след 3 години,какво мляко по колко?

  • 1 478
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
За съжаление, в по-голямо количество прясното мляко го запича.

Странно, прясното по принцип нали разхлабва? Даже много...  Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 15 222
Прясното мляко действа по различен начин. Някои разхлабва, други-запича.... Индивидуално е.
Това са ми наблюденията и от разговори с познати.

# 17
  • Мнения: 417
Моята дъщеря си пие Фризо 3.Не си пада много по другите млека и още и го купувам.


Аз мислех, че няма други като нас да пият Фризо 3 на 3г и половина.
Важно е млякото и млечните продукти да пресъстват ежедневно в храната на детето
 Simple Smile Моето дете не яде сирене, кашкавал рядко.Не иска да пие  прясно мляко даже и с какао,киселото не го харесва, плодови много рядко, данонино 1 път седмично, ако рши да яде 2-3 изяжда, но после не иска да ги види поне 1 седмица.Остана ни любимото Фризо 3 -всеки ден пие и не смятам да го спирам докато го иска.

# 18
  • Мнения: 85
моята дъщеря неиска да пие прясно мляко а е само на 3 години .пробвала съм всякакви варианти но неиска и това е .вие как успявате да ги накарате.

Не се карат децата. И няма начини за карането им  Confused И не трябва да се насилват. Давай й кисело  Peace
[извинявам се не се изразих правилно не я карам на сила но се мъча да вмъкна  мляко в дневното и меню.кисело неиска млечни десерти също прясно мляко  също не пие кашкавал почти не хапва остава само сиренено но след всичко което се каза за сиренето по магазините незнам колко е сирене това което яде newsm78/quote]

# 19
  • Мнения: 2 587
Давам кисело(хапва си около една кофичка на ден) и прясно когато поиска(една - две чаши в месеца).Отделно яде плодови млекца и Данет.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Моята дъщеря си пие Фризо 3.Не си пада много по другите млека и още и го купувам.


Аз мислех, че няма други като нас да пият Фризо 3 на 3г и половина.


Има и по-тежки случаи. Дъщеря ми другия месец става на 4 и все още пие сутрин и вечер Нутрилон 3.

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
и моят син на 3г. и 5мес. пие Нутрилон 3,но не само .яде кисело с бисквити,Данонино,плодови кисели млека,рядко прясно. но за АМ и аз съм вече по-спокойна,че не сме само ние така. Simple Smile

# 22
  • Мнения: 814
Момичета, успокоихте ме  Laughing - ние навършихме 3 г. и още пием АМ Лактана - детето си го иска. И кисело яде - но по-рядко. В крайна сметка, както казва Блонди, вътре има само полезни неща - така че не би трябвало да има проблем  Thinking. Поне съм спокойна, че приема "чист" продукт, докато в киселите млека не се знае какво има...

Общи условия

Активация на акаунт