Гоблени-49

  • 52 794
  • 430
  •   1
Отговори
# 315
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Благодаря на всички за усилията   bouquet

# 316
  • Мнения: 171
wesi.i.gogo,(Веселка) smile3525....много ти благодаря за схемичката....четлива е  Peace ....и за мостричките - мноооого ценни! Hug      love001 
Лолита,аз предполагам,че не я "смъкваш" правилно от албумчето Thinking....ето "в картинки" как става (това е в случай, че ползваш MozillaFirefox) :
  тук натискаш лупата,за да се уголеми изображението....
  тук натискаш десен бутон на мишката.... и кликваш върху отбелязаната опция (View....)
    тук - (Save image as...)
....така я смъкваш в реалния размер ,в който е била качена  Peace....виждам ,че вече са ме изпреварили и са ти я дали - голяма, но дано ,да ти помогна за напред ,като "сваляш" от Picasa .... Peace
Прасчо, Joy....колко е часът?! hahaha ....Пробвай тук: http://img27.imageshack.us/   ....да ги качиш .... Peace
И да се редактирам Blush Много красота! smile3501 newsm03....Браво,момичета!
....направо се отплеснах smile3555 ....да дам отчет за "яйцетрошача" :   това  е последният подбор на конците - струва ми се, че стана сполучлив....е,може още да се поекспериментира,ама нещо ме домързява Rolling Eyes....
 DMC : + =3078 /    :  =727 /  2  =726 /   0  =225  /  1  =ecru  /  X  =613 /   - =612  / ....използвах и малко импровизацийка - за мигли,опашка и контур на крилцето с DMC 742   Laughing....







Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 14:43 от gesh44

# 317
  • Мнения: 86
показвам си рамкираното ми прозорче и другото, което ще почака




# 318
  • Мнения: 747
Даниели3, много е хубаво!
Гешче, страхотен е калпазанина- яйцетрошач! Laughing newsm10 Много благодаря за ключето, ще се възползвам непременно Hug
И благодаря за линка- за експеримент качих една схема- наистина резолюцията остана непроменена Grinning. Да не става зян, показвам я- може пък някой да се възползва от нея:)

Иначе Хипатия като ги качва схемите в радикала, знаците остават едни такива, големи, като пачи яйца, та затова се замислих Laughing

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 17:10 от Прасчо

# 319
  • Мнения: 316
dianjeli3  много е красиво, това на панама с ламе ли е шито.Виж да ми се нещо да лъщи. Hug
Генико много свежарско е станало столчето, проздравления.
Белла сега вече видях за кой гоблен става въпрос, това е един прекрасен зимен пейзаж, който за пръв път преди година и повече го видях ушит от една съфорумка от гоблените.ком. Много ми харесва но уви ще ми трябват още доста животи за да мога да ушия моделите , които харесвам. Тъй че ти пожелавам успех скъпа.  bouquet

# 320
  • Мнения: 832
Аз да се оплача - днес като отидох да си взема кончето, вече в рамка, видях, че са оставили на две места кончетата, където си бях отбелязала край и среда на схемата. И най-спокойно жената ми каза: "Ама то и така е добре,не се вижда много"  Shocked Не можах да повярвам - сив конец на черна панама как да не се вижда! Да не говорим че е за подарък.Ама и за мен да беше,пак щях да се ядосам.Върнах го да си го дооправят. И като се има предвид,че специално й казах,че тези кончета трябва да се махнат! Ама и аз защо не си ги махнах сама....
Както и да е, с такова нетърпение чаках днешния ден да си го взема, сега остана за утре.А в неделя ще го подаря, няма да има време да му се нарадвам.

# 321
  • Мнения: 0

Здравейте и ЧЕСТИТА ПРОЛЕТ. Нищо, че зимата пак  се завръща. Много усмивки и много радости ви желая. Аз напредвам с Rocky point, уших всички знаци с кръстчета - 26, останаха сега полукръстчетата - 29 знака на брой.
Междувременно се опитвам да събера ето това. Предлагам го на  djuri, че е с малко цветове и бързо ще стане:
http://picasaweb.google.bg/zhanka6/wahNND?authkey=Gv1sRgCOP8_qmo … 15256798295743682
ако ти хареса мога да ти го пратя на поща, защото още не съм много на ти с качването на файлове.
Имам една много ситна ленена панама и ще го шия на нея през дупка, както казвате. Ей много неща научих от вас и все пак, като не знам нещо ще питам.

# 322
  • Варна
  • Мнения: 1 123
geniko браво много си бърза, но и резултата е чудесен!
dianjeli3 друго си е с рамчица, нали! Wink
djuri ммм, кажи поне какво да бъде - цветя, пейзаж, някакъв вид портрет или... Thinking
dion съжалявам за недоразумението ти Confused Това в ателието на Кюстенджа ли го рамкира?bella_ пожелавам ти в най скоро време да си започнеш това красиво пейзажче Hug

# 323
  • Мнения: 832
Не. На ул.Цар Асен. Ходих и до ОББ на Чаталджа, но ми казаха, че приемат поръчки за 29.03.

# 324
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Жанка, нещо не мога да ти разбера калкулацията по шиенето, но щом напредваш това е важното.

Герииии, опасна си ти! Кога го започна, кога го завърши  newsm78 И така са пустите му Дименшъни, шият се бързичко, но дойде ли контурната част, малееееее мъка  ooooh!, но резултатът винаги си заслужава.

Дион, правилно си постъпила ,че си го върнала, така щеше да те човърка, че не всичко е наред и друг път, за да не разчиташ на разсеяни служителки, оставяй гобленчето в тотално завършен вид  Peace

Момичета, покрай възникналите въпроси напоследък по сортирането на конците на Дименшънс, започване и подобни, смятам да подготвя инструкции, които Кетрева да ги сложи а първа страничка, в новата темичка ще се постарая да го има вече. Остава хората да четат и да се информират. Определено не смятам, че се разделя темата на нови и стари, но съгласете се когато един и същ въпрос се повтаря през няколко поста и на хората им писва да отговорят едно и също, в един миг никой няма да отговори и тогава пък ще има чуденка защо е така. Няма нужда да се сърдим и да се фръцваме, както и да потриваме с ръце, "аааа видяхте ли, че не съм само аз", ами нека да запазим позитивния дух. Най-важното е да шием с кеф и да споделяме ушитото, щото то си е като със секса, ако не кажеш на приятелка, че си го правила, все едно не си го правила изобщо  Mr. Green Blush
Мир!  Peace

# 325
  • Мнения: 316
dion аз имах преди време такъв случай и им го върнах, продавачката се цупеше но го прие. Като рамкират да гледат. Laughing

# 326
  • ГР. ВАРНА
  • Мнения: 134
 zhanka  - благодаря и това ще го смъкна и ще си помисля  
                    Didorani - де да знам май трябва да е нещо от графиките че те са с помалко цветове , пи аз продължавам да ровя още , тъй като днес нямаме работа

# 327
  • Мнения: 0
marulka_s  аз шия по цветове, хващам един знак и го шия навсякъде където го има, не мога иначе, както повечето от вас шият последователно . Опитвала съм се и все се връщам на моя си начин. А във фара има общо 63 знака, та аз съм ушила 26 от тях ,  които  са кръстчетата,  а оставащите са полукръст и контур. Няма значение напредвам, ама ще снимам някой друг път.

# 328
  • Мнения: 86
dianjeli3  много е красиво, това на панама с ламе ли е шито.Виж да ми се нещо да лъщи. :hug

лъщи, лъщи, луд на шаренко (в моя случай лъскавко) се радва Joy

Didorani, наистина си е друго Peace

dion, на лични забравих, ама тук да ти кажа - и аз съм връщала, трябва да сме професионалисти в това, което работим

# 329
  • Според сезона
  • Мнения: 297
Да се похваля , че ми пристигна за 4 дни поръчката от ebay :

Сега май ще започна и него - да не спадне бройката под 4 започнати!

Общи условия

Активация на акаунт