нова връзка с бившия

  • 6 277
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 17 285
но бракът не е само щастие, то е и изпитание...

Ами съберете се тогава.

С кой да се събере като той не я иска ма маци  Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 4 493
Още малко инфо: той е свикнал да ми се обажда всеки ден, праща ми sms-и как съм, имам ли нужда от нещо... И това е още по-съсипващо за мен, той някак си ми пречи да не се обръщам назад и да продължа...
А той като ти се обажда ти защо не го ангажираш - ела вземи детето - гледай го, отиди напазарувай, ела сготви- аз докато свърша нещо си навън и така.
Опитай
и най-важното не му показвай че си зле

# 17
  • София
  • Мнения: 17 285
Dioni е права. Като види, че му даваш задачки, като нищо ще спре да звъни и да пита и да ти разбърква главата.

# 18
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
нямам време да чета
а той въобще би ли се навил?
щото иначе за какво да се бориш, не ми е ясно....
ти не си преодоляла чувствата си - явно ти си "зарязаната" дори ти да си поела първата крачка

# 19
  • Мнения: 903
bezimenna, ти никак не си приключила с този човек - доказват го лаконичните ти постове, съдържащи риторични въпроси /с подразбиращи се поне за теб/ отговори. Освен това нищо не споменаваш за естеството на проблемите довели до раздялата ви...- не че мен лично те ме интересуват /като един вид проява на нездраво любопитсво/.., но това пак сочи, че ти не задаваш въпроси за да получиш отговори, които да ти помогнат да вземеш решение - вътре в себе си вече имаш оформено решение, за което просто търсиш потвърждение и се мъчиш сама себе си да убедиш че няма да е грешка.................... Уви обаче никой не може да ти даде такова еднозначно потвърждение, затова ако те тегли сърцето, дай шанс, стига такъв да е поискан и от другия...
А поискан ли е?...
Това че праща sms-и ежедневно, интересувайки се как си и прочие сочи, че и той не е приключил с теб... Но правил ли е по-изрично заявка, че има желание да опитате отново?.. Щото ако не е, може би очаква ти да направиш първата крачка... Обаче пък нерешителността не е от най-предпочитаните качества /особено за характер на мъж/. Ама пак всичко много зависи от конкретните обстоятелства и  причини довели до раздялата ви...
Дано само неговият случай да не е от типа "И с теб не ща, ама и съвсем да те пусна не искам"...
Късмет каквото и да решиш!

# 20
  • Мнения: 2 723
но бракът не е само щастие, то е и изпитание...

Ами съберете се тогава.

С кой да се събере като той не я иска ма маци  Simple Smile



Ми за нея ще е изпитание да го спечели бре  Whistling

# 21
Аз, като прелитаща злобарка от ДиС, да взема да си кажа...
Хем не ти е половинката, хем се зачудваш...
Явно е драмата, че на теб ти идва нанагорно сега - работа, детенце, липса на забавления, приятелите общи може би към него са се присламчили...
Бори се! За собствения си живот и за твоите си интереси. Ако той обаждайки се или чрез смс / абе как питаш някой как е със смс?!?  newsm78/ се опитва нещо да ти покаже - ок, както ти писа bezimenna връчи му детето и използвай времето за себе си.
За три месеца, рожбо, ако ТИ му липсваше, той щеше да ти спи на черджето пред вратата. Щом не се спъваш в него сутрин, явно трябва да си насочиш усилията в друга насока.

Другото е минало-бешело.
Скромно мнение.

 Hug

# 22
Цитат
Аз, като прелитаща злобарка от ДиС, да взема да си кажа...
Хем не ти е половинката, хем се зачудваш...
Явно е драмата, че на теб ти идва нанагорно сега - работа, детенце, липса на забавления, приятелите общи може би към него са се присламчили...

Хайдеее, почна се.......Пак, ще става интересна арена.

До авторката - слушай сърцето си мила, ако има и един минимален шанс да спасиш семейството си, действай, щом ще се чувстваш щастлива.

# 23
Той е приключил с мен отдавна - така мисля. Просто и аз трябва да го направя.

# 24
  • Мнения: 2 723
[слушай сърцето си мила, ако има и един минимален шанс да спасиш семейството си, действай, щом ще се чувстваш щастлива.

Ама как точно ще бъде щастлива с някой, който не иска да бъде с нея  Crazy
Да не говорим, че тя сама каза, че той не е нейният човек.
И хубаво е човек да държи на семейството си, ама в определени граници.
Няма нужда да се влачи по корем след някой, на когото грам не му пука за нея.
Айде малко себеуважение де.


Просто и аз трябва да го направя.

Ами айде, почвай, какво чакаш.
Излизай, срещай се с приятели, приятелки, с детето навън.
Светът не е свършил с това, че мъжът ти си е тръгнал, вервай ми.
И спри да го мислиш, неговият живот вече не е твоя работа.
 Къде ходи и с кой се весели не е нещо, което трябва да обсебва съзнанието ти.

# 25
Цитат
Той е приключил с мен отдавна - така мисля. Просто и аз трябва да го направя.

Мила, когато човек иска да приключи с някого, той приключва.За мен той все още има чувства към теб - факт от неговите действия.
От опит глава не боли. Щом сетивата ти го искат и сърцето ти го казва - действай, не се замисляй, имаш шансове, използвай женската интуиция, преосмисли нещата, виж къде са били пропуските ти, но не се предавай - можеш да бъдеш щастлива, направи го, бъди щастлива.

# 26
  • Мнения: 2 723
Мила, когато човек иска да приключи с някого, той приключва.

Когато хората имат общо дете, нещата стоят по-различно...
Какво е направил той? Обадил и се по телефона да я пита има ли нужда от нещо  ooooh!
Нито я е поканил на вечеря, нито и е пратил цветя, нито и се е обяснявал в любов.
Човекът е приключил, просто е отговорен

# 27
Мила, когато човек иска да приключи с някого, той приключва.

Цитат
Когато хората имат общо дете, нещата стоят по-различно...
Какво е направил той? Обадил и се по телефона да я пита има ли нужда от нещо  ooooh!
Нито я е поканил на вечеря, нито и е пратил цветя, нито и се е обяснявал в любов.
Човекът е приключил, просто е отговорен
Не го отричам. Дай боже да е отговорност.Те, поканите идват в последствие. Всяко нещо с времето си. От това което разбирам, те са разделени от скоро. По някога има сътресения в едно семейство, най важното е когато те  съумеят да ги преодолеят, може би тази раздяла ще ги сплоти повече, може би тази раздяла ще им даде времето да преосмислят живота си. Но все още нищо не е загубено.

# 28
  • Мнения: 2 723
Но все още нищо не е загубено.

Щом хората са се разделили е имало защо.
Жената има нужда от подкрепа, за да продължи напред...
Обаче винаги се намират такива като теб, дето да те дръпнат пак обратно в блатото  ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 4 493
Обаче винаги се намират такива като теб, дето да те дръпнат пак обратно в блатото  ooooh!

Това, че за теб и мен това е било "блатото" не означава , че за всички е блатото.
Това, че може би и ти като мен си давала напразни шансове на някого който не ги е заслужавал не значи че при тях ситуацията е същата.
Никой няма представа защо авторката се е разделила - може нейна да е основната част от вината и сега половинката й да я наказва по този начин или нещо такова.
нека момичето помисли и ако има желание да даде още инфо за себе си и за връзката им. Peace

Общи условия

Активация на акаунт