Четете ли?

  • 4 092
  • 93
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 112
Много обичам да чета. Дори сега, когато гледам близнаците си намирам време за книги. В момента чета "Отсам рая" на Фицджералд.

# 16
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 384
Чета, винаги си лягам с книга. Обикновенно чета по 2-3 паралелно, в зависимост в какво настроение съм.
Когато сина ми беше съвсем малко бебе и спеше спокойно в количката, четях в парка на някоя тиха и отдалечена пейка.

# 17
  • Мнения: 6 993
И аз чета много, намирам си време някак си newsm78
Обикновено вечер, преди да заспя.
Събота и неделя повече .
С една колежка редовно си разменяме книги, препоръчваме си.

# 18
  • Мнения: 3 622
Чета много книги и си купувам много книги
Вечер преди лягане задължително чета

# 19
  • Мнения: 12 669
Аз съм от поколението , закърмено с книги. И нищо не може да ми замести удоволствието от хубава книга.

# 20
  • Мнения: 5 940
Доста по-малко в сравнение с преди една-две години. Пристрастена съм към определен тип писане, като от въздух имам нужда от точно конкретен вид текстове. Към тях винаги се връщам, успявам и интуитивно да открия нови, които ми създават това усещане.

# 21
  • Мнения: 742
Мразя да чета,още от ученичка мраза литературата.Предпочитам да седна тук пред форума и да си чета и да си пиша,но да взема книга-НИКОГА.Може да гледам в една точка от скука но да чета-НЕ  Mr. Green

Днес чувството ми за хумор е в почивка. Кажи, че се шегуваш.

# 22
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мразя да чета,още от ученичка мраза литературата.Предпочитам да седна тук пред форума и да си чета и да си пиша,но да взема книга-НИКОГА.Може да гледам в една точка от скука но да чета-НЕ  Mr. Green

Днес чувството ми за хумор е в почивка. Кажи, че се шегуваш.

Не се шегува, хвали се.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 23 702
Мразя да чета,още от ученичка мраза литературата.Предпочитам да седна тук пред форума и да си чета и да си пиша,но да взема книга-НИКОГА.Може да гледам в една точка от скука но да чета-НЕ  Mr. Green

Днес чувството ми за хумор е в почивка. Кажи, че се шегуваш.
Май не се шегува. И не е единствена...... Познавам и други така.....

# 24
  • Мнения: 516
Чета. Но не бих се подигравала на хора, които не го правят.

# 25
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Без книга не мога да заспя,просто е изключено,имам  дни,които прекарвам изцяло в четене,така си почивам най-добре,откъсвам се изцяло от света и проблемите....телевизора у дома е просто като нептребна мебел,мъжът ми гледа от време на време някой филм и до там,аз въобще не сядам пред него,изключително много ме натоварва...

(не ме вълнува дали другите хора четът,примерно мъжът ми не пипва художествена литература,само  книги,които биха му дали информация за неща,които трябва да свърши,не мисля,че четенето на книги поставя даден човек над друг,че и това да дава повод за присмех)

# 26
  • Мнения: 502
   За романчета не остава много време,пък и съм ги изчела по-хубавите на младини. bowuu
 Виж това доктор Спок,всевъзможни книжки за възпитание и отглеждане на дечурлига,книги за здравословно хранене,гимнастики преди,по време и след бременност и така нататък-маса литература изчетох последните години,ей!

# 27
  • Мнения: 12 669
Обучението в училище наистина може да те отврати от четенето.

# 28
  • Мнения: 742
Мадам Х, темата с училището и обучението е една много дълга и щекотлива, даже имам дежа вю за такъв разговор въ форума.  Само че четенето започва преди и продължава и след училище. Да мразиш даскала си по литература и да мразиш изобщо четенето са различни неща. И чак пък омраза.

Чета. Но не бих се подигравала на хора, които не го правят.

Изобщо не й се подигравам. Мъчно ми е за нея. Наистина.

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 4 028
аз ако трябва да си призная не ми е мъчно. чела съм много като малка, но сега не помня много от прочетеното. честно казано не мисля, че съм загубила много, тъй като книгите за софтуер са ми много по-полезни. а и на интервю за работа никой не ме е питал колко книги съм прочела.

Общи условия

Активация на акаунт