Бременни от Инвито, Икси и Инсеминация в Клиника Щерев?

  • 52 206
  • 223
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 165
Здравейте, момичета! Аз съм пациентка на д-р Александров. Първо ще има стимулация и после ИКСИ. Моля ви, пишете нещо за него
Здравей.
Аз също съм пациентка на д-р Александров. Изключително тактичен човек. На мен няма да ми се налагат такива процедури, за които споменаваш, но, от свой опит и от това, което съм чела, той е добър специалист. Утре съм на преглед при него и после мога да споделя поредните си впечатления. 

# 16
  • Мнения: 155
ДА ЮНАКОВА УСПЯ///
ТЯ Е СТАХОТЕН СТЕЦИАЛИСТ
БЛАГОДАРЯ ВИ ДОКТОР ЮНАКОВА И НА ВСИЧКИ ОТ КЛИНИКА ЩЕРЕВ
  bouquet
 Hug
  bouquet

# 17
  • Мнения: 165
pamivo, честито! Лека и безпроблемна!  Peace
Там ли смяташ да раждаш?

# 18
  • Мнения: 155
pamivo, честито! Лека и безпроблемна!  Peace
Там ли смяташ да раждаш?
Да дай боже ДА,очарована сьм от клиниката и от всичко там Hug
 Hug

# 19
  • Мнения: 4 255
честито pamivo и лека бременност   bouquet

# 20
  • Мнения: 105
Честито и от мен, pamivo  newsm74!
Всичко да се развива добре и да гушнеш своето бебче след няколко месеца newsm32

# 21
  • Мнения: 47
д-р Александров  Hug
БЛАГОДАРЯ
но като цяло имам наблюдения че всички там са на ниво

# 22
  • Мнения: 102
Здравей, Джема! Благодаря ти за отговора. И от други места чух добри неща за този лекар, така че се надявам всичко да е ОК. Успех на всички.

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 99
Първи опит инвитро при доктор Юнакова. Благодаря  bouquet

# 24
  • София
  • Мнения: 55
Първи опит инсеминация, при д-р Андреева! Много хубав човек, внимателна, обяснява всичко. Много съм благодарна и щастлива. Пожелавам лека бременност на успелите и успех на другите момичета!

# 25
  • Мнения: 155
хайде да се преброим колко сме успели от инсеминации при Щерев
Аз съм първа  Laughing
 Hug

# 26
  • Мнения: 70
Момичета, благодаря ви за темата!   bouquet
Важно е да усетиш със сърцето си, че си намерил правилното място и лекар, но когато видиш, че не си сам, надеждата за успех става още по-силна.

# 27
  • Мнения: 153
Здравейте,анкетата отиде много назад и затова,реших малко да отиде на преден план.

# 28
  • Мнения: 126
здравейте аз съм пациентка на д-р юнакова

# 29
  • Мнения: 1 622
Здравейте!

Ние сме с мъжки фактор и отстранена дясна тръба след извънматочна преди 3,5 г, на 37 г. сме и двамата.

ПЪРВИ УСПЕШЕН опит ИКСИ при д-р Юнакова при следните параметри:
Хиперстимулация на десния яйчник - 12 фоликула и слаба отговор на левия - 3 фоликула. От всички фоликули извадени само 3 яйцеклетки, от които 1 незряла. След ИКСИ  се дели само 1, която ми връщат на третия ден.

След положителен кръвен на 10-тия ден от трансфера и положителен уринарен на 14-тия, днес видяхме хубаво оформено плодно сакче в матката - 0,7 см.  Simple Smile Hug

Хиляди благодарности и  newsm20 , д-р Юнакова!

Общи условия

Активация на акаунт