116 немска тема> крокодили - вносни и наши!

  • 10 865
  • 301
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 166
МИстик честит рожден ден на Мадлен на патерици. Да е жива и здрава, все така чаровна и има едно незабравимо и весело детство. И по-скоро да оздравява от тази гадна болест

Аз тъкмо щях да те посъветвам да отидеш в Париж, ама пък щом не ти давам никаква информация звучи малко несериозно. А франсетата не поемат ли разходите по пътя? Тук немците са длъжни. Мен винги са ми възстановявали. ОБикновено даже сме на плюс, ако пътуваме с кола.

Леле тази МИска от къде са я взели  ooooh! Пак ще се предствяме с грозовил пред света. А има толкова хубви момичет в БГ.

ДСДС не съм го хващал тази година. Все нещо друго излиза.

Майра много кофти със застраховката. Тази е една то основните дето трябва да има човек и не е много пари. Ако я сключите сега дали ще поеме нещо?   newsm78 ТЕ май нямат изчаквателен срок.

# 16
  • Мнения: 1 190
Сърфи ето да си поплачеш още малко Laughing

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 22:07 от Toni4ka

# 17
  • Мнения: 11 315
Дзак по вечерно време!
Мистик, зло и болести да забравят Лени! Да ти е жива и здрава!  bouquet
Скачай във влака и беж да им видиш очите на тез дето те искат на работа. Стискам палци! Peace
Сбъдваща, за идеята ти за плочките - супер. Нашият пясъчник е точно върху плочките, а за по-лесно почистване бях постлала пода с едно дебело фолио. Непременно покривайте вечер, защото минават котки и могат да го ползват за ...00.

# 18
  • UK
  • Мнения: 3 959
Миската е висша форма на крокодил, даже две висши. Не е истина просто.

Днес закъснях само със седем минути за даскало, затова пък послее дин час обикалях университета в опит да си взема глупав учебник по немски, а после имахме глупав урок за глупави храни и ресторанти, а говоренето за храна ми е проблем от години, та се скофтих много, ама преподавателката ме разбра, де, и не ме караше да говоря по въпроса, работи с останалите. Първо беше само едно момче, после дойдоха още две момичета за последната лекция, та може да се каже че не съм закъсняла чак толкова брутално.

Сега гледах и Айдъла наш, нещо не ми харесаха изпълненията.

# 19
  • Мнения: 1 610
Холгер е любимеца на моя мъж. Намира нещо общо със себе си. Пък и подкрепя Франксите кандидати. Расизмът в мен се обади и му забраних да гласува за циганката.
По другите теми нямам отношение.
Болните да оздравяват!

# 20
  • Мнения: 1 817
Мистик, отиди и се пробвай, нищо не ти пречи  Peace . Но защо не им се обадиш и не ги накараш да ти платят пътя  newsm78 ?!? Аз не съм чувала до сега някой да пътува и ходи на интервю за работа за своя сметка... ooooh! Мишката да се оправя бързо!  Hug
Бибит, вече нямаме отношения със съседката  Wink . Аз бях писала, че от както забременя й изгоряха бушоните и почна да се крие. Бебето, ако не беше ревливо, нямаше да разберем, че се е родило.
Бибе, не мисля, че на един човек, който не е глух по природа, трябва да му казвам, че бебето му постоянно реве през нощта и то дълго време. Тя не го ли чува? Да не говорим, че знаеше, че нашата спалня е до детската им и че главите ни са до стената към тях. Не сметнах за нужно да я информирам, че бебто й реве. Все пак..."verarschen kann ich mich auch selber"! Laughing

Айде пак оспамихме с мойте съседи Joy . Да не говорим, че държа титлата на детемразката в темата!  Crazy

# 21
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Зиме, не ти ли минава през ум, че има и ревливи бебета, колики, някои ги карат по тежичко тия работи  Whistling

# 22
  • Мнения: 1 334

Милена утре е на пробен ден в ДГ  Crazy Дали Ще мога да спя дове4ера?  Crazy

Е ще спиш, какво друго да правиш Wink. Не го мисли толкова детето, пускай на градина, там стават хора.

И аз тук.

# 23
  • Мнения: 7 605
О Бис, раzбира се 4е Ще я пусна  Peace  Дори не я мисля много, zнам 4е е готова и 4е Ще се справи, къде Ще ходи  Laughing Но на мен ми е едно такова....де да zнам  Crazy

# 24
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Кой плаща разходите- бюрото по труда или влиза като разход за данъците? За първи път чувам, че работодател поканил те на интервю, плаща транспортни разходи.

Ха...знаех си че Сара Кройц не е чиста германка. Мутрата й не приличаше на такава..но не  го гледам редовно.
Та каква е точно ?
Зима, не разбрах как ти гледаш нощем филми в хола , а съседката ти не спи. Нали холът ти сега е до детската стая и би трябвало детето да не спи...или ?

Леле, Вечке, малкият станал голям сладур!

Последна редакция: пн, 16 мар 2009, 23:31 от Шехи

# 25
  • Мнения: 1 334
О Бис, раzбира се 4е Ще я пусна  Peace  Дори не я мисля много, zнам 4е е готова и 4е Ще се справи, къде Ще ходи  Laughing Но на мен ми е едно такова....де да zнам  Crazy

Сипи си едно и живей спокойно.

# 26
  • Мнения: 4 138
мисти, фърлих боб. тея са некви измамници. никакво ходене. лажат те нещо. от друга страна, защо не си развееш дъто до париж. пий едно винце, поразходи се................
бързо оздравяване на мойзанка.
аз боб не готвя, не се тачи у дома. обаче купих един телешки език от метро и смятам да го направя с грах. вкуснуст...........

мамоуууууууууууу, къв е тоя крокозъбел бе, не пускайте такива снимки, че на мъж ми ще му спре кърмата, а мен ще ме хване уплах.
таз има поне 56 зъба. грозноватичка............

аз продължавам да боядисвам. цирк и половина. вместо да си поръчам някого, се правя на майсторка. простотия.

# 27
  • Мнения: 1 610
МГМ, "Парти хитове" е мотото на следващото шоу в ДСДС.
Матооо, хвърли ми на мен един боб догодина ще редя ли консерви или ще разнасям чинии, че ми е голяма дилемата.
Да ти пратя един майстор, или да дойда непрофесионално да боядисаме  Laughing Може накрая една торта да направим.  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 166
Кой плаща разходите- бюрото по труда или влиза като разход за данъците? За първи път чувам, че работодател поканил те на интервю, плаща транспортни разходи.


ПО принцип фирмата, която те е поканила на интервю. Даже не знам дали не е задължително. Иначе можеш после и в данъчната декларация да си ги напишеш с 30 цента на км и то в двете посоки е разбира частта, която са ти възстановили се приспада

# 29
  • Мнения: 4 138
риен, теб те виждам на бял кон, душа. кво значи, не знам..............не ще да са чинии, обаче.
тц, не ща майстор. и тук има. аз съм инат............

Общи условия

Активация на акаунт