корем след секцио

  • 4 442
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Коремът ми се прибра напълно за около месец, а 1 г. след секциото беше по-стегнат и хубав от преди. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 555
Аз имам изключително развита коремна мускулатура и затова още на 3тия - 4тия ден нямах корем.
Абе да ти кажа, не знам дали е от това. Аз до втория месец от бременността спортувах много активно, а десетина дни преди за забременея имах състезание, за което се готвих с ежедневни няколкочасови тренировки, месеци наред.
А коремът ми стана какъвто е бил преди, чак на осмия - деветия месец след раждането. Така че според мен при теб причината е другаде.
Всъщност аз много се притеснявах да не ми се прибере много бързо коремът. Едно лято видях на плажа една скоро раждала жена с напълно плосък корем и толкова нагъната кожа, че още ми е пред очите гледката.

# 17
  • Мнения: 325
Вече 4 месеца ще станат,картинката още не е както преди,но има и още 5кг за сваляне. Laughing
За разлика от първото ми раждане,което беше нормално,сега прибирането на корема става по-бавно.

# 18
  • София
  • Мнения: 1 262
За по-малко от месец се прибра, без проблем  Peace

# 19
  • плевен
  • Мнения: 644
Корема ми се прибра някъде към 30-40 ден ама носех някакъв колан.Съвсем обикновен беше но мисля че помогна

# 20
  • Мнения: 168
За по-малко от месец се прибра, без проблем  Peace
и при мен така но всичко е индивидуално да структура е няма за какво да се притесняваш всичко ще се нареди само време и силна воля трябват

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Охо, ти си съвсем "прясна", аз вече 1г и 4 месеца още не мога да си възстановя корема. Винаги съм си имала коремче но сега имам и доста сланина натрупана  Close , не мога да се отърва от нея  Close

# 22
  • Мнения: 18
Благодаря за подкрепата момичета Hug!Значи има шанс да не съм като кенгуру лятото на плажа Laughing

# 23
  • Мнения: 78
Матката възстановява размера си отпреди забременяването около 6 месеца след раждане. Добро условие за възстановяване на матката е кърменето. Освен това до колкото съм запозната никакви коремни преси преди 6 месеца, защото рискуваш да фиксираш мускулите на нивото, на което са и да не успееш да прибереш корема си. Според мен, дишай спокойно, не се напрягай много и кърми! Всичко ще си дойде на мястото.

# 24
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Рано ти е още, има време до лятото ще се оправиш. Моят още не се е прибрал добре, 7 месеца минаха.

# 25
  • Мнения: 1 428
Моето коремче все още не се е прибрало напълно.Но аз качих 33 кг.

# 26
  • Мнения: 329
3 седмици след раждането нямах корем, но аз по-принцип отслабнах бързо, с оглед всичките грижи около малкия и къщата Hug

# 27
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз имах много стегнат корем, но за съжаление след първото секцио не се възстанови напълно, а след второто е още по-зле  Sad Нищо, че мина вече година и малко.
Ама и не съм прекалила с гимнастиката май  Embarassed

# 28
  • Мнения: 494
На мен вече почти се прибра. Много малко коремче имам сега, преди нямах въопще корем. Лека полека малко по малко се прибира. Дай си поне три месеца, това като цяло е времето когато организма ти се въстановява от бременността. Аз след 40-тия ден почнах да правя и по малко коремни преси на ден. Правя по около 10-20 зависи как се чуствам, защотото доктора ми разреши да правя, но ми каза поне половин година да не прекалявам с тях.

# 29
  • Мнения: 1 817
Аз и преди си имах и сега си имам Sad
Зависи от доста неща и ...от сланинките.

Общи условия

Активация на акаунт