Порасна АПРИЛското човече и втори рожден ден празнува вече

  • 15 977
  • 292
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 091
Браво, Татянка!!! нямам твоята смелост и най-искрено ти се възхищавам!

# 46
  • София
  • Мнения: 2 419
За срещата, нека си остане 18.30, аз може даже малко по-рано да съм там. Който когато може, тогава ще се включи.  Peace Съжалявам за малко наставническия тон, но иначе няма да се съберем още година. Joy

Татянка, браво на теб, аз още се чудя как да се преборя с егоизма си, та да се реша на второ детенце. Embarassed

# 47
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 752
За срещата, нека си остане 18.30, аз може даже малко по-рано да съм там. Който когато може, тогава ще се включи.  Peace Съжалявам за малко наставническия тон, но иначе няма да се съберем още година. Joy

Татянка, браво на теб, аз още се чудя как да се преборя с егоизма си, та да се реша на второ детенце. Embarassed
Илит, аз свършвам в 17:30 и мога да дойда направо там. да кажем мисля, че най-късно 18 ще съм на място. Ако си по-рано мисля, че ми имаш номер звънкай да идвам.

# 48
  • Мнения: 91
Аз няма да се класирам за срещата. Налага ми се да бъда на друго място. Дано да е ползотворна другата ми среща, че иначе ще се пукна от яд  Wink.

Дейзи - Страхотни снимки. Живот и здраве и на Бела партито ще бъде в Таласъмчетата.

# 49
  • Мнения: 43
Илит,аз живот и здраве ще дойда и понеже ти нямам телефона,направо ще се видим на срещата.Ще гледам по-рано да се освободя,но знам ли в колко ще се оправя...Надявам се до към 19ч да съм при вас.

# 50
  • Мнения: 1 985
Слънчице, дано да ти е успешна срещата, иначе две ще се пукаме от яд! Но от лятото обещавам, че няма да се отървете от мен! Twisted Evil
Така се надявам съветите ви към РосиТа за заспиването в ясла/градина да проработят и при нас, защото и на мен това ми е основно притеснение. Сега заспива само, ако му люшкам креватчето и като спра веднага пониква като гъба, ако не е заспал. Никак не ми се вярва там някой да се занимава да го люшка...някога, когато/ако започне да ходи!
Татянка, наистина си за възхищение, а децата ти са големи късметлийчета с такава майка!  bouquet
Ели, утре обменете опит с Илитката и точно с такъв тон да вземеш да ни организираш за националната среща! Виж, че работи! Wink

# 51
  • Мнения: 228
За националната среща: нямам време за скайп и набързо ще си кажа, че на 30-ти Май съм на сватба на братовчед ми във Варшава с цялото ми домочадие. Другите дати ни устройват с лек превес към м.Юни.

Лек ден и приятна среща на софиянки! Чакам с нетърпение да разказвате и показвате!

# 52
  • Мнения: 635
Здравейте

Колко неща съм пропуснала , но тия дни само проблеми !
Първо в събота мъжа ми отивайки на работа и карайки по магистралата се е поднесъл в една вода и влядал в нивата , добре че без последствия за него, като ми звънна изтръпнах, всекии ден пътува и като чуя че звъни направо изтръпвам, вчера минахме от там и на 10 м. има голям билборд, добре че е имал късмет да го подмине !
След това на др. ден бях на изпит , който не взех, аз и не се надявах защото имах страшно да уча, а нямах това време, а и изпита е ужасен, бяхме като в затвор, не се движи направо ! Остави си якето там в купа, чантата, всякаш сме в първи клас! Аз да преписвам немога, така че !

Даная - тия дни е доста кривичка, тоест от време на време , защото съм свикнала да слуша много !

Добре дошла на новата мама !

И дано болните да се оправят бързо !

# 53
  • София
  • Мнения: 6 277
За срещата днес - на линия съм. Аз също свършвам работа към 17.30, до дондуков ми е 15 мин., така че и аз мога да съм там към 18 и нещо. Илит, може ли по-точни координати на мястото, моля?

Клер, слава богу, че мъж ти е добре. Изтръпвам с тези катастрофи. Сег уикенда се каним да пътуваме, а го дават дъжд и сняг и направо не ми се тръгва.

# 54
  • Мнения: 366
Благодаря и на останалите за страхотните пожелания - от вашите уста в Божиите уши Simple Smile))

За съжаление и аз няма да мога да се включа днес. В 18,30 трябва да се прибера да гледам децата, иначе съм на зъболекар от 16-17 ч. на Редута, т.е. много близо до Дондуков, но няма смисъл да дойда до вас и веднага да си тръгна..........
Дано скоро е следващата среща и да имам повече късмет Simple Smile

Едно добре дошла и от мен на Татянка - страхотни сте, с кеф ви разгледах снимките. Когато се събрахме с мъжа ми, той твърдо си повтаряше, че иска четири деца...... е, още не е много късно, ще видим, но на вас ви се възхищавам, наистина изглеждате щастливи заедно, а мъка има във всеки дом, независимо от броя на децата - важното е щастието да превъзхожда Simple Smile

 kler, добре, че мъжът ти е добре, пък изпити се взимат рано или късно Simple Smile

Приятно изкарване довечера, в което изобщо не се съмнявам и ще се радваме на снимка, като не може на живо Simple Smile

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 09:54 от Style

# 55
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Къде е срещата, ако си тръгна в нормално време мога да мина за малко да ви видя?

# 56
  • Мнения: 3 091
Дейзи, страхотни снимки!!! рожденият ден е бил чудесен! срещата е в Кривото на дондуков и бенковска, ако не се лъжа, но нека илит да потвърди.

# 57
  • Мнения: 332
Татянка-Бърборанка, добре дошла! НАйстина сте много готини, голям поклон ! И аз не знам как бих се оправила с повече от 2, или може би трябва да мине бая време, или докато човек има инерция......ха ха, но 3тото ще почака, ако се усмеля изобщо.

Иначе аз познавам лично 2 семейства с по 4ри, и мнооооого с по 3. Малко им е трудно да навърждат кой кога ще ходи на музика, на плуване, на хандбал и т.н. Но иначе....не знам как го правят, но да имаш 3 деца тук изглежда като песен, 2 са едва ли не малко, а 1 е рядкост. Или имат генно наследено търпение тези хора, или е от климата  Joy

Ели, стискам палци изследванията да минат бързо, и да си по-спокойна относно упойката (е като се сетя аз как се притеснявах покрай операцията от херния на Борис от тази упойка....но всичко мина повече от добре)

Софиянки, да се повеселите добре, даже тройно, и за нас  Hug

# 58
  • София
  • Мнения: 2 419
Срещата е в Кривото на Будапеща и Дондуков. http://www.bgmaps.com/map.aspx?sid=fa4e00b89944a0102191a92bc2a47 … &initsearch=1
Дано излезе линк. Rolling Eyes
За 18.00 часа остава, ще се събираме постепенно, пък каквото излезе. Joy

Готово, направих резервация за маса за шест, защото само толкова сме сигурните и ще идваме и ще си отиваме по различно време. Ако случайно станем повече изобщо не се съмнявам, че ще ни настанят, имат допълнителни столове, знам от опит.  Whistling Масата я пазят 10-15 минути, така че аз ще съм точна в 18.00. Peace

Последна редакция: ср, 18 мар 2009, 11:15 от Илит

# 59
  • Мнения: 1 925
Имаме си медийна звезда Simple Smile Вчера с Гури четохме новия ELLE, който е за водата нещо и има интервю с Мелодия, по повдо раждането и във вода Simple Smile
Срещата - като свърша със задачките ще дойда към 18:30-19ч.
Peace

Общи условия

Активация на акаунт