трапеза за погача на дете?

  • 22 252
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Мерси за отговорите,момичета! Доста от нещата не ги знаех.Hug

# 16
  • Варна
  • Мнения: 672
Също така трябва да се опита от всичко сложено на масата. Преобладаващи са сладките неща.

# 17
  • Мнения: 1 422
......, то никой и не яде почти нищо, толкова неща остават накрая.

У нас кишовете бяха толкова вкусни, че не остана почти троха, а и гостито имаше роля и на обяд, тъй като беше от 10.30 до към 13.30 часа. Но и не сме сервирали някакви купешки неща, които наистина никой не яде на гости ми прави впечатление. То и аз не опитвам колбаси, соленки или сладкиши от магазина, а пък за индустриални салати да не говорим изобщо.

Според мен е грешка да се сервира само сладко, поне ако сравнявам с вкуса на моите приятели, тъй като или не ядат такова изобщо, или само опитват. Ако сервирате нещо вкусно и привлекателно, всичко ще се изяде и то с голямо удоволствие + ще има много хубав цялостен спомен от празненството.

# 18
  • Мнения: 1 422
...........Също се сетих ,че и неразположена жена не трябва да целува бебето и да го пипа ,защото ще му излязат пъпки !................

Трудно ми е да повярвам, че съвременна жена би написала подобна глупост. Какво майката/ сестрата/ лелята/ бабата да не си целува детето ли. Срамота!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 762
Само да допълня нещо. Майката не трябва да изпраща гостите си, като си тръгнат. Остава си някъде вътре в дома.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт