Светът се е побъркал

  • 4 475
  • 98
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 394
Цитат
Ама няма да доживея да видя.
Жените да правят кариера и кинти, да работят на две места, да купуват
прашки, бандажи, цветя и парфюми на мъжете, и джипове, да си кихат
в публичните домове. А ние докато чакаме при маникюристката да говорим
за футбол, да разлистваме Плеибой и нешънъл джиографик. Ееех, мечти.
smile3520Шшшшт,тихо,тихо....че има и такива и те не са един и двама-затова пуснах тая тема./мога да изключа само публичните домове и цветята./
ПС-на мен ми харесват-"Плейбой" и "Нешънъл джиографик" и когато ми попаднат ги чета с удоволствие,а и имам комшийка на която никой мъж неможе да и се опре за футбола-всичко знае ей....мамата си джейс...не пропуска мач! newsm53

# 46
  • Мнения: 25 651
Еййййй, крайно време беше! Стига празни приказки за еко- и природосъобразен начин на живот! Време е да го осъществим на практика!
В природата винаги мъжките екземпляри са по-ярко оцветени и наперени, докато женските - бозави и невзрачни.
Лъвът лежи и пази малките, докато лъвицата ловува. На лов ходят само младите лъвове, които не са се уредили с женска да ги храни.
И т. н.
Назад (или напред, зависи от гледната точка) към природата!  Hug

# 47
  • Мнения: 1 394
Еййййй, крайно време беше! Стига празни приказки за еко- и природосъобразен начин на живот! Време е да го осъществим на практика!
В природата винаги мъжките екземпляри са по-ярко оцветени и наперени, докато женските - бозави и невзрачни.
Лъвът лежи и пази малките, докато лъвицата ловува. На лов ходят само младите лъвове, които не са се уредили с женска да ги храни.
И т. н.
Назад (или напред, зависи от гледната точка) към природата!  Hug
smile3501 newsm10 smile3501 Те тАва е баце!

# 48
  • Мнения: 155
Абе, аз като се замисля, че то и по мое време имаше момчета, които се обезкосмяваха, че и цялото тяло, но нощо педерастко нямаше в тях. Сваляха си мацки яко  Laughing Да си добре поддържан мъж и да се обезкосмяваш, поддържаш маникюра си, правиш прическа и да си прекалено суетен не те прави гей според мен, но всяко нещо с граници! Вече лакирането с чевен, розов и какъвто и да е др цвят както стана въпрос по-напред може да е индикатор за ляв завой, но може и за психично разтройство  newsm78 Thinking Мен ме смущава това, че понякога е трудно да се различи метросексуалния от хомосексуалния господин. Но на такава възраст на която е бил младежа от разказа на авторката, едва ли той самия е наясно какъв е и за какво се бори  Wink

# 49
  • Мнения: 1 394
Абе, аз като се замисля, че то и по мое време имаше момчета, които се обезкосмяваха, че и цялото тяло, но нощо педерастко нямаше в тях. Сваляха си мацки яко  Laughing Да си добре поддържан мъж и да се обезкосмяваш, поддържаш маникюра си, правиш прическа и да си прекалено суетен не те прави гей според мен, но всяко нещо с граници! Вече лакирането с чевен, розов и какъвто и да е др цвят както стана въпрос по-напред може да е индикатор за ляв завой, но може и за психично разтройство  newsm78 Thinking Мен ме смущава това, че понякога е трудно да се различи метеросексуалния от хомосексуалния господин. Но на такава възраст на която е бил младежа от разказа на авторката, едва ли той самия е наясно какъв е и за какво се бори  Wink
Мила,върни се назад в увода и го прочети пак.Това е само пример!Познавам и зрели хора,които имат семейства и се държат по същият начин,но дадох пример с тийнеджърите,защото при тях е масово.Та питах какво ще става нататък?

# 50
  • Мнения: 4 585
Чакайте малко, левите са нормални, лявата резба е нормална.
Обратна е дясната.

# 51
# 52
  • Мнения: 155
Абе, аз като се замисля, че то и по мое време имаше момчета, които се обезкосмяваха, че и цялото тяло, но нощо педерастко нямаше в тях. Сваляха си мацки яко  Laughing Да си добре поддържан мъж и да се обезкосмяваш, поддържаш маникюра си, правиш прическа и да си прекалено суетен не те прави гей според мен, но всяко нещо с граници! Вече лакирането с чевен, розов и какъвто и да е др цвят както стана въпрос по-напред може да е индикатор за ляв завой, но може и за психично разтройство  newsm78 Thinking Мен ме смущава това, че понякога е трудно да се различи метеросексуалния от хомосексуалния господин. Но на такава възраст на която е бил младежа от разказа на авторката, едва ли той самия е наясно какъв е и за какво се бори  Wink
Мила,върни се назад в увода и го прочети пак.Това е само пример!Познавам и зрели хора,които имат семейства и се държат по същият начин,но дадох пример с тийнеджърите,защото при тях е масово.Та питах какво ще става нататък?

Какво ще стане? Ами ако мъжете прекалено възженеят, ще стане матриархат  hahaha

# 53
  • Мнения: 25 651
Та питах какво ще става нататък?

Какво, какво... Мъжете да си пропиляват живота по козметичните центрове, да се обезкосмяват, гримират, парфюмират и кипрят в шаренки, разголенки и прилепнали дрешки. Да се подлагат на пластични операции - силиконче на дупето, на онова, да поопънат бръчици...
А жените ще въздъхнем с облекчение, ще навлечем старите дънки и тениски, ще развеем щастливо бради и мустаци и ще отскочим до най-близката кръчма да се напием.  Drunk

Последна редакция: вт, 17 мар 2009, 13:02 от Как` Сийка

# 54
  • Мнения: 1 394
Та питах какво ще става нататък?

Какво, какво... Мъжете да си пропиляват живота по козметичните центрове, да се обезкосмяват, гримират, парфюмират и кипрят в шаренки, разголенки и прилепнали дрешки. Да се подлагат на пластични операции - силиконче на дупето, на онова, да поопънат бръчици...
А жените ще въздъхнем с облекчение, ще навречем старите дънки и тениски, ще развеем щастливо бради и мустаци и ще отскочим до най-близката кръчма да се напием.  Drunk
Ехааа,кеф-в коя кръчма викаш?Ама и ако гледат и хлапетиите и вършат къщната работа съм "за"! smile3503

# 55
  • Мнения: 4 585
И ще ни давате кредитните си карти да не ви мрънкаме за пари през ден.
Ние ще минем на коктейли и слаби ичкии - можито, джин фис, ала бала.

# 56
# 57
  • Мнения: 155
И ще ни давате кредитните си карти да не ви мрънкаме за пари през ден.
Ние ще минем на коктейли и слаби ичкии - можито, джин фис, ала бала.

Да, а ние ще ходим по мъже, ще играем карти, ще ходим за риба, ще ходим на футбол, ще псуваме и ще чоплим семки в хола и ще плюем шлюпките на пода  hahaha baby_neutral Joy

# 58
  • София
  • Мнения: 3 064
Като ученичка си връзвах пуловерите за дръжката на вратата и ги теглех, за да са достатъчно раздърпани и огромни.  Дънките ги разкъсвах артистично и широките им крачоли набутвах в мъжки кубинки. На плажа се разхождах по бански и кубинки и с войнишка раница. А останалите експериментираха и още повече, бях сравнително прилично облечена..
По-страшно е, когато преждевременно се правят на големи, когато започват да съсипват косата си с маша още като деца, за да докарат вафличките или там каквото им беше името на някоя фолк дива, когато питат дали тате може да им подари естетична корекция за бала и пр. Поне така ги виждам нещата, може и да греша, въпрос на гледна точка.


Точно така е! Аз също си правех ресни на дънките и кръпки без да са скъсани, и какво,  простанах в един момент. Всичко с времето си!  И тогава имаше хора, които се възмущаваха. Лошото е, че някои твърде бързо забравят какви са били. И минават от другата страна.

Лично мен също повече ме стряскат момичета на 17, които изглеждат като на 26 - грим, прически, дрехи...

# 59
  • Мнения: 274
Мноо се размечтахте. Трябва ви един хубав бой или ебан довечера, според възможностите, че да се освестите.

Общи условия

Активация на акаунт