90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №40

  • 24 651
  • 446
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 83
Еееей колко много минусчета-честито на всички и давайте в същия дух! Аз дето толкова го чаках да мине плодовия и не се мерих-нъцки, няма минус, или ако има е малък, кантара ми е механичен. Но няма да се демотивирам, продължавам с бодра крачка.
Жабка, и аз като тебе тая нощ-безсънна, какво ми стана незнам, първо адско главоболие, после до 3 не можах да заспя.
Още не мога да си измисля нищо за днес-явно ще съм на принципа муха без глава в магазина Thinking

# 376
  • Мнения: 83
Еееей колко много минусчета-честито на всички и давайте в същия дух! Аз дето толкова го чаках да мине плодовия и не се мерих-нъцки, няма минус, или ако има е малък, кантара ми е механичен. Но няма да се демотивирам, продължавам с бодра крачка.
Жабка, и аз като тебе тая нощ-безсънна, какво ми стана незнам, първо адско главоболие, после до 3 не можах да заспя.
Още не мога да си измисля нищо за днес-явно ще съм на принципа муха без глава в магазина Thinking

# 377
  • Мнения: 362
 мама на фъстъче аз не съм пила чая просто написах, че си мисля, че това е по добрия вариант от семана или трици за които говориш Peace
 lady_ivy страхотен резултат,браво на теб.Дано всички успеем да се похвалим с такива Hug

# 378
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Честито на всички с минусчета Hug
мама на Викито  и аз немога да устоя на любопитството и се тегля всеки ден Hug

# 379
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Нещо Жани се губи днес.  newsm78
Дано да не е заслабнала толкова , че да е изчезнала.  Mr. Green
Мерна се на клона и изчезна без вопъл , без стон. Crazy

# 380
  • Мнения: 270
Петка видях питанката но незнам какво да ти кажа. Докато кърмех съм се хранела когато мога, понякога направо почти нищо не съм яла и не съм имала проблеми с кърмата. И все пак мисля че както си го намислила е ОК, да не вземе да стане някой сакътлък  Hug

# 381
  • Мнения: 99
Нещо Жани се губи днес.  newsm78
Дано да не е заслабнала толкова , че да е изчезнала.  Mr. Green
Мерна се на клона и изчезна без вопъл , без стон. Crazy

Хаха...тук съм и ви шпионирам. Четох ви и малко писах на скайпа. кафето правих и сега ми е криво, че няма вода...спряха я. А аз нямам грам вода и съм жабясала. А малкия спи и няма как да се снабдя с вода. За протокола-днес след вчерашния белтъчен нямам минуси. Имам плюс...та вчерашния -600гр. днес е +600гр....голяма работа. Аз пък съм в овулация в момента и не се връзвам. А и макар, че се меря всеки ден си правя равносметката н четири дневка след плодов ден. Мечтайте си вие, че ме няма...тук съм на клона и ви изчетох. Мерси за сутрешните кафенца и закуски Hug
Честити минусчета на всички-няма да ви изброявам, че ще пропусна някоя Hug

# 382
  • Мнения: 289
Здравейте момичета днес кантарчето ме обича -0.400гр  LaughingДнес се качих на стария кантар и се оказа че съм свалила от началото до сега 5 кг но понеже имах около седмица период в който не пазих диетата реших че за начало ще си броя 12.3 деня от който започнах да се тегля на електронния и стриктно да си я спазвам диетата .В неделя мама има рожден ден решила съм само тортичка да си хапна стига съм се излагала .
Закусих киви че от него 00 не ми е проблем иначе МЦ много ме мъчи ама още няколко дни и ще се оттърва от него .Още съм в чуденка какво да хапна днес за обяд имам спагети и сигурно ще си сваря за обяд с кетчуп и гъбки .

# 383
  • Мнения: X
Здравейте и от мен  Hug
Аз днес съм на плодов ден /ама не ми се ядат нещо плодове направо при мисълта за тях и ми става лошо.Омръзна ми само едни и същи плодове/Дали ще е някакъв проблем ако пропусна плодовия ден и го заменя отново с белтъчен.Ако е ще си изкарам деня на вода.Определено я предпочитам пред плодовете поне днес   Laughing
galia69 радвам се ,че кантарчето е показало минус.Аз вече четвърта седмица си стоя на 56 и не мърдам от там.

# 384
  • Мнения: 83
DqVoLsKi_ChArOvNa , не съм много веща, но опитай по-добре вместо плодове да го изкараш на зеленчуци. Според мен е по-добре отколкото белтъчен, нали в книгата пише,да не се разместват дните

# 385
  • София
  • Мнения: 6 011
Добър ден!
Дяволски чаровна, дните не можеш да ги разместваш. Ако не обичаш плодове, яж сурови зеленчуци, салати, фрешове.
Честито на всички с минуси и най-вече за новата талия нашата Птица, радвам се, че имаш раздвижване вече!
Мелисита, ти си нашата гордост - след толкова дълга задържане не се отказа и ето резултатите започнаха да се появяват!
Аз се меря само след плодов ден, че не искам да гледам плюсове, действат ми демотивиращо. За офиса - след като се повъзстанових след аборта и проблема изчезна, явно ми е било от стрес.
Снощи направих квадратите и щях да умра до масата ви казвам, така ми се прияде, леле майкооооо! Как издържах още се чудя, мирисах, душих, дойдох и си пуснах музиката до дупка на слушалките и така изкарах вечерта.  Laughing

# 386
  • Мнения: 1
Здравейте мили момичета!  От няколко дни гледам да се ограничавам, но само с ограничения едва ли ще стане нещо. Затова реших да се захвана сериозно с режим и всичко да си е както трябва.
Ето, че съвсем случайно попаднах на вашата темичка. Признавам си бях скептично настроена като прочетох "90 дневна... ". Оказа се обаче, че останах приятно изненадана след като надзърнах във вашата темичка. Изчетох я с интерес. Всичко толкова изчерпателно и подробно е описано, за което поздравявам авторката на темата!   bouquet  
  И така стига съм дрънкала, да не ви отегчавам. Надявам се да ме приемете във вашата темичка и да се подкрепяме взаимно!

Засега нямам въпроси, всичко ми стана ясно от подробния заглавен пост.  Simple Smile  
За закуска хапнах 2 кивита, а сега обяда се готви - задушени зеленчуци (карфиол, броколи, морков) +  хек филе.

Успех на всички от мен и се надявам това мое начинание да се превърне в удоволствие!  Heart Eyes

Слънчев ден! Hug

# 387
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Me^to^You  добре дошла Hug и много минуси с диетата Peace

# 388
  • Мнения: 518
Жабке хич не съм олекнала...радвам се ,че не съм качила ,че вчера беше една ooooh!
Очаквам минуси след днешния и утрешния ден...ще кажа в петък, като мине водния

# 389
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Дандулина , ти в четвъртък си водна ли? Rolling Eyes

Me^to^You , добре дошла.   bouquet Успех.  Hug

Оооо айдеее стана 12 , след малко забегвам към кухнята.  Laughing
Тея дробчета мен  ме чакат.   chef

Общи условия

Активация на акаунт