Детето ми не яде риба!

  • 2 056
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Благодаря на всички ви за отговорите.Странното е ,че с охота яде ролца от раци и всички там производни,така също обича и панираните рибни хапки.Блонди ,благодаря ти мила за съвета.

# 16
  • Мнения: 27 524
Странното е ,че с охота яде ролца от раци и всички там производни,така също обича и панираните рибни хапки.Блонди ,благодаря ти мила за съвета.

Не е странно  Simple Smile Давай това и няма за какво да ми благодариш  Hug

Блонди, тези рибни фингърс не се ли пържат, детенцето май е още малко за това.

По принцип се пържат, да  Peace, но:

1. Не, не е малко детето вече за пържено  Simple Smile
2. Стават идеално и печени във фурната  Peace
3. Стават и на тиган без мазнина на котлона  Blush

# 17
  • София
  • Мнения: 15 220
Странното е ,че с охота яде ролца от раци и всички там производни,.......

Ролцата от раци всъщност не са никакви раци. Те се правят от остатъци при преработката на бяло месо на различни риби, най-често треска. Така че, приеми, че детето ти яде риба.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 27 524
Странното е ,че с охота яде ролца от раци и всички там производни,.......

Ролцата от раци всъщност не са никакви раци. Те се правят от остатъци при преработката на бяло месо на различни риби, най-често треска. Така че, приеми, че детето ти яде риба.  Simple Smile

 Simple Smile Това визирах и аз  Blush Качествените ролца се правят от опашките на лангуста  Peace Другите - от треска или друга евтина бяла риба  Simple Smile Добавят се аромат на рак и като оцветител - червен пипер за качествените, за другите - бои разни...  Confused

# 19
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
А ако родителите на детето не ядат риба как да го научат то да яде?Визирам мен и мъжа ми и се извинявам на авторката , че се намесвам в темата и , но не мисля , че има смисъл от ноава.

# 20
  • Мнения: 1 217
Щом яде панираните рибни хапки можеш и ти да и панираш,иначе може да пробваш да и я пасираш в картофената крем-супа,мойте така ядат.

# 21
  • Мнения: 27 524
А ако родителите на детето не ядат риба как да го научат то да яде?

Не е нужно родителите да ядат нещо, за да го предложат на детето си  Simple Smile

# 22
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 017
Точно това се замислих-как ще му предложа нящо,която не се внася вкъщи.Той обикновено първо гледа аз да опитам храната и след това той.Ама как ще стане-незнам.Ще пробваме с пюрета,пък ще видим.

# 23
  • Мнения: 543
И аз не ям попара, ама ела да видиш дъщеря ми Simple Smile Моята обаче не държи аз да й дегустирм храната Simple Smile Пробвай с готово пюренце, може да мине номера.

# 24
  • Мнения: 814
Синът ми много обича и яде бяла риба. Ама само бяла, и то в натурален вид - запечена с много малко подправки (или само щипка сол за вкус) и полята със зехтин (мазнина). Яде я като пържола, а пък и тя става много мека и вкусна. Щом обича раци - може и това да хареса. Въпросът е да избереш подходящо филе, за да не стане суха  Peace
Преди известно време бяхме при баба му и тя беше направила подобна риба, обаче с някакъв сос - и той не хапна. 
 

# 25
  • Мнения: 2 334
Щом не иска недей да насилваш няма смисал.Опитай да предложиш след 1-2 месеца пак  Peace

Общи условия

Активация на акаунт