Ето изненада - САМОКОВската дружина, ново попълнение ще има!

  • 8 670
  • 296
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 68
 smile3515 изпуших вече,правихме до сега преговор на Българите от 15-19 век,утре  ни чака контролно,добре че дойде време за танците,та и аз да отдъхна ooooh! ще пийна едно закъсняло кафе и ще ставам да  newsm79 докато ги няма

# 271
  • Мнения: 0
Добро утро и от мен как са всички в това време Cryзащото аз вече съм на ръба.И като гледам децата как се тормозят лошо ми става.Дано се управя вече защото вече не се издържа.молете се заедно с мен Hug PraynigПОЗДРАВИ!!!

# 272
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Леле Бубеееее, колко е пораснала Лати ooooh! Hug голяма госпожичса е станала. Та то аз за последно я видях май като беше на Ники на възрастта Crazy
Да ви се оплача моето дете изобщо не е самостоятелно Tired заиграва се само само ако седя до него без да върша нищо Confused, ако се опитам да почна да готвя, започва да ме дърпа за панталоните, същото е ако пробвам да отворя и РС-то, а ако ида до ВС-то седи пред вратата и ме чака да изляза ooooh!
Ваще дечица как са в това отношение newsm78

# 273
  • Мнения: 577
Силве същото положение. Даже понякога не му е достатъчно да ме държи за панталона докато готвя еми трябва и да е гушнат да гледа.
С играчки почти не се заиграва. Само ако аз си играя с тях и той ще си играе. Днес 1час си игра ровейки в шкафа който беше залепен до скоро. Вади бонбони зарядни това е много интересно защото е забранено и аз не трябва да съм там защото се карам.
Имам спасение когато види баща си, тогава виси на неговите панталони.
От вторник щяло да се оправя времето а сряда ще е желаната пролет ще изчакаме да видим дали са познали.
Много хубав рожден ден е имала Лати. И е много хубава като майка си.  Hug

# 274
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Къде се скрихте в този гаден ден всички newsm78

# 275
Здравейте днес и от мен!
Как сте момичета,и аз да се оплача от времето!И продължава да припръсква сняг.Ужас!
Ние сега спим.

# 276
  • Мнения: 79
Оооооооо Силве ,не се притеснявай и ние минахме този период ако си спомняш и аз се оплаквах.Всичко отминава само трябва да имаш търпение защото иначе не става.
Тя хубаво идва във вторник пролетта,ама ние с тоя сняг,докато се стопи какви локви и цапортии ще е,и като си помисля Мими как не пропуска гьол ooooh! лошо ми става.

# 277
  • Мнения: 3
ПРИВЕТ И ОТ НАС!
МАРТИ-немога да се оплача,заиграва се сам
дори го оставям в стаята сам ако трябва нещо набързо да свърша
но като му омръзне идва и сам се закача Party
Днес искарахме шеината-  дано е за последно
да се възползваме от времето

# 278
  • Мнения: 228
Прекрасен празник е имала Лато,честит рожден ден със закъснение от нас Embarassed(нямаше ни разбира се и затова) и пожелания за щастливо детство изпълнено с игри и слънчеви усмивки!!!
За мама Бубе -

А за Лати

Жане не само,че си донесох коприва,но и хапнах и там Hug Hug Hug

# 279
  • Мнения: 18
Както е казал Мечо Пух: " По-добре късно, отколкото още по-късно" и аз да се включа с
най-сърдечни пожелания за малката Лати !!!

и за очрователната мама Бубе !

Партито и рожденичката са били страхотни и форумските ни дечица са много сладки! Марти се е чувствал царски в такава подчертано женска компания  Wink А пък на Елиза червените бузки са - направо да ги схруска човек! А Лати мнооого ми прилича на майка си  Simple Smile

Хайде дано да посрещнем новата седмица с по- пролетно време и настроение!

# 280
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Забравих да ви кажа за най-новата магария на Ники - отваря си сам вратите (явно още е пораснал на височина), днес ако малко се бях забавила щях да го гоня по коридора на вън ooooh!

# 281
  • Мнения: 3
ние вече правим сами крачки и  е много забавен hahaha newsm44 newsm68 dancing

# 282
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ама сами за ръчички или сами без ръчички newsm78

# 283
  • Мнения: 0
Здравейте мами как сте пожелавам на всички успешна седмица и дано времето се управи вече и най накрая пролетта да дойде.Качила съм малко снимки в албума който желае може да ги види малко са размазани защото от телефона ги савалях но пак е нещо.ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ И МНОГО ЦЕЛУВКИ НА ВАШИТЕ МАЛЧУГАНИ. Hug

# 284
  • Мнения: 3
без рачички

Общи условия

Активация на акаунт