ПЛЕТАЧКИТЕ не се поколебаха,наградите в конкурса те обраха

  • 18 288
  • 311
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 20
Фиф, много е красива   bouquet! Много хубаво са се подредили окраските на преждата - все едно не е плетено с един вид прежда, а с два и повече! Нали това е меланжираната Лана голд или се бъркам?
И закопчаването е много оригинално! Както и снимките  Simple Smile. Супер!
Ти обаче имаш големи предпочитания към жакетите  Simple Smile.

# 16
  • Мнения: 496
Фиф, невероятен модел, както винаги   bouquet Искрено се възхищавам на майсторлъка и бързината, с която твориш  Simple Smile

Beborana, видях в старата тема, че търсиш модел за пелена / одеалце. Насъбрала съм доста линкове и ако още не си избрала модел, мога да ти изпратя да ги разгледаш. Наумила съм си и аз нещо подобно, но от милионите красоти как да избера 1.  Grinning

# 17
  • Мнения: 0
Записвам се и аз с най- после завършените пончо и чанта, след дълго плетене, изрязване, тропосване и шиене. Това е крайния резултатhttp://snimka.bg/album.php?album_id=347762
Дано да ми се е получило правилно качването на албума, че не винаги успявам от първия път. Mr. Green

# 18
# 19
  • Мнения: 1 523
Фифундрела,много оригинална и стилна отново!
zoo ,страхотна комбинация и много ефектно с апликациите!Каква е дължината от рамото до лакътя,т.е.шрочината на правоъгълника?

# 20
  • Мнения: 0
Дидк@ - изрових някакъв хартиен сантиметър, но като гледам сякаш мери правилно. 36 сантиметра е ширината. Срязах си едни дънки, които не нося и изрязах лентите и фигурките. Лентите са минати на оверлог, но фигурките нямаше как и с всяко пране ще се разръфват все повече, но си бях наумила,че така ще ги правя. Радвам се, че ти харесва.

# 21
  • Русе
  • Мнения: 20
Еее, днес показвате само разкошотии! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Zoo, страхотен комплект! Много е готин както всичките ти неща - топовете, които показа в конкурса бяха страхотни!  bouquet  bouquet  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 523
Аз съм видна дънкоманка,няма как да не ми хареса. LaughingДори и да се разръфат апликациите ,пак ще стои добре.

# 23
  • в баира
  • Мнения: 861
zoo : И чантата и пончото са много красиви. Със здраве да си ги носиш!

# 24
  • Мнения: 525
Фифундрела чуден е станал жакета!Ти беше пускала схемата,но аз не съм я запазила.
Ще те помоля пак да я пуснеш.

Zoo много свежо и оригинално!

# 25
  • Мнения: 78
Zoо, Фиф страхотни неща сте сътворили, и аз съм готова с моята жилетка, но трябва да я снимам и да я пусна.

# 26
  • Мнения: 0
Благодаря на всички waveyАз също обичам много дънкови кръпки. Миналата зима сложих на този комплект http://media.snimka.bg/2420/011094493-big.jpg Въпросът е, че това бяло пончо ще трябва да го пера на едно обличане, а шева минава съвсем в края на фигурите. Дано да не се разнищят тук-таме Grinning

# 27
  • Мнения: 498
Фиф страхотно се е получило!

zoo много ми харесват нещата ти! Кимбинацията с дънков плат е супер оригинална!

Коте, отново мъжо си подновила  smile3501. Мойто най-голямо плетиво е нещо за мен да направя и за това ми е недостижимо.

# 28
  • Мнения: 3 550
zoo, приеми и моите поздравления!  Hug

# 29
  • Мнения: 0
zoo разгледах ти албума.Винената жилетка е много хубава,особено облечена.От предната тема,останах с впечатлението,че не си много доволна от нея.А малката ми щерка е възхитена от играчките,цитирам"Аууууууу,колко са хубави и интересни!Тази жена кой знае колко време си е играла ,за да ги направи."
Пончото като идея ми хареса ,но белия цвят не е моя,точно защото ще трябва честичко да се пере,което ще рече,че и по-малко ще се носи/то все ще съхне  Joy  Joy /

Общи условия

Активация на акаунт