Някой ползвал ли е Norma Derm на Vichy?

  • 2 452
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
ох.. абе няма как ако кожата ти е склонна към образуване да ти я изчисти идеално... малки пъпчици повече от обикновено не съм забелязала, само ми предотвратява по-големите Mr. Green. индивидуално е явно, но специално аз бях приятно изненадана от ефекта му в/у мен... чудя се дали да не си взема още неща от серията...

# 16
ох.. абе няма как ако кожата ти е склонна към образуване да ти я изчисти идеално... малки пъпчици повече от обикновено не съм забелязала, само ми предотвратява по-големите Mr. Green. индивидуално е явно, но специално аз бях приятно изненадана от ефекта му в/у мен... чудя се дали да не си взема още неща от серията...

Сигурна съм ,че за лятото ще е невероятен...но няма слънцезащитен фактор Sad(( неслагам много често фдт,затова си търся крем съв спф .знам ли,нека да ми свърши флакона и ще видя дали да не си го взема отново Simple Smile))

# 17
  • Мнения: 0
здравейте,аз съм с мазна кожа. Ползвам norma derm-дневния от около 3 месеца, с "мазнотията" се справя,но с пъпките и зачервяванията не. Определено ще го сменя следващия път с някой друг,според мен не си заслужава парите.

# 18
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Мен пък точно от зачервявания и пъпки ме спасява.  Peace
Не го бях ползвала от повече от 5-6 мес. и сега от десетина дена се мажа и всичко изчезна.
До понеделник ще се мацотя и спирам. Grinning

# 19
  • Мнения: 5
Аз си купих нощния крем Norma Derm, понеже сутрин лицето ми буквално лъщи. Не мога все още да кажа какъв е ефекта, понеже съм го ползвала само веднъж, но честно казано силно се надявам се да има матиращ ефект.

Не го бях ползвала от повече от 5-6 мес. и сега от десетина дена се мажа и всичко изчезна.
До понеделник ще се мацотя и спирам. Grinning

А всъщност има ли някакво ограничение за продължителността на ползване на продуктите? В аптеката не можаха да ми обяснят... newsm78

# 20
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Петинка , според мен няма ограничение за ползването на крема.  Peace
Поне в Испания никой нищо не ми каза , само казаха по преценка.  Crazy
Аз се мажа само при нужда , иначе не ползвам никакво мазило за лице. Simple Smile

# 21
  • София
  • Мнения: 4 752
Ползвах цялата серия- гел, тоник и крем. Не ми харесаха, изсушават, а ефект не видях особен. Кремът прави оня гаден "кир" ефект Sick

Ексфолиантът ми хареса Peace

Последна редакция: нд, 29 мар 2009, 00:24 от illy

# 22
  • Мнения: 1 629
Сега ползвам цялата серия Нормадерм - тоник, гел, ексфолиант, нощен крем, за локално третиране и дневен. Освен, че много ме дивят и са мега скъпи съм доволна. Гела ухае страхотно. Ексфолианта е нито лек, нито много груб. Кремчетата ми харесват всичките. Ефект не мога да кажа още дали има, защото го ползвам от седмица, но кожата ми стана по-мекичка и започнаха да ми се свиват порите Peace

# 23
  • Мнения: 25
Ползвах дневния крем и почистващия гел, и аз очаквах нещо повече.

# 24
  • Мнения: 399
Аз го ползвах миналото лято и бях много доволна. Наистина попива за секунди, нямам спомени дали предотвратяваше пъпки, но знам, че не лъсвах. Бях чела за кир ефект при него, но при нанасяне на по-тънък слой - няма никакви проблеми. С две думи пак ще го ползвам, аз съм от доволните.

# 25
  • Мнения: 431
Абсолютно нищо особено не е... дори бях разочарована. Гелчето е приятно, както казаха по-горе, но другите неща от серията май не си заслужават.

# 26
  • Мнения: 11
Кремът имаше ужасен ефект върху мен-все едно се бях намазала с хлорна вар.....Много ми се изсуши и опъна кожата...Не е за мен!Но миришеше хубаво,но и мноооого силно.
Гела го ползвах преди години.Почистваше много добре и регулираше пъпко изявите ми Laughing Ама си е доста агресивен и пак изсушава.Не го купувам вече.....
А и на тези цени с това качество....не мерси,има много по-хубави продукти и ,даже да са малко по-скъпи от Виши, си заслужават!
За пореден път се уверих ,че марката е въздух под налягане  Sad

# 27
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
За пореден път се уверих ,че марката е въздух под налягане  Sad

Maрката не е въздух под налягане , а проблема е ,
че има разлика от продуктите в БГ и същите купени извън страната.  Peace
За БГ се прави по наш стандарт , от тез тук продукти се обривам , а
от същите купени от Франция , Испания , Германия се мацотя и до ден днешен.
Разликата и в миризмата дори е различна.  Peace
Същото е и за прахта за пране и за квото се сетите.  Peace

# 28
  • Мнения: 0

Здравей Simple Smile)) минават ли ти пъпчиците от крема?Аз го позлвам от около месец...и имам чуството,че когато се мажа с него ми излизат ситни пъпчици по лицето:(

И на мен ми се получи същото- когато започнах да го ползвам ми излязоха много ситни пъпчици между веждите и това продължи поне няколко седмици, дори се замислих дали да го спра, но се оправи после този проблем. Може да е реакция на кожата нямам идея, но е много неприятно.

# 29
  • Мнения: 11
За пореден път се уверих ,че марката е въздух под налягане  Sad

Maрката не е въздух под налягане , а проблема е ,
че има разлика от продуктите в БГ и същите купени извън страната.  Peace
За БГ се прави по наш стандарт , от тез тук продукти се обривам , а
от същите купени от Франция , Испания , Германия се мацотя и до ден днешен.
Разликата и в миризмата дори е различна.  Peace
Същото е и за прахта за пране и за квото се сетите.  Peace


И аз това подозирах.....И знам за много марки със същия проблем,Но за това пак е виновен производителя-че позволява подобни вариации в качеството.Нали си имат стандарти...
Изводът за мен е -скъп боклук и с тези си впечатления със сигурност няма да тръгна да ги търся в друга държава.

Поне тестерите да им бяха добри-можеше да зарибят някой.....

Общи условия

Активация на акаунт