Ще се науча ли да бъда силна?

  • 4 831
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 226
Разбира се, че ще се справиш. Разбира се, че ще ти е трудно. И да, този въпрос си го задава всяка една от нас, в това положение. Но наистина нямаш избор. Вдигаш главата, целуваш малкото съкровище до теб, усмихваш се и продължаваш. А там някъде, те чака щастието.
Любима мисъл, която ми дава сили е:
Когато Вселената отнеме нещо от теб, тя не те наказва, а просто изпразва ръката ти, за да получиш нещо по-добро

Прегръщам те  Hug

# 16
  • Мнения: 2 011
Това , което не ни убива ни прави по-силни!  Peace
Силно те  Hug Hug Hug Дори самата ти не знаеш колко си  силна !!!! bowuu  bouquet

# 17
  • Мнения: 6 441
Има такива едни моменти,в които ти се струва,че малката капчица прелива чашата и ни събаря.
Точно тогава са сълзите и въпросите дали ще се справим,дали ще сме силни...
Както са ти казала,всички сме минали през това.
Силни прегръдки и от мен,горе главата и казвай ако имаш нужда от нещо! Hug
Кога е терминът ти?

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 4 222
Това, което ти се случва е съвсем ново, сама си, а трябва да носиш отговорността за още две същества - напълно безпомощни и зависими от теб.  Как да не се уплаши човек, че няма да се справи и че няма да му достигне силата?
Няма нищо по-човешко от това. Неизвестността плаши, но тя е до време.
Познанието ще си дойде от самосебе си и дори няма да разбереш кога. В  някой момент, може би някоя късна вечер, когато децата спят, в миг на равносметка ще осъзнаеш, че можеш. А това е защото не си имала друг избор. И сама ще се учудиш на себе си на колко сила и смелост си била способна, но просто не си го знаела преди.
Затова, не го мисли. Всичко ще бъде наред!

П.П. И още нещо - само не се самосъжалявай. Няма нищо по-пагубно.

# 19
  • Мнения: 18
Миличка, имаш най-голямото богатство на света - твоите дечица.
Пожелавам ти леко раждане и да ти е здраво детенцето. Горе главата!

# 20
  • Мнения: 1 732
Как така изчезна?  Shocked
Просто изчезна. И не знаете къде е.
Само на мен ли ми се струва странно това? Ами ако му се е случило нещо лошо? Какви ли не престъпления се случват всеки ден... Confused Хм. Мнителна съм вече.

# 21
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
На авторката само мога да и кажа да не се тревожи,но все пак един мъж си е мъж в къщи от финансова гледна точка.Много е трудно на днешно време сама жена с 2 деца да се грижи сама за тях.Днес говорих с една моя приятелка която беше изпаднала в това състояние,но тя се разведе.И днес ми разказа колко трудно и било да се справя сама с едно дете в 6 клас и с една минимална заплата при условие,че си има неин апартамент(наем не плаща).Бащата се осъзнал  и и се примолил да му прости и сега са заедно,и тя казва,че веднага се е усетило мъжкото присъствие в къщи,при наличието,че 8 месеца не е могла да си плаща водата а сега изведнъж всичко и е пълно и равно.

# 22
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
А твоят съпруг или приятел няма ли родители,те не знаят ли нещо за него-къде е?

# 23
  • варна
  • Мнения: 263
Трябва да си щастлива че ти се случва сега-поне ще си подредиш живота навреме За какво ти е мъж който бяга   ако е така

# 24
  • Мнения: 2 723
Ще се справиш.
Аз се справих, така, че няма причина ти да не успееш.
Вярно е, моите деца имат по-голяма разлика, но си беше трудно. По-трудното идва обаче когато се роди бебето и когато всъщност спре да е бебе.
Сега само се моля малкия да проходи по-бързо, защото ще лудна вече.
Обаче пък като ги видиш да се гушкат и да си играят заедно забравяш колко е тежък живота и какъв нещастник е баща им.

# 25
  • Мнения: 42
струва ми се авторката не е писала от първия си пост насам...надявам се, това е положителен показател Hug
всеки случай е идентичен и уникален, но общото е че винаги има момент в който сме бязкрайно безсилни и такъв, в който събираме всичко от себе си и се настъпваме сами, само и само да стъпим на опора и да продължим напред за тези които обичаме.  bouquet

# 26
  • Мнения: 1
Ехеее горе главата децата са смисъла на живота а това че тъпанара до теб не е могал да го оцени си е негов проблем той ще съжалява ниякои ден . Ти и децата ти сте си семейство и ще бъдете силни и много щастливи заедно. Има някои горе който ще ви пази и ще ви помога във всичко добро той няма да позволи да ви липсва нищо. Ти си млада живота е пред теб нищо чудно да срешнеш по достоен човек който да е по добър пример за децата ти. Те ще са винаги номер 1 за теб. Сигурна съм че ще се оправиш много по добре сама от колкото с идиот до теб майната му. Обикновенно такива ниакои ден се вращат да хлинчат да ги приемш отново

# 27
  • Мнения: 390
струва ми се авторката не е писала от първия си пост насам...надявам се, това е положителен показател Hug

 newsm78 Хм! И аз.

Общи условия

Активация на акаунт