Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 881
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: X
Съвсем се обърках... Joy

# 1 051
  • Мнения: 3
Не беше честно няколко вечери Димитър да е застрахован от отпадане, а другите участници не.Хубаво пее момчето по принцип, но изпятата от него песен на малкия концерт беше много зле.Да пич е , джентълмен, но не смятам че той е най-добрия изпълнител и не знам какво толкова го превъзнасят.

# 1 052
  • Мнения: 3 405

Какво пиеш  Laughing

# 1 053
  • Мнения: 781
Ама Мара, ако не беше фиркана нямаше да каже за слушалката, която "както винаги не работи". От всякъде издиша този сезон.  Технически средства, жури, малоумщини, а пианиста и китариста или тонрежисьора са за изритване направо.

# 1 054
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ама Мара, ако не беше фиркана нямаше да каже за слушалката, която "както винаги не работи". От всякъде издиша този сезон.  Технически средства, жури, малоумщини, а пианиста и китариста или тонрежисьора са за изритване направо.

и като прибавим и студената зала,където се изпоразболяха половината изпълнители ..... Peace
тя Мара за това  е пила,за да се стопли  Twisted Evil

# 1 055
  • Мнения: 167
Ами вчера изобщо не изписаха нейните номера за гласуване. Докато даваха нея, изписваха номера на Симона. Колко му е да се заблуди човек? Гледа момичето, гледа номера и гласува. Едва ли всички са се взирали. А и да са разбрали - като тя няма номер, как да гласуват за нея?
И аз не съм забелязала .Трябав да видим ако има тази част качена във Вбокса newsm78

Аз забелязах. И двата пъти докато даваха Веселина изписваха номера на Симона. Първо си помислих, че е грешка, но вече втория път и аз незнаех какво да си мисля. Тука в началото на клипа е първото показване и изписване на телефони, в края към 9тата минута е второто.
http://www.youtube.com/watch?v=VcOVSpOMb58&feature=channel_page

# 1 056
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
да,бе,верно,това си е живо прецакване  Peace

# 1 057
  • Мнения: 428
Да дадем линка на Господари на Ефира hahaha

# 1 058
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Да дадем линка на Господари на Ефира hahaha

ами да,защо не,не лоша идеята  Peace

# 1 059
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Току що го гледах пак в официалния им сайт:
http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/383
За мен е безподобен гаф и би трябвало да я върнат на секундата.

# 1 060
  • Мнения: X
И кафе.
Но от гледане ме хвана дефинитивно.

# 1 061
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Току що го гледах пак в официалния им сайт:
http://musicidol.btv.bg/bg/videos/view/383
За мен е безподобен гаф и би трябвало да я върнат на секундата.

много ще им станат връщанията  Joy

# 1 062
  • Варна
  • Мнения: 25 345
Най-добре направо да анулират всичко дотук и да почнат наново Crazy

# 1 063
  • Мнения: 577
Марчето,била полюсна натура  Crazy

# 1 064
  • Мнения: X
Абе аз се чудя защо изгониха толкоз много народ наведнъж, има после да ги връщат я. Само паИчки за смс-и да има, съвсем ни взеха за овци еййй, нервят ме вече.

Общи условия

Активация на акаунт