Неприемливо поведение от страна на майка ми

  • 2 432
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 804
А за майка ти - тя явно има нужда от изява. Ако можеш ти или чрез други хора , насочи я към някаква обществено-полезна или платена дейност - гледане на дете, болен... нещо в нейната област, където да се чувства полезна, за да не се фокусира върху вас.

Такива "нуждаещи се от изява" родители обикновено съсипват живота на децата си. Колкото и да се "изявяват" в друго поприще никога не приемат факта, че децата им са вече възрастни и продължават да си пъхат носа във всичко.
не мисля, че е необходимо да и търси друго занимание, за да отклони натрапчивото и внимание към него. Просто трябва да и каже в прав текст да го остави на мира.

# 16
  • Мнения: 317
На тази маика явно и хлопка Laughing дъската.Ако толкова се съмняваш,че слага нещо в храната просто вземи част от нея и я занеси в ХЕИ Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 4 042
Честно казано и аз бих се ядосала и възмутила като Фердо. Бих говорила сериозно с майка си, защото наистина подобно ровене в личния живот е недопустимо.
Бих споделила и с баща си, защото той е зрял човек и може да поема отговорност за действията си - да пие или не дадено лекарство. Честно, не знам как бих избухнала, ако разбера, че някой тайно ми сипва нещо в храната.
А лекарката ти е  #2gunfire. СПоред Закона за здравето лекарят е задължен да пази лекарската тайна, още повече след като ИЗРИЧНО е бил помолен за това.
Аз не бих подминала с лека ръка подобно поведение от двете жени.

Абсолютно подкрепям!

Бабилия също е много права:
[
Такива "нуждаещи се от изява" родители обикновено съсипват живота на децата си. Колкото и да се "изявяват" в друго поприще никога не приемат факта, че децата им са вече възрастни и продължават да си пъхат носа във всичко.
не мисля, че е необходимо да и търси друго занимание, за да отклони натрапчивото и внимание към него. Просто трябва да и каже в прав текст да го остави на мира.

Нормално е майка му да се интересува от здравето му, но не и да го държи за ръчичка при доктора. Освен ако той не я помоли, разбира се.  Naughty

Пич, порастни и дай и на майка си да го разбере. Иначе рискуваш наистина да си останеш "стар ерген" и със здравословни проблеми.

П.С: Абе кой смята,че на 30 е "стар ерген" или "стара мома"!?  ooooh! #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт