ПОЖЕЛАВАМ ВИ НА ВСИЧКИ (като моите) ДВЕ ЧЕРТИЧКИ (16.03-23.03)

  • 14 055
  • 365
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 62
 Ами аз никога не съм си правила тестове за овулация, но май трябва да ги почна , още повече че откакто искаме второ дете цикълът ми стана доста нередовен. Миналият месец ми закъсня с 3 дни , а пък този месец ми подрани с 3 дни.

# 31
  • Мнения: 1 247
MILADY как да са не ги пуша но ако ми се до пуши бих си запалила една цигарка чесно ти казвам Blush

# 32
  • Мнения: 1 165
Добро утро,записвам се и аз в новата темичка.
Фанта,честито и леко бременеене ти пожелавам.
Ние тази седмица сме от ловуващите,дано този път да се получи.
Успех на всички пожелавам. Hug

# 33
  • Мнения: 1 187
Здравейте на всички! Не съм писала тук от месеци и малко никове са ми познати, което е добре. Честито на Фанта и дано да повлече крак.

# 34
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Добро утро и успешна седмица на всички  Hug

# 35
  • Мнения: 1 165
Аурора аз те помна ... Hug

# 36
  • Мнения: 196
Здравейте момичета!   love001
Много се радвам на отминалата седмица толкова положителна. Надявам се Фанта да ни е на късмет с тази темичка.
И така моите искрени поздравления за Надежда 08, Комикс и Фанта, пожелавам ви безпроблемни девет месеца и успешно раждане.  bouquet
Успех и на всички момичета във форума, нека и тази седмица се има дъжд от положителни тестове.
Ползотворна седмица от мен!  love001

# 37
  • Мнения: 453
Здравейте и от мен  Hug

Фанта, чудесна темичка си пуснала - сигурна съм че ще ни е на късмет - на мен също ми е нужен, защото утре съм на лекар и аз като неземната да видим че всичко вече е наред с мен  Praynig
Илианка, що не вземеш да го смениш този тъжен ревящ прасчо с нещо по-оптимистично  Hug така идва късметът - с хубавите мисли на първо място - така че аз ти пращам от мое име хубави мисли за успешно ловуване  Praynig
Ралче, знаем че си силна и няма да ти се допуши  Hug (аз съм бивш пушач, но вече станаха 2.5г. откак ги спрях и толкова ги мразя и ми пречат..., което ме радва)
Алексана, я не се шашкай, хубавите неща стават със спокойствие, пък когато и да станат, нали най-важното е всичко да е наред  Hug Не прави глешката да завърташ цялото си ежедневие около мисълта за бебето, това ще те депресира, прави неща, които харесваш и то само ще стане  Hug
Д'ете, разбираемо е, аз първо си мислех след аборта, че вече не ми пука дали ще стане бавно, само всичко да е наред, но след тези негативни емоции, на човек му се иска да му се случи и хубавото. Ще се моля скоро да ни се случи  Praynig (ти май като мен си франкофон като ти гледам ник-а Simple Smile )
Елена Василева, определено мисля, че трябва скоро и ти да се разпишеш, така че разбира се че имаш стиснати палчета  Praynig
Силвия, добре дошла, дано да не се задържаш. Много ми стана мъчно като прочетох какво си преживяла, дано това да означава че вече хубави неща те чакат  Praynig  Hug
Милейди, кефиш с тази "ову-улавяща" седмица  Hug - разсмя ме. И разбира се, че нямаш право да се отчайваш, скоро започвате пак борбата и ще видиш, че този път ще е с щастлив край  Hug
Колко хубаво, че си имаме толкова бременни момичета, прегръщам ви всички  Hug

Ами това е от мен, съжалявам, че ви досадих с толкова дълъг пост, утре ще се отчета след прегледа Simple Smile

# 38
  • София
  • Мнения: 5 567
Добро утро, кукли!  Hug

Много се радвам да видя почти всички наши бремелинки в темичката!  Heart Eyes Hug Heart Eyes

За мен тази седмица е важна по няколко причини:

1. в неделя е изпита на моето голямо момче за Американския колеж  Praynig
2. в петък чакам резултати от изследвания, дано са хубави!  Praynig
3. дано хванем овулацията, тази седмица се очаква  Praynig

Стиснете едни палци за мен тази седмица, моля ви!

В неделя ходихме до Драгалевското манастирче и точно в 11 часа се помолих и за всички вас, запалих свещичка. Дано Господ и Света Богородица ни закрилят!  Praynig Praynig Praynig

Хубава седмица на всички!   bouquet

# 39
  • гр.В.Търново при моя любим
  • Мнения: 622
Прасковка  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 40
  • София
  • Мнения: 1 146
Здравейте момичета  newsm51

Прасковката ще стискам силно палци за теб fingerscrossed, дано уцелите овуто и после две чертички на теста за бременност, пожелавам ти го от сърце  Hug
Мен днес ме навести лелката и съм  #Cussing out, ще пращам мъжа на спермограма и аз после по доктори че ми писна вече  #Crazy
Чакам всички лелки с  #2gunfire пращайте ги при мен.

Успешна седмица на всички и много целувки  newsm53

# 41
  • София
  • Мнения: 5 742
Фанта - честито

Стискам палци на прасковката
Който не чака,изобщо да не се вяства лелката.

Ралче- не предавай фронта. Иначе наистина с времето цигарения дим става отблъскващ,но е истина и че след 3 години непушене,още имам моменти, в които ми се пали цигара.Явно борбата ще е за винаги Sad

# 42
  • Мнения: 7 201
Добър ден!  bouquet
С пожелание за успешна седмица на всички фронтове! Praynig Peace

# 43
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Хайде и аз да се запиша в страхотната темичка на Фанта  Hug . Да донесе на всички ни много късмет и  EFP

Прасковка, Неземна, и на всички останали   fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Успешна седмица, момичета  Hug Hug Hug

# 44
  • Мнения: 609
Здравейте и от мен!
Успешна седмица!

Общи условия

Активация на акаунт