Колко сухар???

  • 4 894
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • В центъра на моретата
  • Мнения: 1 605
Не слагам сухар. Като прочетах какво съдържат сухарите - настръхнах.
Предпочитам да препичам филийка хляб за попара, но такава правя изключително рядко. В супи и яденета не слагам хляб, а вечер й правя сандвич със сирене и кашкавал и го хапва с голям кеф. В това се състои яденето й на хляб.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 735
Като се замисля, че тези гръцки сухари, които масово ползваме, едва ли са  най-подходящата храна за бебета и малки деца, се стремя  да огранича употребата им до миниум.
 Ако храната от ДК не е достатъчно гъста, добавям малко каша, напр. „7 зърна” на Милупа.
Попара приготвям с три сухара, предлагам максимум  2-3 пъти седмично. Редувам с каша, юфка, йогурт с овесени ядки и т.н.

И аз това съм се чудила- толкова българска фирма не може ли да прави сухари!? newsm78Иначе идеята за при бавяне на каша ми допада.Аз в храната от ДК добавям хляб-Добруджа или типов.
По темата- слагам 2 сухара в попарата,която правя все по-рядко.

# 17
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
В попарката 3-4 сухара,а в супата по 1 или 2 зависи от това колко е рядка

# 18
  • Мнения: 2 960
За попарка-2-3,за супата  1 сухар/понякога ако малкия иска/.В някои случаи иска да хапва супата без нищо вътре и да си отхапва филийка с нещо..,или месце ...
И аз понякога препичам филийка вместо сухари.

# 19
  • Мнения: 9 973
3 за попара,в яденето не.Хляб си ръфа отделно ако иска

# 20
  • София,
  • Мнения: 4 267
ПО 3 доскоро, а вече и по 4 сухара в попарата сутрин, в супата по 1 или 2, в зависимост колко е гъста, понякога и в обяда слагам по един сухар, но пак зависи от гъстотата, че понякога яденето от ДК е много рядко. Наскоро си купих една зеленчукова каша и сега сгъстявам с нея, става много по хубаво и не се налага да завирам яденето отново за да омекне вътре сухара.  Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 2 587
Слагам само в попарата - 2 сухара.

# 22
  • Мнения: 764
Освен от годините, то зависи сигурно и от това колко е ящно детето. Аз слагам по 2 сухара в попарата и по един за яденето на обяд (манджите от ДК са доста редички) и по 1-2 вечер за супата.

# 23
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 018
Аз слагам в попарата по 5 сухара на Хип и си изяжда всичко.Даже понякога отваря устата за още Simple Smile

# 24
  • Мнения: 139
Аз слагам само в супата-по 2 сухара Peace

# 25
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 576
В попарата слагам 3 сухара, в супата - малко хляб, а в по-гъсти ястия не добавям нищо.

# 26
  • Карлово
  • Мнения: 328
по добре слагай хлябче от този нарязаният
аз слагам само средата и ми се вижда много

# 27
  • Мнения: 1 372
слагам сухар само в попарата и когато и правя трахана

# 28
  • Мнения: 46 520
Колкото прецениш ТИ.

Аз не съм слагала николко, идеята да смесвам манджа с тесто ми се струва безсмислена и нездравословна.
Зърнените ги ядеше в по-натурално състояние (ядки), хляб/сухари - не.

Общи условия

Активация на акаунт