94 лалета в САЩ

  • 15 591
  • 320
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 381
Весел празник на Мариана на Мишолина Simple Smile

Миз, поздравления за успешното представяне. Дъщеря ти не се ли беше насочила към едното от религиозните заради приятелките?

# 16
  • usa
  • Мнения: 2 113
Весел празник на Мариана на Мишолина Simple Smile

Миз, поздравления за успешното представяне. Дъщеря ти не се ли беше насочила към едното от религиозните заради приятелките?


да, в йезуитското. но едната не иска да ходи там, защото е ходила в киндергардън в католическо училище, не и е харесало и е избягала. въпреки това родителите и я накараха да кандидатства, за да имала options. а другата приятелка не я приеха. та сега като няма да има дружки, албена започна да се чуди и за второто.

# 17
  • Мнения: 3 988
Честит рожден ден на Мариана, да е засмяна и здрава.  newsm59

Браво на Албена на миз. Дано направи най-добрия избор, има време да помисли.

# 18
  • Мнения: 7 091
Честито на Мариана!

Браво на Албена на миз! Дано си избере най-правилното решение! Миз, ако не си сигурна и ти кое е по-добре, по-добре я остави да реши сама, за да не ти мърмори после, че ти си я накарала Simple Smile

Ирка, няма да те возим в нашата кола тогава  Laughing Винаги е голям ужас- гонят се топки, шишета, колела, памперси, дъвки, тук-таме някоя шапка и яке, направо ужас е  Laughing Ползваме вакса само на автомивката, нито имам време, нито желание да го правя на ръка.  Peace

# 19
  • Мнения: 2 386
И от мен честитки за Мариана и Албена! (Какви красиви имена, а българските площадки преливат от Дейвидовци и Ванеси )

Брат ми взе туристическа виза днес (на 17 год е, първо пътуване ще му е)  Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 3 367
eheeeeeeeeeeeee miz,конгратс биг тайм от нас на вас!супер,браво!така обичам аз,да има избор,евала на детето (макар на татко му изцепката Grinning ) Много се радвам!

# 21
  • Мнения: 3 367
q pak az..1 въпрос ме интересува отдавна-по-наивни/ неотракано-загубени ли растат децата тук в сравнение с Бг? Определено не ми е мъка за нетолерантността,грубостта и пр.,но като чета теми за деца на 7-10 години  и като сравнявам с моя опит с познати деца тук - много саксийно ми се вижда че растат нашичките..ния има братовчедка с 2 години по-голяма,то не са филми,дрехи,идоли,айподи,прекосява 1/2 софия с рейс,пазарува сама в супермаркет и пр.-нашето дете ми се вижда бая назад с материала Laughing

# 22
  • usa
  • Мнения: 2 113
eheeeeeeeeeeeee miz,конгратс биг тайм от нас на вас!супер,браво!така обичам аз,да има избор,евала на детето (макар на татко му изцепката Grinning ) Много се радвам!

да не пропускаме и заслугата на есетата, които изпраска майка му на детето  Mr. Green...

за загубеността и изоставането на тукашните деца в сравнение с българските им връстници като че ли нямам мнение - не познавам много връстници на децата ми в бг. приятелките на децата ми не ми се виждат особено незапознати с въпросите по дрехите, айподите и филмите... е, не обикалят половината град с рейса и не могат да пазаруват в супермаркета поради простата причина, че нямат кредитни карти... иначе повечето им приятелки си пазаруват дрехи сами (моите още ги придружавам, но това е защото съм заядлива...). а и мисля, че когато получат възможност бързо ще напреднат точно в тези аспекти на изоставането си, то не е толкова сложно.

# 23
  • Мнения: 1 800
Мишолина, Честит Рожден Ден на Мариана!!! Да те радва много! Hug

миз, айде честито и на теб и Албена. Да избере най-доброто и правилното за нея!

заглавието е много пролетно и ми се прииска да си купя лалета.
Аз днес украсих за Великден... ми така де, козунаци няма да меся, поне с украса да се отчета.
---------
какво е вакса за кола? какво всъщност е измита кола? Laughing
нашата се мие веднъж на година...

# 24
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
 
uraЧестит 4ти Рожден Ден на Мариана! Да е здрава и щастлива! newsm59


миз, браво на детето! Дано направи най-добрия избор.

Тандури, ама нашата кола е същата. Кой е казал, че я мием често. Не се мие и чисти цяла зима. Вчера минахме на автомивка и затова се изказвам компетентно! Laughing Иначе на задната седалка има всякакви неща за ядене. Ако закъсаме някъде, спокойно ще изкараме един ден без глад, само от трохите и останките от храна на децата. Laughing Надявам се скоро силната половинка от семейството ни да я изпрахосмучи, че положението става страшно! Simple Smile


Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 12:55 от irka

# 25
  • Мнения: 868
Честит празник на Мариана (много хубаво име)! Мишолина, мислех, че имаш по-големи деца по някаква причина... 4 е хубава възраст!

Миз, много е хубаво да имаш избор. Браво на Албена!

Ирка, ами то нали едно от нещата които правят на мивката е да прахосмучат Simple Smile   Иначе моята никога не би била прахосмучена. Дечка все още се кефи да гледа как колите минават през различни струи, понякога различни цветове, и как мопове се вихрят.  Не ходим всяка седмица, да си кажа.

Нямам представа за децата в България, но моята е изостанала тука по отношение на гаджетс  с електронни игри и шоута като Спайдърмен въпреки че чува за тях в прискул. Не знам докога ще удържа фронта, обаче. 

# 26
  • Мнения: 1 800
formaldehyde and/or 1,4-dioxane (токсични продукти) в  доста бебешки и детските продукти за баня:

http://safecosmetics.live.radicaldesigns.org/article.php?id=426

# 27
  • Мнения: 1 783
За стриите и хормоните го четох някъде си, не помня къде. Извода беше, че колкото и да мажеш, може да ги имаш, или обратното - да не мажеш хич и да нищо да не се появи. Мисля че след раждането има някаква смес на основа зехтин, дето уж помагала.

какво е вакса за кола? какво всъщност е измита кола? Laughing
Joy

Миз, честито! Аз вече съм със смесени чувства за имането на избор, много angst носи, то не е мислене, не е чудене, ама дали правя правилния избор, ама после няма ли да съжалявам... Поне у вас хубаво ще мирише  hahaha

Анет, аз си мисля, че е до семейство все пак. Поп културата е силно нещо, не може да се избяга от нея. Блажка да пусне пак онзи блог, дето жената едва ли не социалните я прибрали, че детето ѝ на 13 г. само в метрото се вози  Rolling Eyes.

# 28
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Pixie, аз имах предвид само външна мивка. Вътре я чистим веднъж като стане топло, след зимата, и втори път преди да стане студено-края на есента. Стига толкова. Време не остава за повече.
А като бяхме в Бг си чистехме колата от сватба до сватба. Добре, че имаше всяка година някой да се жени.

benson10, интересно. Не може човек да избяга от химията.
Аз напоследък за децата използвам това http://www.burtsbees.com/webapp/wcs/stores/servlet/ProductDispla … 001&langId=-1 И то не заради друго, а на Дени кожата е много проблемна и все трябва да се маже с нещо. Използвам им и лосиона. Доволна съм, за сега тази зима избегнах мазането с Кортизонни кремчета на проблемните участаци.  Надявам се да устиска още малко, че пак започнаха да й се зачервяват свивките на ръцете.

Лек ден!

# 29
  • Мнения: 7 091
Ирка, аз проблема с трохите и храната си го реших генерално Simple Smile Купих малка прахосмукачка ( не на батерии, а такава дето се включва, че другите са напаст), връчих я на Калин и колата толкова чиста не съм я виждала от поне една година. Той си получава стикери за свършена екстра работа към нормалните му задължения, аз имам изчистена кола, на таткото не му мърморя, Елена няма какво да размазва по пода, всички са щастливи  Laughing

Съветвам те да направиш същото Simple Smile През лятото на автомивка не стъпваме, мием я както всички съседи на driveway-а, а Калин и Елена си умират да помагат, та аз само сапунисвам, те мият и сушат. Страхотна автомивка са ! Laughing

Той сега се е хванал да събира пари за Wii и аз се възползвам до дупка Wink Разбрали сме се каквото спечели и изкара с татко му да му дадем толкова отгоре + allowance-а му на седмица. Дори се хвана да направи нещо, за което мърморя от миналата година- да сортира играчките за yard sale и да се отървем от нещата, с които така или иначе не играе и ми пълнят мазата.

Общи условия

Активация на акаунт