Лунна диета 18.03.(сряда)19:48ч.-последна четвърт

  • 4 747
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • в моя свят
  • Мнения: 849
biko виждам,че някой са ти писали на лични,ако пак има проблем ще опитам и аз да обесня на ЛС.                                                                                                                                      Cvete™ гласувах и аз за малкия.                                                                                                  П.С. Аз съм отново за 24ч. и все още не съм възвърнала килцето,което свалих на пълнолунието.Успех на всички.

# 16
# 17
  • Мнения: 99
Пак ще съм със вас.  Laughing

# 18
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
Всеки път ви чета,но сега вече ще се включа. Mr. GreenРазбира се като начало за 24 часа,пък следващият път може и повече.

# 19
  • София, България
  • Мнения: 2 222
запис и от мен, аз редовно си лунувам, но напоследък нямам време за нета  Cry

# 20
  • Мнения: 87
запис и от мен Peace

# 21
  • Мнения: 1 234
След две пропуснати лунувания заради рожденните дни в нашето семейство, се връщам  Hug ако успея тридневка, ще е чудесно.

# 22
  • Мнения: 535
Аз ще правя тридневка  Party

# 23
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Момичета да се похваля  Embarassed но освен,че не съм възвърнала сваления килограм от предното лунуване,преди малко се теглих и съм свалила и още един  yesyes  Имах само 4кг. излишни и сега ми остават 2кг.,но цената е никакви сладки и тестени изделия от пълнолунието насам,страшно много вода и много спорт.Като последното е единственото приятно нещо от всичките поне за мен

# 24
  • Мнения: 847
Здравейте, имам една питанка към вас:
за лунуването 3 дни - отнася се за вси4ки фази на луната или само когато е пълнолуние.
Искам да кажа сега на 18.03 е последната 4етвърт,нали така...ако искам да правя три дни -запо4вам от утре (17.03) и свър6вам на 19.03...Така ли ?Извенете ме ,но съм нова.За единят ден ми е ясно ,но останалото неразбрах.
Благодаря ви. Hug

# 25
  • Банкя
  • Мнения: 823
Black Mamba Може да правиш тридневка на всяка фаза, стига да успееш да издържиш. Тук по принцип съветваме, ако досега не си лунувала, първия път да пробваш само за 24 часа, за да прецениш, как реагира организмът ти на тази диета и евентуално следващия път да опиташ за 3 дни. Иначе правилно си разбрала - тридневката този път започва днес 17.03 в 19:48 и приключва на 19.03 в 20:18. Peace

# 26
  • Мнения: 40
Момичета,

Аз признавам без бой, че ще ви пропусна тази седмица Peace

# 27
  • Мнения: 535
Честно казано, на мен са ми по-лесни тридневките  Rolling Eyes Някакси постепенно се настройвам  Party

# 28
  • Мнения: 847
Black Mamba Може да правиш тридневка на всяка фаза, стига да успееш да издържиш. Тук по принцип съветваме, ако досега не си лунувала, първия път да пробваш само за 24 часа, за да прецениш, как реагира организмът ти на тази диета и евентуално следващия път да опиташ за 3 дни. Иначе правилно си разбрала - тридневката този път започва днес 17.03 в 19:48 и приключва на 19.03 в 20:18. Peace
Здравей Акси , Благодаря ти за отговора.Мисля ,4е 6те правя тридневка...аз съм лунувала по един ден и сега 6те пробвам да видим дали 6те успея.После 6те дам от4ет. Hug Wink

# 29
  • Мнения: 2
Здравейте, виждам, че повечето се ориентират към тридневка и ми се иска и аз да опитам този път. Всъщност денят преди и денят след фазата за мен ще са плод-зеленчук и чай, чай, чай ooooh! Дано стане Praynig

Общи условия

Активация на акаунт