Music Idol 3 - четвърта тема

  • 53 869
  • 1 128
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 502
  Ами ясно е,че няма да гледам. Ей,чалгаджийска държава! Мара отварачката ще диктува вкуса за музика и мъже и това си е!

# 91
  • Мнения: 1 955
И мен много ме е яд за Димитър. Както и за М-тата.

А дългокоско не го видях. Той мина ли?

# 92
  • Мнения: 487
Явно на Мара-отварачката и въздействат цигани като тия двамата смешници! Joy

# 93
  • Варна
  • Мнения: 25 343
Чудя се има ли шанс да разберат колко са сгафили и да го върнат Митко? Не знам как технически може да се осъществи, но мисля, че отпадането на никой друг не възмути толкова много хора, колкото неговото. Може пък да се усетят.

# 94
  • София
  • Мнения: 6 011
Ако малоумните продуценти продължават в този дух, догодина няма да има кой да го гледа това чалга-предаване.

# 95
  • София
  • Мнения: 1 891


А дългокоско не го видях. Той мина ли?

Аз го следя отблизо - МИНА !

# 96
  • Мнения: 502
   Хора,не пускайте есемеси! Ама че гадост!

# 97
  • Мнения: 114
Плача в момента Cry Cry  Наистина смятам да направя нещо, защото това е предаване за пеещи хора, за МОЖЕЩИ хора, а Марин и Мустафа далеч не са такива. Не разбирам това.

# 98
  • София
  • Мнения: 6 011
Явно на Мара-отварачката и въздействат цигани като тия двамата смешници! Joy
Ами тя друга аудитория така или иначе няма. Joy

# 99
  • London, baby
  • Мнения: 800
Яд ме е много... Митко заслужаваше да продължи!!!

Едва ли ще го върнат вече, според мен няма такъв шанс.

# 100
  • Варна
  • Мнения: 634
Ако малоумните продуценти продължават в този дух, догодина няма да има кой да го гледа това чалга-предаване.
Аз много се надявам изобщо да го няма това предаване в този му вид. Да сменят продуцентите и това е, тия за нищо не стават.

# 101
  • Мнения: 58
 А бе хора Митко с пианото не го ли минахаааа? #Cussing out Не мога да повярвам.....
Да не се кудошат с нас тия изроди Андрей и Иван....т.е както с децата ,така и с нас сега..... newsm78 Някой знае ли нещо повече?

# 102
  • Мнения: 502
   Ама какво очаквате от чалгаджии като Иван и Андрей? Ей,не мога да се примиря просто,бясна съм.

# 103
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 259
И аз да си изплача мъката -
почти редовно то следя, нямам музикално образование, но дуета - е подигравка и с участниците, и със зрителите. Няма да учястват в играта със СМС, но ще имат медийна изява - каквато доста талантливи нямат.
За Димитър - без да се старая да запомня участниците и имената им, той ме беше впечатлил. Не разбрах защо го отстраниха.

# 104
  • София
  • Мнения: 1 043
Дали не може да се прати протестен мейл някъде. Може би на официалния сайт  newsm78 Ако получат повечко дали няма да се замислят или вече е късно? Това сега в реално време ли е или е запис?

Общи условия

Активация на акаунт