Как да избера входна врата?

  • 37 711
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 391
Насочихме се към Солид 55.Всичко изглежда много добре. НО продавача каза, че стоманата на крилото е 0,2мм , което ни се струва смешно! Това ни отказа за сега. По-напред в темата Desss e писала, че същото е с дебелина 1мм. Не знам кое е вярното и как мога да проверя...На Тунадор са 2 мм, може би ще се спрем на тях в крайна сметка. Ще съм благодарна на всякакви отзиви за двете фирми.

# 31
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Нашата е Солид55, идея си нямам с каква дебелина и дали е добра. Дано не се налага да разбера.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 391
Сиренце, дано. Дано и на никой не се налага...Възможно е Солид скоро са ги намалили дебелините.Криза е...В противен случаи не бих могла да си обясня  как са станали един от лидерите в производство на врати.
BAN, от коя фирма производител е вратата с 9 мм ламарина? Никъде не открих с повече от 2 мм?

# 33
  • Мнения: 1 441
Поспаланка, 9 мм е дебела ламарината на самата врата (облицовката й един вид), т.е. имам 9 мм дебелина от двете страни и някакъв пълнеж вътре.  Peace
Ти предполагам говориш за 2 мм стоманен лист вътре във вратата - нямам представа колко е дебел стоманения лист вътре в нашата. Питах мъжа ми коя е фирмата - не може да се сети. Офисът им е в Редута, на улица Каймакчалан...

# 34
  • Варна
  • Мнения: 391
BAN, точно за облицовка от двете страни става дума...Мерси все пак за отговора Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 441
Е как някъде ще бъде 0.2 мм - това е по-тънко от лист хартия  Shocked И това на Солид?!? Не ми се струва възможно

# 36
  • Варна
  • Мнения: 391
 Joy Ха-ха и ние така реагирахме. И специално попитахме - 0,2 СМ ли - и той каза - НЕЕЕЕ, 0,2 ММ.....Кризата ги е ударила явно...

# 37
  • Мнения: 4 916
Joy Ха-ха и ние така реагирахме. И специално попитахме - 0,2 СМ ли - и той каза - НЕЕЕЕ, 0,2 ММ.....Кризата ги е ударила явно...


Това не е възможно според мен  Rolling Eyes объркал се е човека нещо... няма начин, това е дебелината на домакинското фолио.

# 38
  • Countryside
  • Мнения: 11 652
Е, как 0.2мм не е възможно  Shocked В сайта на солид какво пише, егати ако е вярно...

# 39
  • Мнения: 1 919
Насочихме се към Солид 55.Всичко изглежда много добре. НО продавача каза, че стоманата на крилото е 0,2мм , което ни се струва смешно! Това ни отказа за сега. По-напред в темата Desss e писала, че същото е с дебелина 1мм. Не знам кое е вярното и как мога да проверя...На Тунадор са 2 мм, може би ще се спрем на тях в крайна сметка. Ще съм благодарна на всякакви отзиви за двете фирми.

Притежават двоен стоманен блиндаж и две лица от 12мм ламиниран MDF. Общата дебелина на крилото е 70мм. Оборудвани са с ТРИ принципно различни и независими една от друга.....туй за нашата 
врата

монтирана това е от вътрешната страна, предното от сайта е предницата

# 40
  • Варна
  • Мнения: 391
Мерси, Galentinass   bouquet

# 41
  • София
  • Мнения: 444
Здравейте! Ние още с клебаем с избора, малко избутахме други задачи на преден план. Преди седмица на едни приятели им думнаха жилището, касова брава е отключена без проблем. Ключаря казал че е работа за две минути  Shocked

Galentinass  какъв тип е тази врата? Интересува ме за да знам какъв бюджет ни е необходим.

Поспаланка, от коя фирма са ти дали тази дебелина 0.2мм? Това ми се струва направо смешно, все пак това е БЛИНДИРАНА врата, а не тава за кекс.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 391
Kalimbi, от фирма Корект Дорс, за вратите Солид 55. Но ние се обадихме директно в завода и от там ни казаха, че е 1.5 мм. Най-вероятно ще вземем от тях или от Зики дорс. Със сигурност ще изберем с патрон, а не касова брава...

# 43
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Къде се намира тази фирма СОЛИД 55 в СФ - като адрес, защото улицата, която са посочили в КОНТАКТИ не я намирам в бгмапс-а.........

Ауу - много съм зле извинете ! Хората са си сложили и карта в сайта  Embarassed

# 44
  • Мнения: 87
метална разбира се

Общи условия

Активация на акаунт