Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 842
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 1 095
  • София
  • Мнения: 8 012
Теодор,Ясен и Тома-това са тримата,които ми харесват от прдните две издания Heart Eyesе
Ясен ми е слабост на мен Peace

И аз много се надявах Ясен да спечели мин. година, но май не е от типа хора, които биха правили масова музика...Човекът е фин музикант, не е за всеки вкус...
Честно казано, към Тома съм относително индиферентна, нито той, нито Нора ми бяха особена слабост.
Невенка е готина, има силен глас, но парчетата, които направи след МА1, са пълен боклук, изобщо не ми харесват. Теодор издаде едно парче, на което не му зная името, но е страхотно. Доколкото съм чела, и Теодор, и Ясен, завършват класа на Алис Боварян, която до сега е сочена за No.1 като преподавател в консерваторията.

# 1 096
  • Мнения: 4 784
Тома определено не е мой тип, с нищо не ме привлича, освен че се държи освободено, а не е схванат. Не харесвам брадясали мъже.
Теодор ми харесва.

# 1 097
  • UK
  • Мнения: 3 959
Пламен (Пътов, не се сещам дали нямаше други Пламеновци) и Ясен са ми любимците от миналите сезони. От момчетата, от момичетата - Невена.

# 1 098
  • София
  • Мнения: 2 079
Обаче на мен Невена ми се стори доста напълняла. Confused

# 1 099
  • Мнения: 1 318
Не е напълняла, просто я бяха облекли безумно...

# 1 100
  • Мнения: 1 955
На мен Невена никога не ми е харесвала. Визуално и вербално, де, иначе пее хубаво момичето. Нещо ми простее.

# 1 101
  • Мнения: 4 496
Облеклото на всички е просто Confounded

# 1 102
  • Мнения: 1 318
С всеки изминал сезон стилистите им се чудят как да ги окарикатурят още повече... ooooh!

# 1 103
  • Варна
  • Мнения: 25 305
Аз пък Теодор хич не го харесвам, понеже страшно ми напомня един бивш, с който не знам с какъв акъл изобщо съм се захванала навремето Crazy

# 1 104
  • Мнения: 4 496
А момчето, което изпя "Мишел" прилича на мой бивш. Мъжът ми беше много доволен, че отпадна... Joy Joy

# 1 105
  • Варна
  • Мнения: 25 305
А тъй - всички "бивши" вън hahaha

# 1 106
  • Мнения: 14 654
Уффф,Какво му е на Тома??? Thinking
Аз го харесвам,пък.Как пее ми харесва...

Eee, как пее и на мен ми харесва,той ми беше фаворит миналата година, заедно с Нора. Моите забележки са само за външността и малко за поведението. Спирам да критикувам, за да не зазвуча като Мара - полюса.

# 1 107
  • Мнения: 174
Харесвам формата и го следях с интерес и неотлъчно. Но тази година започнах да пропускам епизоди- става ми все по- безинтересно!!!
 Първо: защо оставиха толкова малко момчета за концертите, а разбирам от снощи - все по- малко. Не ми се гледат само жени!!!
 Второ: много мрачно студио, зала или каквото е там- едно тъмно синьо, една статика.
 Трето: водещите пак се лигавят излишно, не си намериха мярката тези момчета.
 Четвърто: не на последно място Мара/ Цона що за жури може да бъде?!?
Гледах предната вечер излизането на македонката Наталия- защо се държа така надуто, сърдито и неуважително? Вместо нейните чупки и стойки да бяха оставили някое готино момче за малките концерти!
Снощи и Пламен отпадна, ми то не останаха готини мъже, само дъ6лкокоси жени. Добре, че Митко Атанасов и македонеца Александър, че малко свежест да внесат!

# 1 108
  • Мнения: 2 960

Снощи и Пламен отпадна, ми то не останаха готини мъже, само дъ6лкокоси жени. Добре, че Митко Атанасов и македонеца Александър, че малко свежест да внесат!
е къде забрави форумския племенник Васко Naughtyне така!!!
VAVA,стискам палци твоето/ нашето  момче да се представи така добре и с новата песен. Praynig

# 1 109
  • Мнения: 723
В един жълт вестник бяха показали устата на Мария /точно като вагина/. Предлагам да бъде жената с двете вагини...

Уф.... това си е гадничко, ама като си е направила така устата, кой И е крив.

Аз се натъкнах на нещо още по-гадни4ко по повод устните и , цитирам : ''като хемороидален гъз'' , пишеше го в един форум

Общи условия

Активация на акаунт