Бамбуков килим

  • 10 129
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
На мен ми се виждат рехави тези килими? Не се ли разпадат? Бях си сложила рогозки на терасата, от тези за плаж, за едно лято станаха на рогозки и заминаха на боклука. Този бамбук по-жилав ли е  Thinking И откъде да си купя за въпросните 30лв, размера 1.30х1.80 почти идеално ме устройва за едната тераса  Thinking

# 16
  • Мнения: 8 999
Това с 30те лева май беше партенка!

# 17
  • София
  • Мнения: 965
На мен ми се виждат рехави тези килими? Не се ли разпадат? Бях си сложила рогозки на терасата, от тези за плаж, за едно лято станаха на рогозки и заминаха на боклука. Този бамбук по-жилав ли е  Thinking И откъде да си купя за въпросните 30лв, размера 1.30х1.80 почти идеално ме устройва за едната тераса  Thinking
Ами те не са като рогозки - килим си е - от долната страха е плат - мек - като мукет, а бамбука е залепен за него. Отстрани кантовете също са от плат  Peace. Като се намокри трудно съхне (заради плата отдолу) - не е като рогозка само от "слама и пръчки"  Peace  Не става за тераса определено  Peace

# 18
  • Мнения: 8 999
Все още чакам адреса на магазина, в който продават бамбукови килими по 30 лв.!

# 19
  • София
  • Мнения: 965
Моят си го купих от Практикер - ама колко стуваше  newsm78 - някъде там - 30-40 лева  Peace
Беше на прИмоСия  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 646
Сега виждам темата и си сетих ,че още преди 2 седмици исках да ви пиша , че в новият магазин в ХИТ Младост  - JYSK видях килимчета за 15-ина лв. но бяха по-малки около 60/140 см.

Общи условия

Активация на акаунт