Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 32-та тема

  • 54 551
  • 367
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 293
и чийзтортичката на Селма, украсата е сюрреализъм+супермодернизъм+бездарие. Моля естетите да не гледат и да не изразяват мнения - знам какви ще бъдат. Надявам се вкусът да е автентичният. Grinning

Чийзтортичката, като произведение на labrex - ярък представител на сюрреализма - е едно неопровержимо доказателство за свободния разум на своята авторка, необременена от рационални мисли, потискащи креативните сили и въображение, които да доведат до негативизъм на артистичната експресия... Grinning Абе, много си е хубавка тортичката !

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 13:32 от nela_66

# 301
  • Мнения: 22 867

nela_66 , направо зяпнах  Shocked, като изчетох това нещо в готварската тема.  Joy  Е, вече я гледам с по-добри очи тортичката си!   bouquet

Цитат
Чийзтортичката, като ярък представител на сюрреализма, е едно неопровержимо доказателство за свободния разум на своята авторка, необременен от рационални мисли, потискащи креативните сили и въображение, които да доведат до негативизъм на артистичната експресия...

# 302
  • Мнения: 930
Записала съм си тези картофи като "Рошковци", обаче незнам на кой са. Подсетете ме. Иначе станаха много вкусни.



може ли рецептата Praynig

# 303
  • Мнения: 2 708
Нелааа Peace страхотно попадение. Joy Joy Joy Умрях си от кеф, ама как си го написала самоооо Joy
Лабрекс, напълно си заслужаваш похвалите - и доста преди да стигна до гениалния коментар на Нела, исках да ти кажа, че ми харесва много. Както съм на вълна шоколадова торта....... идеална изглежда твойта. Hug Аз в момента съм до етап изпичане на блатовете, че мойто момиче за рождения си ден си поръча торта - много шоколадова, умопомрачително шоколадова, само шоколадова hahaha без никакви простотии отгоре, без такива дето ги точа гадости и слагам отгоре, просто МНООООООООООООООООООООООГГГООООООООООООООООО ШОООКООООЛАААДДДД.

Та както казах съм до блатовете. И понеже си избирам съставките от различни рецепти, тия блатове от една руска рецепта борих, пък като ми се опря "простокваши", ама до колкото попрочетох един гугълец, стигнах до извода, че кисело мляко спокойно го заемства и това и бутнах де, пък ще видим после, уцелила ли съм. То и "разрыхлител" ако съм уцелила че е бакпулвер - може и да става за ядене hahaha

# 304
  • Мнения: 293
Krische, утре ли е рождения ден на твоето момиче? Аз пък се развеселих от  "простокваши" и "разрыхлител", защото и аз тези думи абсурд да ги преведа  Grinning
А сега много се отклонявам от темата, за което се извинявам, но защо, по дяволите, не мога да си кача лична картинка в профила? Ако може някой да ми помогне със съвет,че не зная къде другаде да питам. Знам как се сменя - и преди съм си променяла профила, но днес не ще!  #Cussing out
Edit: оправих го  Flutter

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 15:06 от nela_66

# 305
  • Мнения: 32
За обяд направих домашна пица с тесто от машината за хляб и каквото имаше в хладилника Simple Smile



# 306
  • в мечтания дом с любимите мъже...
  • Мнения: 157
Нашият обяд днес бешебоб със св.ребърца

и салата от краставици,маслини и пресен лук.

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 15:04 от zarko

# 307
  • Мнения: 804
Лабрекс,поздрави,зашеметяваща както винаги,разкошни неща си сътворила!

# 308
  • Мнения: 85
За днес пържени кюфтенца,заек в гювеч,питка която не стана хубава,козунак и козуначено руло,и разрязаноДано на вас ви харесат.

# 309
  • Мнения: 2 708
Весиии, браво бе жена. И козунака какъв хубав изглежда. Ти в заешкото какво си сложила в гювеча - чесън, лук, вино, дафинов лист, такива работи или още нещо, че имам от една далечна баба един буркан заешко и все се чудя какво да го направя, ама тя каза нещо с много лук и дафинов лук да направя......ама малко ми се чини newsm78 като количество де, после за наяждане - тоя буркан до никъде.

Граци - страшна пица видях.

Нела, успяла си гледам. чуден аватар си си спретнала. hahaha hahaha hahaha Ти ще да си, понеже питаше "лични" снимки що не може в момента да сложиш Joy Joy Joy Яко мацка Peace Вече и миска си имаме измежду нас. Между другото, аз много ти харесвах предишния и все се канех да ти кажа ( другия с мацката, небрежно готина и свободна някак си ми беше, младежки свободна и прекрасна) Peace освен ако тотално не съм се заблудила и объркала никовете и аватаритеSimple SmileSimple SmileSimple Smile

Последна редакция: сб, 21 мар 2009, 18:50 от Krische

# 310
  • Мнения: 4 358
Невъзможно ми е да изброя всичко което вми се яде ooooh! тук пак е страшно.Искам да глътна монитора hahaha.
Да се отчета преди и тази тема да е заминала.
Пилешки дробчета с картофи на фурна - снимката у жас много кофти.

Хляб по Дж.Оливър от темата за машина за хляб - с грис и кафява захар.Мерси на Поли   bouquet за рецептата

Домашния Дънет на Надето - Наде   bouquet

Ягодово - сметанова торта с извара


Пастет от пилешки дробчета - СТоева  bouquet за разясненията.Невероятно вкусен стана.От години не бях яла пастет - не смеех с тия боклуци дето ги продават по магазините Sick

И зелена салатка

# 311
  • Мнения: 85
  bouquet                                                                                                                                                                                            Крисче,заека го правя с много лук,домати,вино,дафинов лист,чер.пипер зърна,червен пипер и малко вода,чесън цели скилидки.В гювеча във фурната за 2 часа става страхотен.

# 312
  • Мнения: 1 117
девойки, много се извинявам, но преди време някой беше пускал един чийзкейк, дето в оригинал бил с червен желиран слой, ама беше със сладко намазан отгоре за домашен вид, това си спомням. не мога да го открия, моля който си го познае да ми  пусне линк! моляяяяяяя

# 313
  • Мнения: 2 726
Лабрекс тортичката ти е... Heart Eyes

А Нела как ме развесели само с коментара за тортата Wink

За Веси и Бъни,какво да кажа..готвили,готвили,че се забравили Crazy,браво момичета  bouquet

При нас онзи дем мусакичка



Вчера пилешки бутчета с домати и много пресен лук



Сега отивам да готвя вечерята каварма по радомирски  chef

# 314
  • Мнения: 2 708
Веси, благодаря ти много Hug за доматите и чесъна нямаше да се сетя.

Бънииии тая тортичка, такава сметанова, просто е разкошотия. Искрено ти завидях. Браво, браво, има вид на адски вкусна торта Laughing Laughing Laughing Аз лично обожавам сметанови торти Peace Четох аз в тортената кви си ги наджуркала вътре, та не питам, но е страхотна. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Поли, на теб пилешкото с тоя пресен лучец, много ти харесах Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт