"В Разград чуруликат птички. Пролетта пристига, радват й се всички!"

  • 13 007
  • 318
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 104
  Добро утро. Аз да сервирам кафенцето, тъй като съм станала в 05ч. по точно изобщо не съм спала. Първо малката беше много неспокойна и второ оня нашия лудия комшия цяла вечер гледа тв като така е усилил телевизора, че незнам дали ме разбирате какво искам да кажа. Така ме боли глава и ми се спи, че не е истина. Ако някой знае как можем да ги изгоним от блока и до кога трябва да се допитам нека сподели. Опитвахме всичко -  с добро, с приказки, с кварталния и нищо не става. Направо вече не се издържа. Искам да си легна една вечер без да ми се дъни телевизор  #Cussing out

# 271
  • Мнения: 4 586
Всека вечер в 22ч. се обаждаш в полицията. Няколко пъти, докато дойде патрулката.
След няколко вечера полицаите ще го "заобичат".

# 272
  • Мнения: 104
вълчо и така май няма да стане. Всеки казва той е освидетелстван и нищо не може да се направи. Но нима ние сме длъжни да го търпим? Целия вход ли трябва да страда от него? КАто е освидетелстван луд - има си специални заведения за такива като него. Да го пращат там да си живее. Но никой не прави нищо от входа за да го пратят там, където му е мястото. Опитали хорицата веднъж ама отговора бил " Хапчетата му свършили и за това се държал така. Ако си пиел лекарствата щял да е човечен"  Аз питам сега и лекарства ли трябва да му купуваме???
И такива работи де с мойте неволи. Няма оправия в таз държава смотана.  #2gunfire

# 273
  • Разград
  • Мнения: 377
Добро утро и от мен!  Hug
Иве, мила, благодаря за кафенцето, защото след прочита на поста на Албенка ми стана едно кофти и както не пия кафе отдавна имам нужда от кана!
Аз мисля че на нея и писна от нас, ама сигурно си е права! Мила, ти не ни излагаш, ние те излагаме!  Blush
Значи аз пиша какво ще има от мен за базара - дървени яйца, дори и купени, поне 10 бройки, освен това изнамерих разни нещица ефтинки и ще комбинирам нещо като панерчета от яйца от студиопор, панерчета и някаква украса - зеленкава и там нещо друго,  и ще се опитам от шишарки да измайсторя нещо, като онези нещица които не помня кой беше показал!
Нека всеки така в червено да напише какво прави и какво ще има! Аз когато съм готова с покупките ще ги покажа тези дни! И аз ще съм единият продавач!
Желая ви спорен и топъл ден!
Албенке, появи се мила, и кажи защо така!  newsm78

# 274
  • Мнения: 23
Добро утро.
Иве благодаря за кафето.

# 275
  • Мнения: 0
Здравейте момичета и вълчо,Иве благодаря за кафето дано успееш днес да си починеш но при това хубаво време/само за разходки/ едвали.
Момичета да вземем да се мобилизираме за базара,кой с каквото може макар и скромно защото на Бен не и е никак лесно и леко.
Лек и слънчев ден ви желая.  bouquet

# 276
  • Мнения: 8
Добро утро на ввсички.

# 277
  • Мнения: 253
Аз съм издухала към 40 яйца и продължавам да издухвам. Веднъж дадох на Цвети торбички и сега в понеделник ще и дам още. Това е, което аз съм направила за базара, което всъщност е нищо, но не мога повече!

# 278
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Да напиша и моят принос за базара - 1000 сгънати лентички; 6 гобленчета; 13 изрязани и сглобени къщички, които Рали довърши; 45 кошнички за яйца - зайче и агънце; 65 сини кошнички за яйца, не съм ги довършила; 10 маски зайче, не са изрязани още; ще пробвам и едни моливници.

# 279
  • Мнения: 5
опа на втора страница сме  Rolling Eyes
май всички сте по разходки ама то временцето хубаво днес  Peace

# 280
  • Разград
  • Мнения: 518
Ние също бяхме на разходка, но се прибрахме преди час.
Радвам се че се видяхме с Ивето, Танчето и мама на МОни, а и Катето да не пропусна  Hug
Моят скромен принос  Embarassed за базара са 90бр издухани яйца, 50 от които са в у-ще Ботев да се рисуват, а другите мама Барба ще се заеме с тях  Peace!
Ами това е от мен.
Довечера и ние смятаме да поразпунем малко на кръчме, че май не ни се отдава често тази възможност  Thinking

# 281
  • Разград
  • Мнения: 377
Здравейте!  Hug
Ние днес ходихме доста по разходки, но не видях никого освен Катито и то отдалеч!
Само искам да ви споделя, че вече имам 10 дървени червени яйца, но си търся копирки!
Купих ги, но за доста ниска цена! Ако някой знае къде има копирки ще съм ви благодарна за инфо!
Бен, мила, би ли ми потърсила ти, защото беше писала да видим какво ни трябва!
Продължавам с други идеи! И може би ще взема още 5 яйца, за да са повечко поне!
Ние довечера сме със Зорито на механа, както тя е писала вече и утре ще разказваме!
Приятна вечер на всички!  Heart Eyes

# 282
  • Мнения: 5
май доста от нас ще излизат тая вечер.и аз съм на кръчме в младежкия тази вечер.  Peace  Whistling

# 283
  • Мнения: 253
Браво на тези, дето ще ходят на кръчма!
Аз май скоро няма да се вредя за там.  Blush
Лека и спокойна вечер Ви желая! Hug

# 284
  • Мнения: 8
привет.На коя кръчма ще ходите??????????????????

Общи условия

Активация на акаунт