Отговори
# 195
  • Мнения: 6
Здравейте, мами и бебета,
Неди, винаги се сещаш, страшна си! Ето едно виртуално черпене от нас по случай 5-ия ни месец, тематично, щото и ние вече се свиним по малко с банан, надви ме детето, засега Wink:


Само с 2 думи, защото излизаме на разходка - бързо оздравяване на болните дечица! Много малчовци боледуват напоследък, сигурно сега са най-активни  микробите и вирусите в такова време.
После пак ще пиша, хубава вечер засега!

# 196
  • София
  • Мнения: 285
Гери,
ето ги http://www.mothercare.com/gp/product/B001PAEYT2/sr=1-4/qid=12367 … 3041&mcb=core
но ако искаш такива

трябва да видиш дали ги има в наличност и след това да си ги поръчаш!
ако не ти се прави собствена поръчка само за този продукт, то попитай Джиджибиджи или майлили, коя от двете би склонила да ти допълни и твоята поръчка към тяхна евентуална следваща! Аз в бъдеще ще си поръчвам сама, но като за сефте се включих към Джиджи с обща ... и чакаме приятна изненадааа!  Peace

# 197
  • Мнения: 104
Да, и Алекс бърка в пюрето или в устата си и го размазва навсякъде по себе си и където свари, взела съм всякакви модели лигавници-и с ръкави, но май му трябва специален скафандър  Rolling Eyes

Шивани, ще предам, благодаря   bouquet
Предполагам, че не е проблем някои неща х-рни за ПЗ да ги прилагам извън пюретата  Rolling Eyes

# 198
  • София
  • Мнения: 183
Шивани какви са теи дрешки?
Ние нямаме проблем с ръкомахане просто беба си държи лъжичка и тя и двете се храним  Joy hahaha

Гери, сигурно за нещо такова става дума
http://www.mothercare.com/gp/product/B001PAEYT2/sr=1-3/qid=12373 … 5031&mcb=core
Аз поръчах но друг десен.

Хаха, те вече са ти отговорили, че й същия линк са пуснали  Laughing

# 199
  • София
  • Мнения: 285
Адинко, влез в актуалната тема за ПЗ и попитай за конкретни действия в твоя случай. Момчетата са много отзивчиви и ще споделят опит като майски дъжд!  Hug

Сигурна съм, че няма да има проблем!  Peace

# 200
  • София
  • Мнения: 285
Шивани какви са теи дрешки?
Ние нямаме проблем с ръкомахане просто беба си държи лъжичка и тя и двете се храним  Joy hahaha

Гери, сигурно за нещо такова става дума
http://www.mothercare.com/gp/product/B001PAEYT2/sr=1-3/qid=12373 … 5031&mcb=core
Аз поръчах но друг десен.

Хаха, те вече са ти отговорили, че й същия линк са пуснали  Laughing

 smile3534


smile3525

# 201
  • Мнения: 966
Здравейте   bouquet
Гледах юнака на Мис  Heart Eyes
Прочетах за болни бебчета и им пожелавам бързо оздравяване  Praynig Hug baby_neutral
Прегледах за ПЗ благодаря за линка   bouquet Ние стартираме от другият месец  Simple Smile мисля да заложа както първия път на картофки с кърма и после морков с кърма....
Честита пета месечинка на бебчето на Цвете  baby_neutral Heart Eyes

# 202
  • София
  • Мнения: 285
 newsm10

ще вървим с ПЗ дружно заедно!

Бебчовците ще ни научат на маниери и етикет по време на хранене!  Peace

# 203
  • Мнения: 275
newsm10

ще вървим с ПЗ дружно заедно!

Бебчовците ще ни научат на маниери и етикет по време на хранене!  Peace

хахах, нашата госпожица Сияна много има да учи за етикета - не стига, че яде с раце, ами и ми граби храна от ръцете ми   smile3534

# 204
  • Мнения: 132
newsm10

ще вървим с ПЗ дружно заедно!

Бебчовците ще ни научат на маниери и етикет по време на хранене!  Peace
Моля моля дени не е захранвам педагогично но пак се храни като голям човек с виличка и лъжичка JoyСпоред мен маниера на масата зависи от това как възпиташ детето.Ако ядеш като прасенце и с ПЗ дечко и той така ще папа JoyТова е в кръга на майтапа  Peace
Шивани знам че сте вегетарианци с мъжа ти а на дечко ще даваш ли месце или ако само пожелае?Не искам да нахалствам просто ми е интересно   bouquet

# 205
  • Мнения: 217
Гледам, че има и други бебоци-навитаци да седят  Laughing
Тъкмо снощи снимах Максони как се пъне като магаре на мост да седи - аз бутам надолу, той ръмжи и не ми се дава  hahaha
Това, разбира се, не е онова седене, което трябва да усвоят на 7 месеца, а и мен ме е страх да го оставям, въпреки огромното му желание  Rolling Eyes

Ето:
http://www.youtube.com/watch?v=y0xpwlMHXSg&feature=channel_page

# 206
  • Мнения: 30
feel той човека иска да става вече. Голям сладур е

# 207
  • Мнения: 275
Йоанка, упорит е човекът - радвай се Simple Smile

# 208
  • Мнения: 177
Браво  smile3501 feel_u  сладура е с два дни по голям от нас но как се справя

# 209
  • Мнения: 173
Кристофер, Шивани, благодаря за отговорите.
Митко след седмица навършва 6 м., но вече проявява интерес към нашата храна. Моите притеснения основно са дали ще му стига кърмата и занапред, но щом има толкова много дългокърмещи майки и ПЗахранени дечица, явно природата е помислила и за това.
Лека вечер и спокойна нощ ви желая!

Общи условия

Активация на акаунт