Дуфастон и болки в гърдите!!!

  • 22 651
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 85
Вивианка какво стана с теб, ти спря ли вече дуфастона, дойде ли 'лелката', обеща да ме държиш в течение Heart Eyes

# 16
  • Мнения: 89
Разбира се, че ще ви държа в течение. Утре спирам Дуфастона и се надявам до няколко дни да ми дойде, за да може скоро да подновим опитите за бебче с пълна сила. Днес се консултирах с доктора ми и той ми обясни, че след като прекратя приемането на Дуфастона, тогава трябва да ми дойде. Аз нещо не бях разбрала и си мислех, че още преди това трябва да стане. rene88, миличка, ти беше напълно права  Hug. Остава само и при мен да се подтвърди до няколко дни.  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 267
_re_ge, благодаря, дано да се нормализират нещата и при мен  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 85
brawn   миличка тук сме за да се подкрепяме вярвам че нещата при теб ще се нормализират и всички ще видим така желаните 2 черти  Hug
vivianka1 аз вече изпратих 'лелката' и почвам с опитите, дано този път да стане

# 19
  • Мнения: 13 810
Късмет в бебеправевенето на всички
  bouquet

# 20
  • Мнения: 41
И аз от този месец сьм на Дуфастон от 16 ден-10 дни по две, заради зацапвания на цик.,и аз имам болки в гьрдите,явно е от него,защото по-принцип  много рядко ме болят.
Успех на всички! Hug

# 21
  • Мнения: 961
Аз го пиех без направени хормонлни изследвания.

# 22
  • Мнения: 13 810
Plams колко месеца го пи?

# 23
  • Мнения: 961
Пих го 3 месеца, после смених доктора и се оказа че въобще не е трябвало да го пия.

# 24
  • Мнения: 13 810
и на мен това ми казаха... 3 месеца.
Принципно при мен наблюдавам подобрение, но не знам дали ще се задържи като ги спра.
На теб за какво ти бяха предписани?

# 25
  • Мнения: 961
Да си призная и аз не знам за какво ги пиех. Уж за регулиране на цикъла, за овулация.  newsm78

# 26
  • Мнения: 89
На мен днес най-накрая цикълът ми дойде, Дуфастона си свърши работата. След най-дългото закъснение, което ми се беше случвало да сега /около месец/, вече нещата си дойдоха на мястото. Ще чакам да ми свърши след няколко дни, за да започнем отново опитите. Дано да ми закъснее следващия месец отново, но поради друга причина  preggo  Grinning Grinning Grinning

# 27
  • Мнения: 13 810
Виванка късмет.
Не съм сигурна обаче дали се пие само месец за регулация на цикъла или три месеца...

# 28
  • Мнения: 89
На мен за първи път ми се случва толкова голямо закъснение, надявам се да е било инцидентно.

# 29
  • Мнения: 9 093
Дуфастонът има ефект, докато се приема - спре ли се, спира и действието на прогестерона в организма.
Защо е трябвало да спирате опитите, докато си го пила - Дуфастон се изписва често след овулация, за да удължи лутеалната фаза и да подпомогне евентуалното имплантиране на ембриона. Пие се и слд това, когато настъпи бременност, чак до към третия месец.
Няма нищо страшно в Дуфастона, изписват го за доста неща - но наистина, действа докато се приема. Всеки цикъл е за себе си.

Общи условия

Активация на акаунт