Нещо ми мърда?

  • 29 019
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 918
Запишете ме и мен към мръдналите. Абе първият път и аз доста се замислих newsm78, ама вече година от тогава, ама още нищо не е излязло Mr. Green. А сериозно, мисля, че са си газове или нещо такова. По принцип много рано усетих първото мърдане на бебето и тогава доктора ми обясни, че коремните ми стени са много тънки, та с това си обяснявам и тези усещания.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз се включвам в групата! Wink
Доста често ми се случва, аз си го обяснявам с движение на червата. Аз също усетих бебето много рано и докторът ми каза, че имам тънка коремна стена - може наистина да е свързано с това! newsm78

# 17
  • Мнения: 46 520
.... По принцип много рано усетих първото мърдане на бебето и тогава доктора ми обясни, че коремните ми стени са много тънки, та с това си обяснявам и тези усещания.

........... Аз също усетих бебето много рано и докторът ми каза, че имам тънка коремна стена - може наистина да е свързано с това! newsm78

И аз го усетих много рано и вече се чудя дали е било бебето или и тогава съм имала от тези потрепвания а съм си мислела, че е то  Embarassed

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
А на мен ми хлопа дъската.Така де:-))) Crazy

# 19
  • София
  • Мнения: 6 561
Моят д-р каза, че това най-вероятно е матката, която все още има някакви единични котракции, макар и да съм кърмила само месец. Точно ката бебетата в началато е да.
Та или ти си мръднала или всчки ние  Mr. Green

# 20
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Леле колко мръднали се събрахме  Mr. Green
Не можете да си представите как ми олекна, като гледам, че и на други им мърда LaughingВече наистина си мислех, че съм тотално откачила и си въобразявам Blush
Приятен ден мимичета.
Благодаря ви, че споделихте  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт