Ето изненада - САМОКОВската дружина, ново попълнение ще има!

  • 8 707
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 674
Моето заглавие ще е: "САМОКОВската дружина чака щъркел догодина"  hahaha Joy Joy Joy

Перфектно е! Hug Ще чакаме! thumbsup

# 76
  • Мнения: 4
Вииии, тази година  ще дойде щъркела за Поли-месец октомври-виж догодина може и у вас и у нас и НАВСЯКЪДЕ където има по едно детенце да му донесе другарче.

# 77
  • Мнения: 0
браво поли!!!много се радвам!!!пожелавам ти много лека бременност и ако е рекъл господ-момче -да си ги нашарите!!! newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44

# 78
  • Мнения: 5
 preggo Браво Поли!!! Само така! Лека бременност! Ние сме с теб! сега ще чакаме и още някой щъркел да се появи!!!!

Дани добре си се завърнала при нас! Нели не се нервирай за заявленията те там страдат за всякакъв вид консумативи!!!

Аничке твоите годишнини никога няма да ги забравя! КОлко беше сладка като станахте гаджета с мажо ти!!! newsm03 newsm03 newsm03 Пожелавам ви още много години да се обичате и слушате!

# 79
  • Мнения: 3

ПОЛИ, ЧЕСТИТО!
МНОГО СЕ РАДВАМ ЗА ВАС newsm53
И АЗ ТИ ПОЖЕЛАВАМ ЛЕКА БРЕМЕННОСТ! preggo

# 80
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бе вие какво се оплаквате бе мацки 2 дена вече Thinking времето било лошо Crossing Arms как ще е лошо - е пролетта в Св дойде с щъркела на Поли Party

# 81
  • Мнения: 18
Ааа като се заговорихме за щъркели да ви разкажа нещо....в деня в който се е родила Дари един щъркел цял ден си е стоял кацнал на покрива на наща кооперация  Grinning и Мъж ми го е снимал на телефона и идва в МД и вика "Виж кой донесе бебето"  Laughing  Така че - може и да има нещо вярно в тая история с щъркелите  newsm78
(еххх де да ги носеха щъркелите...много зор щяхме да си спестим)

# 82
  • Самоков
  • Мнения: 563
Поли, честито много се радвам!  Hug Дано да повлечеш крак и във форумската ни дружинка да се появят още много бебета.
Леко бременеене.

# 83
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ей пак си легнахте рано, рано с кокошките Crossing Arms

# 84
  • Мнения: 3
само аз маи не сам в час честито на мама поли лека бременност ти желя newsm30

# 85
  • Мнения: 0
Здравейте мами какво чета тук браво тава е най хубавата новина която скоро съм чувала ПОЛИ МНОГО СЕ РАДВАМ МИЛА ЗА ТЕБЕ  пожелавам ти лека и безпроблемна бременност а на вички мами които са с по -едно  в скоро време  радостта и при тях и да дойде пожелавам същото и на тези които са с по -две.Това е най голямата ни радост за всички! Не  е ли така момичета трябва да бъдем по добри и да се радваме на най -святото  което ни е  утредено да бъдем МАЙКИ. СИЛВЕ ТЕМАТА КОЯТО ЗАМИСЛИ ВЕДНАГА Е ЧУДНА!!!ПОЗДРАВИ НА ВСИЧКИ МАМИ!!! Hug

# 86
  • Мнения: 22
Хайде и аз на опашката честито Поли пожелавам ти едно сладко момченце на есен! Hug

# 87
  • Мнения: 68
добро утроооооо!!!



Дано времето днес ни бъде по-хубаво от вчера и да се появи  Nature Sunny
усмихнат и хубав ден на всички

# 88
  • Мнения: 0
асе тъкмо го правех кафето и гледам че ти ме изпревари Joy
много благодаря чудесно е как сте момичета?
поли така ни развълнува с тази новина -много ми е мило и сладко и ти пожелавам всичко най хубаво  пък дано и други от нас се престрашът newsm53 и да има още много бебета  ylinfant stork-boy stork-girl EFP newsm44 newsm44 newsm44
приятен ден на всички и много целувки!!!

# 89
  • Мнения: 18



Хоп-цоп и аз тук на кафенце - ние пак сме безобрааазно ранобудни -6.30  ooooh! Мойто дете май мина на лятно часово време

Общи условия

Активация на акаунт