Гоблени-49

  • 52 792
  • 430
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 9 850
Честит рожден ден на рожденичките Simple Smile Да сте живи и здрави, момичета, и много щастливи, да имате свободно време за гоблените!  newsm59

# 376
  • Мнения: 70
Сисак,честито и на теб,мила!Много щастие ти желая!
понеже снощи ме  Embarassed рекох да покажа част от ушитото подаръче от осмомартенските подаръци
иначе на живо цветовете са прекрасни ,но с този стар телефон са едни размазани ooooh!

пък дано да ви хареса
и сега шия  ето това

# 377
  • София
  • Мнения: 210
Gesh44, Sissak,  newsm59 . Бъдете все така сръчни! И мнооого подаръци да получите.

Аз подхванах нощната фея на "Ланарте". Мислех, че ще ми е много трудно с тия 70 цвята и бродирането през дупка, но се оказа приятно.  Като понапредна ще покажа.

Прасчо, тоя, гръцкия остров, е супер. Направо ти иде да приготвяш куфарите и хайде.  Simple Smile

# 378
  • Пловдив
  • Мнения: 647
Честит празник и от мен, момичета, много здраве и любов   bouquet

Аз ще си показвам подаръка от Мама Гери от осмомартенската  Flutter

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=11174334

Малко не съм го центрирала както трябва, ама...  Blush То се вижда, де  Mr. Green

А ето и един гръб от мен - снимах си го за спомен преди да го скрия под рамката  Laughing Не е идеален, но в сравнение с другите ми...  Crazy  Mr. Green

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=8055152

Сега бързам с едни баба и дядо да ушия... ама повече ще разказвам като ги избоцкам, надявам се до 2-3 дни  Heart Eyes

Слънчева пролет на всички  Hug

# 379
  • Мнения: 161
Gesh-че и  Sissa-че
Честит рожден ден и на двечките!!! Да сте живи и здрави и мнооого щастливи и обичани!!!
   

Много хубавини видях в темичката, ама не мога да ви изброя всичките от страх, че ще пропусна някой, а всичко ушито много ми хареса  smile3501 smile3501 smile3501
Аз нямам нищо засега за показване, но ще ви следя тайничко и ще продължавам да въздишам по красотите ви  smile3521

# 380
  • Мнения: 45
Честит рожден ден,момичета!  bouquet
Много красоти сте ни показали досега.Дано да е все така.  bouquet newsm59

# 381
  • Мнения: 87
бадем, много красив гръб - сподели как го правиш?

Моите гърбове приличат на китеници Rolling Eyes

# 382
  • Мнения: 747
Гешче, Сисъче  newsm51 newsm51Да сте живи и здрави, усмихнати и щастливи


Галаксия, хич не си и помисляй че не се сещаме за теб и какво шиеш Heart Eyes Кажи докъде докара онази прелестна пеперуда Hug А за темповете, и аз съм в групата на   Animal Snail  Animal Snail
Хипатия, Кетри, благодаря за отговора  bouquet Това no counting си го представях като съвършения вариант на щампата, но явно няма да посмея да подхвана нещо такова Confused Иначе след завършването му този гоблен трябва да е ослепително красив! И така, моята дилема със следващия Дим се изяснява... Ама първо да позавърша нещо от започнатите 7 Grinning
Веси и Гого, мерси Hug
Pepen,  welcome
Unchita, чудесни са! Hug
Неличка  action032 А в инструкцията пише ли самите кръстчета как са ориентирани?

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 19:40 от Прасчо

# 383
  • София
  • Мнения: 618
Gesh44, Sissak, честит рожден ден!
gallaksia много са хубави слънчогледите  Peace, представям си как греят   Nature Sun With Face
unchita сладурски подарък си имаш, центрирането не го мисли, нали ще има рамка  Wink  Hug
Ara_bella ще се опитам да обясня в картинки начало, издърпва се конеца, отрязваш крайчето максимално близо, в добрия случай се получава това... е, при повече детайли и конци става по-рошавичко  Blush

# 384
  • Мнения: 542
добър вечер на всички!
Gesh44, Sissak, честит рожден ден!макар и малко късничко! newsm51  Gift
 gallaksia и  unchita гобленчетата са много хубави!
бадем - страхотно обяснение! smile3521

# 385
  • Мнения: 87
Много ти благодаря, Бадем, ще се опитам да приложа обяснението.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 23:59 от Ara_bella

# 386
  • Мнения: 4
добра вечер, да се разпиша и аз момичета, отдавна не съм влизала, много красиви неща правите.на моето езеро му се вижда вече края  Laughing

# 387
  • Мнения: 439
Добро утро Grinning



                         gesh                                                                  sissak

ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН
със закъснение![/color][/size]
Бъдете здрави,много щастие и късмет!

...моите големи планове за вчера да  боцкам многооо и да си наредя конците бяха провалени от адско главоболие,дано днес да успея поне в едното!
хубава и спокойна неделя ви желая момичета Heart Eyes

# 388
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Добро да е.
И аз със закъснение.. Blush

Честит рожден ден на двете ни цветенца Sis и Gesh..
Здраве ,щастие ,късмет и все хубави неща ви пожелавам.. Hug



Жената е като цветна градина..колкото повече я поливаш и се грижиш за нея,
толкова повече разцъфва и ти се одблагодарява. Wink

bella ,мерси за кафенцето,мила  Heart Eyes

# 389
  • Според сезона
  • Мнения: 297

Момичета, помагайте! В комлекта , който получих , имам един цвят , който не мога да разбера къде се шие Е5200 - не го виждам в ключа. Ето тук има снимка , а също така и схемите:
http://nestinarka.gallery.ru/watch?ph=MCf-bgzjv

Общи условия

Активация на акаунт