Някой правил ли е химичен пилинг?

  • 5 711
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 764
Значи пилинга не е само за заличаване на белези, при него има и противобръчков ефект.След като излющим кожата тя изтънява, и тогава започва да се възобновява,т.е синтезира колаген,който пък запълва бръчките по естествен път.Аз лично си правя един вид пилинг с вече коментирания тук Ретин А.

# 16
  • Мнения: 83
Моя пилинг, за който следващия ппът ще разпитам от кой точно вид е , струва 30 лв. процедурата, НО специално моята козметичка НЕ препоръчва, дори не прави такива пилинги през лятото заради пигментацията, която може да се появи. Последния го правих скоро, но все още е топло и следях за прогнозата да е облачно времето, колкото и смешно да е  Laughing Laughing. Та сега си продължавам с лазера, който за моята засегнатост на кожата са ми достатъчни импулси н ацена 150 лв. Той се прави на 21 дена най-малко и пак се пазиш от слънцето.
Според мен през лятото не трябва да се правят каквитои да е пилинги, ама трая ли аз... с тия пъпки

# 17
  • Мнения: 234
colourful,  ти само една процедура ли си правила пилинг? като цяло след нея има ли виждаща се разлика?
А тези импулси на лазер по колко правиш и колко често. И от тях какъв е ефекта, като пилинга ли?

# 18
  • Мнения: 83
colourful,  ти само една процедура ли си правила пилинг? като цяло след нея има ли виждаща се разлика?
А тези импулси на лазер по колко правиш и колко често. И от тях какъв е ефекта, като пилинга ли?

Правила съм доста процедури, като брой  не мога да кажа, но за жалост досега непоследователни, смисъл най-добре е да направиш поне 7 пилинга. Така, аз редувах хим.пилинг с микродермабразио, защото като започне да мис е излющва кожата, абразиото й помага, а и да не стоя на люспи  Simple Smile. За лазера - ползвам импусли за 150 лв. - не съм ги броила колко са, тъй като й се доверявам на козметичката, но ще питам, ще броя и ще пиша. Не искам да казвам голяма дума, но като че има разлика и след лазера, който също помага за бръчици, пигментации, капиляри и такива. Значи сега съм на 1 процедура лазер, чакам да минат 21 дена , което е задължително и ще правя 2ра. НО аз не съм направила неюо съществено, което съветвам всички да направят - да  идат на дерматолог добър, да вземат мнение. Кожата ми като тен също има видима разлика - доста е изравнен тена, но аз съм доста бяла и ще видя много трудности с тези петънца, които остават след пъпките.

# 19
  • У дома !
  • Мнения: 700
А някой да сподели за цени?
Чувам за 100лв.,40лв........тук прочетох за 30лв........коя от тях е нормална за вас?
100лв. за химичен пилинг ми се струват много.....

# 20
  • Мнения: 234
colourful, 150 лв за импулсите, които вече си направила и след 21 дни още 150 лв ли? И ако е така, колко пъти трябва да се прави през 21 дни. А също така през лятото прави ли се? Извинявам се за многото въпроси, но ми стана интересно Wink
TiFoNi, аз не съм запозната с цените като цяло. На мен ми предложиха 60лв за процедура - химичен пилинг. Вижда ми се нормално, но може да има и по-евтино някъде.

# 21
  • Мнения: 83
colourful, 150 лв за импулсите, които вече си направила и след 21 дни още 150 лв ли? И ако е така, колко пъти трябва да се прави през 21 дни. А също така през лятото прави ли се? Извинявам се за многото въпроси, но ми стана интересно Wink
TiFoNi, аз не съм запозната с цените като цяло. На мен ми предложиха 60лв за процедура - химичен пилинг. Вижда ми се нормално, но може да има и по-евтино някъде.

През лятото се прави да, като се мажа постоянно със слънцезащитен крем. Казаха ми , че терапията е най-малко 7 процедури, като зависи от кожата, как й действа и т.н., после се правят поддържащи, които са мисля на годината веднъж, но не съм сигурна. Да, сега 150 лв., всяка процедура е толкова, всеки път се плаща. Моята се води цяло лице, но не ми работят на някои места, тъй като нямам нужда, не ми е засегната навсякъде лицето. Аз ходя в Енигма, има ги май в София, Пловдив, Хасково, там хим.пилинг ми е 30лв. , а за лазера уж хванах някаква промоция, инак било към 180 лв., Микродермабрзиото ми е 40лв.

Общи условия

Активация на акаунт