LaRedoute.fr - 106 - Всичко за поръчката!

  • 108 476
  • 2 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 389
Хоп и аз   bouquet



Този пуловер го полу4их онзи ден ,отговаря си ,мъжа ми много си го хареса,6арката е боя ,нядявам се да не падна ,за6тото е много релефна.Харесва ми много.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 456
Аз съм тук, въпреки, че поръчицата ми я
няма още! Mr. Green

Алексbouquet

# 17
  • Мнения: 667
моля ви момичета помогнете ми.доста четох в форума но нищо не открих.защо като отворя ларедута постояно ми изписва името без да съм влезнала със линка си. и още нещо кошницата ми е празна а след като си харесам нещо и е в наличност не мога да го поръчам.извинявам се

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340


Повтарям се , но ако има някой който да ми даде размери и мнение за тази блуза ще съм благодарна!

Отговориха ти в предната тема - хубава била блузката, отговаряла си на номера. Аз я чакам - р-р 36, ако докато я получа, не ти даде размери някой, ще т ги напиша. Peace

# 19
  • Мнения: 646
 моля ви момичета помогнете ми.доста четох в форума но нищо не открих.защо като отворя ларедута постояно ми изписва името без да съм влезнала със линка си. и още нещо кошницата ми е празна а след като си харесам нещо и е в наличност не мога да го поръчам.извинявам се

......................................

milinde    и при мен е така питах и аз,една мама ми каза да си изчистя кукисите хисторито и прочие........направих го но нищо,чакам брат ми да дойде че поне разбира повече от мен,и мен ме пуска директо с акаунта дава ми розовия бутон уж да го сложа и опааа  горе няма нищо.....опитах и през мозила там пък ми дава да си напиша акаунта и паролата и до там зарежда но си седи така все едно мисли, знам че е много неприятно  аз тази седмица ходих два пъти при една приятелка да пускам от нейното PC поръчка... Sad
Момичета на някой да се е случвало това,нямам си и на идея какво става?

Последна редакция: нд, 15 мар 2009, 20:05 от Veseto_

# 20
  • Мнения: 528
Някой да има това ? Мислите ли, че размер 156 е подходящ за мен - взимам си от дамското 34 блузи, но все са ми големи. Мерки 85-70-92 ... 52 кг, 167 см висока ?

http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=5320593& … ue&ksource=-1

В какъв смисъл дали е подходящо за теб? И аз си взимам 34/36 блузки, които в повечето случаи са ми малко големи, та и 156 от детската са ми големички, но не смея да си взема по-малък размер  Rolling Eyes

Алекс, благодаря   bouquet

# 21
  • София
  • Мнения: 4 578
Най-малко искам да споря за модерността на банковите карти. Ако е дебитна - трябва да е виза електрон. Валутата няма значение.Кредитните може и други визи да са. Поне досега беше така. А не съм чула нещо да се е променило.

# 22
  • Казанлък of all places
  • Мнения: 689
Аз  да питам ако може - някоя от старозагорчанки, пратки от около 08.02. да сте получавали?
АлексТ ( както го произнася племенника),  beer Simple Smile

# 23
  • Мнения: 50


Повтарям се , но ако има някой който да ми даде размери и мнение за тази блуза ще съм благодарна!
изглежда перфектна и аз искам размери и мнение за нея

# 24
  • Мнения: 1 140
Най-малко искам да споря за модерността на банковите карти. Ако е дебитна - трябва да е виза електрон. Валутата няма значение.Кредитните може и други визи да са. Поне досега беше така. А не съм чула нещо да се е променило.
Моята е дебитна и е виза класик. Ползвам я вече 2 години и в Ла Редут и в Ибей (Пейпал)
Освен това многократно съм го писала това в темата.
И да се оплача, че още ми няма колетчетата от 23.01 и 8.02 от намаленията. Дано като се оплача, вземат да дойдат.
А на Алекс няма да благодаря, да не и се завие свят от толкоз благодарности  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 491
Хоп и аз   bouquet



Този пуловер го полу4их онзи ден ,отговаря си ,мъжа ми много си го хареса,6арката е боя ,нядявам се да не падна ,за6тото е много релефна.Харесва ми много.

Може ли реална снимка?  bouquet

# 26
  • Пирдоп
  • Мнения: 127
моля ви момичета помогнете ми.доста четох в форума но нищо не открих.защо като отворя ларедута постояно ми изписва името без да съм влезнала със линка си. и още нещо кошницата ми е празна а след като си харесам нещо и е в наличност не мога да го поръчам.извинявам се

......................................

milinde    и при мен е така питах и аз,една мама ми каза да си изчистя кукисите хисторито и прочие........направих го но нищо,чакам брат ми да дойде че поне разбира повече от мен,и мен ме пуска директо с акаунта дава ми розовия бутон уж да го сложа и опааа  горе няма нищо.....опитах и през мозила там пък ми дава да си напиша акаунта и паролата и до там зарежда но си седи така все едно мисли, знам че е много неприятно  аз тази седмица ходих два пъти при една приятелка да пускам от нейното PC поръчка... Sad
Момичета на някой да се е случвало това,нямам си и на идея какво става?

А на мен пък като си сложа няколко неща в кошницата и излезна от сайта, после като влезна кошницата е празна.  Това от какво може да е?

# 27
  • Мнения: 10
  Алекс bouquet

...запис....следя ви Mr. Green

относно номера на бебешката туника според мен не 81, а 86 Peace На моя син сега са му малко големки дрешките 86, но за лятото ще лепнат точно( ма и сега си му ги обличам де Wink)

# 28
  • Мнения: 1 668
А на мен пък като си сложа няколко неща в кошницата и излезна от сайта, после като влезна кошницата е празна.  Това от какво може да е?

Като сложиш неща в кошницата си влизай и в акаунта,за да ти ги запомни и останат там.Понякогата в последно време много момичета се оплакват,че кошницата им се празни сама. Но това не трябва да те спира да я пълниш отново и отново,само празни карти и пълни кошници обсъждаме тук!  Laughing

# 29
  • Мнения: 854
записче  Party

Общи условия

Активация на акаунт