LaRedoute.fr - 106 - Всичко за поръчката!

  • 108 596
  • 2 213
  •   1
Отговори
# 75
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
в предната тема някой пита за поканите - промоцията продължава до 30 септември 2009
Значи има време да се престраша!  Mr. GreenДа стана и аз част от отбора на тръпнещите и чакащите колети!

# 76
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
BettyRubble , dessittobouquet

# 77
  • Мнения: 454
[
А за тази рокличка някакви отзиви да имате?
http://www.laredoute.fr/vente-robe-tunique-de-plage-redoute-crea … &numberpage=1

Благодаря предварително!
Тази поразително прилича на една друга, от старите колекции, която обаче в момента не успявам да намеря. Струва ми се, че само шарката е малко по-друга, иначе цветовете са същите. По принцип аз много си я харесвам, но чак пък 22.90 Е множко ми се виждат нещо. За справка моята я взех за около 6Е. Иначе я нося като туника, защото съм 174 см.

# 78
  • Мнения: 33
 Embarassed да си пренеса въпроса от предната тема  Embarassed Embarassed Embarassed

получих колетче с поръчката от 24.01 с липстващ отрязък на фактурата , липства ми и подаръка  Cry , колета имаше и дупчица , направо съм в шаш  какво е станало newsm78 newsm78 newsm78 .Някой с подобен проблем Rolling Eyes , как да процедирам  Thinking

благодаря предварително

# 79
  • София
  • Мнения: 843
момичета, моля , дайте инфо за този панталон- плитък или дълбок е и дали си отговаря на номера http://www.laredoute.fr/vente-le-jean-large-entrj-85-cm.aspx?pro … &numberpage=2
благодаря предварително!
Плитък е, имаме го от миналата година половината форум, моят е 38, нося 36 по принцип.Всъщност това са доста широки дънки с лен и памук, не са лоши.Много пуска при 1-во и 2-ро пране, после се оправя.

Боядисах си ръцете с тях. Mr. Green  Аз лично не се възприех в тях. Влезнах без проблем в 34 въпреки,че очаквах въобще да не влезна. Обаче , тези широки крачоли newsm78 нещо не са ми наред.

# 80
  • Мнения: 277
някой да е поръчвал този потник на рокси?

# 81
  • Мнения: 534
благодаря на всички  Hug Hug много ми помогнахте

# 82
  • Мнения: 1 685
 PeaceИ моите последни пратки бяха с отрязана ф-ра  Thinking-мисля че се дискутираше това в предната тема,но аз недоразбрах Embarassed
Повече за друго ме е яд-поличих черен тренч вместо бежов  Close-а черни си имам бол,навсичко отгоре беше гигантски р-р  ooooh!а съм поръчала 38-40

# 83
  • Когато нямам работа ... просто седя и си хубавея
  • Мнения: 387
невенчоУ, може ли линк?

# 84
# 85
  • Варна
  • Мнения: 482
Не съм Невенчо, но ето линк към потника Рокси http://www.laredoute.fr/vente-debardeur-femme-roxy.aspx?producti … 1&prodcolor=1вищ
Днес го поръчах, намалява му се цената с кода за бежовия шлифер.  Peace

# 86
  • Мнения: 2 122
Аз  да питам ако може - някоя от старозагорчанки, пратки от около 08.02. да сте получавали?
АлексТ ( както го произнася племенника),  beer Simple Smile

аз, онзи ден взех от 10.02, преди 10 дена от 14.02, чакам една от 9.02 с кода с одеало, или завивка- там каквото се води
снощи пуснах една пукаща се по шевовете кошница от Албанците   Mr. Green от мен да мине
бях си навила уж да се развеждаме, ама с цени от по 2-3 евро, как да не поръчва човек
  Crazy Flutter

# 87
  • Мнения: 1 879
PeaceИ моите последни пратки бяха с отрязана ф-ра  Thinking-мисля че се дискутираше това в предната тема,но аз недоразбрах Embarassed
Повече за друго ме е яд-поличих черен тренч вместо бежов  Close-а черни си имам бол,навсичко отгоре беше гигантски р-р  ooooh!а съм поръчала 38-40
[/quo
А на самия  тренч пише ли че е размер 38/40?

# 88
  • Русе
  • Мнения: 764
Velesa,благодаря ти!  bouquet

# 89
  • Мнения: 534

моля и за тези отзиви и ако има размери пърфект  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт