често уриниране+смъдене+бебеправене

  • 6 933
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
Какво стана? Цистит ли е или да стискаме палци за друго?

# 16
  • Мнения: 62
Момичета изследванията са ми повече от чудесни,лекарката даже се пошегува че са като на 15 годишно момиченце Simple SmileКоето пък от друга страна ми е странно как всичко ми е наред-в смисъл нямам си батерийки или пр.,а имах оплаквания Rolling Eyes
Много се изкушавах да си пусна кръвен тест,но реших че е по-добре да си изчакам датата и евентуално закъснението и дай боже EFP
 Hug

# 17
  • Мнения: 85
mimisl   мн се радвам за изследванията, и мн силно се надявам да излезе точно това което искаш, но пак ти казвам не избързвай с тестовете за да не разочароваш  Hug Hug Hug

# 18
  • Мнения: 930
дано скоро ни зарадваш Hug с две чертички

# 19
  • Мнения: 19
mimisl чудесни новини! Поне по принципа на изключването си елиминирала по-неблагоприятния вариант Grinning
Пожелавам ти  EFP
 Hug

# 20
  • Мнения: 1 187
Момичета изследванията са ми повече от чудесни,лекарката даже се пошегува че са като на 15 годишно момиченце Simple SmileКоето пък от друга страна ми е странно как всичко ми е наред-в смисъл нямам си батерийки или пр.,а имах оплаквания Rolling Eyes
Много се изкушавах да си пусна кръвен тест,но реших че е по-добре да си изчакам датата и евентуално закъснението и дай боже EFP
 Hug
  Hug

# 21
  • Мнения: 62
Дай боже наистина,а вие кога си чакате лелката?Виж  този  цистит да ни е на късмет на всички ни Simple Smile

# 22
  • Мнения: 19
Успех момичета и кураж!
Мен лелката ме навести този месец. Е, здраве да е - ще ходим на поправителен Grinning
Хайде някой да повлече крак  bouquet

# 23
  • Мнения: 62
Е аз няма да съм тази която е повлякла крак-дойде ми Sadно хайде  някоя друга кандидат мама да го направи и ние с perlichka11  Simple Smileслед нея

Общи условия

Активация на акаунт