Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 762
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 959
Тук и аз! Grinning

Мерси за новата, тема!  bouquet

# 16
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
За да съм в час с клюките  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 269
От 122 избрани след театралните кастинги останаха 36 кандидати.
Тази вечер , в извънреден епизод от 20ч. ще разберем окончателно кои музикални таланти ще мерят сили в седмицата на Малките концерти.
Не знаех, че и в почивните дни има МА ! Hug

# 18
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Днес ще е изключение, по принцип е само през седмицата.

# 19
  • София
  • Мнения: 937
Записвам се и аз в новата тема, дано останат най-добрите!  Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето ме и мен.

# 21
  • Мнения: X
Мо-ми-мо-ми-мооо...
Да видим довечерка как ще се развие драмата.

# 22
  • Мнения: 781
Надявам се и  Димитър да е сред 20-те!

# 23
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Надявам се и  Димитър да е сред 20-те!
Кой е Димитър? Сори, зле съм с имената.

# 24
  • Мнения: 167
М-тата би трябвало задължително да отпаднат тази вечер! Просто ще е срам и позор да заемат местата на много по-можещи кандидати.

В предната тема някой беше пуснал цитат от форума на сайта на МА. И там се казваше, че М-тата са минали на малките концерти. Така, че се пригответе за поредната гавра! Аз се сещам, че миналата година избираха 18 човека /9 момичета и 9 момчета/ за малките коцерти. Сигурно и тази година ще е така, а на нас ни казват 20 - защото слагат и 2те Мта там. Те дефакто не заемат ничия бройка, защото реалните бройки са 9 момичета и 9 момчета /ще видим дали толкова ще изберат днес/. Това са моите предположения на база инфото, което някой беше писал. Дано да се окаже невярно! Но все си мисля, че ще няма така лесно да спрат да се гаврат с хората и със зрителите.

# 25
  • Мнения: 483
Запис. 
Дано Ели да мине, тя ми харесва най-много от момичетата. Сред момчетата фаворитите ми са няколко  Grinning

# 26
  • София
  • Мнения: 937
М-тата би трябвало задължително да отпаднат тази вечер! Просто ще е срам и позор да заемат местата на много по-можещи кандидати.

В предната тема някой беше пуснал цитат от форума на сайта на МА. И там се казваше, че М-тата са минали на малките концерти. Така, че се пригответе за поредната гавра! Аз се сещам, че миналата година избираха 18 човека /9 момичета и 9 момчета/ за малките коцерти. Сигурно и тази година ще е така, а на нас ни казват 20 - защото слагат и 2те Мта там. Те дефакто не заемат ничия бройка, защото реалните бройки са 9 момичета и 9 момчета /ще видим дали толкова ще изберат днес/. Това са моите предположения на база инфото, което някой беше писал. Дано да се окаже невярно! Но все си мисля, че ще няма така лесно да спрат да се гаврат с хората и със зрителите.

В миналата тема мисля, че Вава сподели, че за малките концерти са останали 22  newsm78. Може би бройката е вдигната на 20 плюс двете М  Sick

# 27
  • София
  • Мнения: 1 891
Ели_ , аз пък прочетох , че ще изберат 22 , което ще рече - въпросното дуо  Twisted Evil и 20 кандидата. Скоро ще разберем де.
Аз ,ако трябва да заложа на момче и момиче , искам да останат
Ели / червената шапчица /       и
Драго / с много дългата коса/

# 28
  • Варна
  • Мнения: 25 242
Ако е така просто нямам думи. Какво си мислят, че правят? Това е открита подигравка и гавра не само със зрителите, но и с участниците.
Абе ще видим след малко и ще коментираме.
jaklins, Димитър е момчето, което се съгласи да акомпанира на пиано при втория опит на Павел, а той самият пя и свири песен на Куин - Love of my life. Беше повече от перфектен, а пак според цитат от форума на МА, нямало да мине днес. Дано да не е вярно.
Драго ли се казва другото момче, което свири на пиано? Да, и той е много добър.

# 29
  • Мнения: 1 951
Само на мен ли М-тата не са ми забавни? Напротив...
Не само на теб. Изобщо не знам кое е смешното на тази простотия  Sick

Общи условия

Активация на акаунт