"В Разград чуруликат птички. Пролетта пристига, радват й се всички!"

  • 13 005
  • 318
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5
 pipineska, icipici1, libra_75, МерСедес, ivenceto25 (+ 1 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.

е посъбрахме се тука  Peace отдавна сякаш не е имало толкова хора тук  Rolling Eyes

# 301
  • Мнения: 3 219
Хрис, Честито !!! Здраве и много успехи , любов, щастие и късмет !!!

# 302
  • Мнения: 3 219
Бен, Честит Имен Ден !!! Бъди все такава, каквато си, упорита, усмихната и добра приятелка!!!

# 303
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
 Whistling Whistling Whistling

# 304
  • Разград
  • Мнения: 377
Ние си изкарахме добре!  Peace
Само да кажа че аз и Зори бяхме на събиране на мъжете ни от бившия Тайфун, а Ивето си беше отделно с мъжа си!
Иве, върни се две страници назад и ще видиш коя е Цветелина!  Peace
Приятен ден на всички!  Heart Eyes

# 305
  • Мнения: 2
БЕН ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН!ДА ТИ Е ЖИВО И ЗДРАВО ИМЕТО МНОГО ДА ТЕ СЛУШАТ И ОБИЧАТ!
http://www.gradina.bg/uploadfiles/products/391products_bg.jpg
ХРИСИ ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН! ДА СИ ЖИВА ЗДРАВА И МНОГО ЩАСТЛИВА!
http://florans.911.bg/florans/pi/1065864_NoName1.jpg

# 306
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Мая радвам се, че сте си изкарали хубаво Hug
А другото беше бъзик, но явно всички напоследък сме като "ощипани госпожички" и нямаме чуство за хумор Rolling Eyes
 За това си изтрих два поста и няма да пиша скоро тук, освен ако има какво да кажа за базара - отивам в Спама там поне е весело Peace

# 307
  • Разград
  • Мнения: 377
Аз съм си, мила, недей така де! И моето беше бъзик!  Embarassed
Ама и аз останах неразбрана! Ма не спирайте да пишете бе, щото то стана тема само за новичките дето си пишат пък ние спряхме!  newsm78

# 308
  • Мнения: 281
Ааа, Майче, нали нямаш нищо против новичките? LaughingПък аз не съм се убила да пиша, че ми е много кът времето. Sad
Честит празник на  Бен и Хриси!
  bouquet

# 309
  • Разград
  • Мнения: 377
А нямам нищо против новичките, а напротив, но последно време другите много взеха да се обиждат!  ooooh!
Айде, моля ви се, да станем пак онзи екип или да знам дали да пиша и аз!  newsm78
Защото така стана една!  Crossing Arms
Надявам се да ме разберете правилно, а ако не здраве да е!
Лека и спокойна вечер на всички!  Hug

# 310
  • Мнения: 253
Ч.Р.Д. Хриси! Много здраве и щастие ти желая!



Ч.И.Д. Бен! Да ти е живо и здраво името и всичко най-хубаво ти пожелавам!

# 311
  • Мнения: 2 786
                                              Хрис,Честит Рожден Ден!Желая ти  много здраве,късмет и щастие!
                               Бъди обичана и уважавана винаги от най-важните за теб хора!

# 312
  • Мнения: 104
Мацки някоя може ли да ми каже кога са приемните дни при кмета и какъв е реда за влизане при него. Искам да се срещна с него и да обсъдим въпроса с нашия съсед, понеже се оказа, че човека, който може да ни помогне е г-н Бояджиев.  Ще внесем докладна при него и молба за съдействие, че всички сме луднали вече.  #Crazy   Ако даже и Ели влезе скоро и ме осветли по въпроса ще съм и адски благодарна.   bouquet

# 313
  • Мнения: 104
А сега към Цвети едно въпросче :  Къде беше седнала снощи и защо аз не разбрах че си там  Tired  Пусни някоя снимка да те видим  Hug

# 314
  • Мнения: 2 786
                                 
Честит Имен Ден ,Бен!
Желая най-сърдечно здраве,много приятели ,повече усмивки   в мрачните ни дни,вяра ,че всичко може да бъде променено и любов,много любов!   


Общи условия

Активация на акаунт