Защо д-р Соколова(във Варна),няма да преглежда вече?

  • 15 657
  • 172
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 335
И аз просто казах,че отидох веднага,като ми каза и не работи кабинета.Не сьм искала да те засегна и не сьм го казала с лош тон HugНямам обеснение за чакащите майки,не казвам,че не е било така,а просто,че не работи.

# 31
# 32
  • Мнения: 306
 Работи ли вече кабинета на д-р Соколова?

# 33
  • Мнения: 4 335
Не не работи кабинета още.Последната информация е за 27 април.

# 34
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
последното инфо,което знам от нейна позната,с която са работили е,че съпругът й е много болен и тя се грижи за него и не се знае дали и кога ще се върне на работа Sad

# 35
  • Мнения: 4 335
Оф,и аз сега чух това за сьпругьт й.Те май постоянно се променят версиите Tired
Аз пак пробвам да звьня от време на време,продьлжава да се включва тел.секретар и да казва,че кабинета ще работи на 27.04.Дано да е така Praynig

# 36
  • Мнения: 4 335
Да се включа с една хубава новина Laughing
Обадих се и говорих сьс сестрата на др.Соколова.Тя каза,че вече е тук,в момента правят ремонт на кабинета и след почивните дни по 1 май започват да работят.

# 37
  • Мнения: 4 496
 smile3501 smile3501

Иве7аа, благодаря!  bouquet

# 38
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 339
супер
наистина страхотна новина Heart Eyes Hug

# 39
  • Мнения: 349
здравейте на всички!близка съм с д-р Соколова дори днес сутринта пихме кафе.Помоли ме да уведомя всички че ще работи от 1 юни.Правят основен ремонт на кабинета  мъжът и е здрав и следи ремонта.Тя си е в къщи и ходи по домашни адреси ако е нещо спешно.

# 40
  • Мнения: 4 335
Оф,направо се отчаях вече Tiredвсе се променя датата.То март беше,април стана,май.А преди 10-ина дена като говорих сьс сестрата беше сигурна,че сега след празниците ще отворят.Сега пьк юни Tired
Такова доверие и имам на тази лекарка.С личната се скарах,понеже малкия беше с хрема,а тя се чуди м-у алергия и астма,накрая каза нещо на дроба било,свистене имал.Обиколих толкова пулмолози и нищо,само дет ми взе акьла.Сега не ходя там,ще я сменям юни,но детето ми дори не е мерено и теглено от февруари,последно при др.Соколова(при нея си ходим на консултацията от самото му раждане,поне ведньж месечно).Извинявам се,че ви натоварвам с проблема си,но ми олекна малко.
Дано наистина се вьрне на 1-ви юни Praynig

# 41
  • Мнения: 349
Ще се върне!почти през ден сме заедно ние сме и съседки просто имаше малко лични проблеми но чака с нетърпение да свърши ремонта за да почне работа!

# 42
  • Мнения: 527
И аз отдавна чакам д-р Соколова,но все се сменят датите.Доколкото разбрах от Neli Tr,може да извършва домашни прегледи,но никой не отговаря на домашният и телефон.Синът ми е болен и много се надявах тя да го види,толкова разчитах на нея преди.Тази седмица е рожденник и силно се надявам да се оправи.Но Neli Tr,ако имаш някакви нейни координати на които мога да я намеря,ще съм благодарна.Имам само домашен телефон,на който никой не вдига,а звъня по всяко време на деня.Благодаря

# 43
  • Мнения: 4 335
Наистина е извьршвала домашни прегледи,ходи в една приятелка на която детенцето беше болно.
Аз обаче в петьк говорих сьс сестрата и тя каза,че др.Соколова е в София в момента и се врьща на 28.05,затова никой не отговаря в момента сигурно.Сьщо така потвьрди,че кабинета отваря на 01.06 Praynig

# 44
  • Мнения: 527
Надявам се това да е така,но винаги когато съм и звъняла на домашния не я намирам.Дано поне се върне на 1 юни.Ive,благодаря все пак Wink

Общи условия

Активация на акаунт