Гласуване в категория "Рекламен плакат на фризьорски салон"

  • 2 447
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 451
Честито на победителите!
Моя е №3 Peace

# 16
  • Мнения: 657
Честито на победителите.
Моя е №5  Wink


smile3501 Ако салонът беше мой, щях да избера твоя плакат. Wink

# 17
  • Мнения: 7
Здравейте на всички!Аз съм новичко и не разбирам кой знае колко много от тези работи ,но се опитвам да науча нещо .Реших да ви се представя защото плакат номер 1 с Джесика Алба го направих аз.Виждам,че някой са си казали кой на кого е.Благодаря за всички критики и похвали,които получих-човек е хубаво да бъде критикуван понякога Grinning. не помня кой беше казал , че не е добре изрязано лицето амии  Embarassedаз не сам го изрязвала.просто поистрих малко от фона отстрани и то се получи това.Направих го за свое удоволствие и ви благодаря,че въпреки неопитността ми сте ме поставили на 2-ро място .Още веднъж благодаря на всички ви   bouquetИ да не спирате да ме критикувате ей -приятен ден на всички.

# 18
  • Мнения: 1
Зравейте на всички и от мен. Реших и аз да направя коментар относно изпълнението на моя плакат, номер 2 е той. Благодаря на Minevra за нейния коментар. Идеята ми за рамката беше, че тя може да присъства ако бъще харесан по този начин, но може и да бъде без нея тъй като е точно един см както беше в изискването за размера. Но определено без нея ще стои много по-добре. Благодаря за гласуването още веднъж и приятен ден на всички. Grinning

# 19

Общи условия

Активация на акаунт