация на акаунт