Бременни от Инвито, Икси и Инсеминация в Клиника Щерев?

  • 52 309
  • 223
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 2
Благодаря ти  Simple Smile Надявам се при теб резултатите да са положителни   Praynig

# 151
  • Мнения: 239
Искам да се разпиша още веднъж в темата- Далия вече е кака! Калина се роди след ЗЕТ и прекрасна и лека бременност. Благодаря на д-р Александров с цялото си сърце! След две години пак сме при него, за братче на двете ни принцеси!
Пожелавам успех на всички момичета, тръгнали по пътя към своите съкровища!

# 152
  • вече Пловдив
  • Мнения: 1 980
lovelybrud, честити принцеси! Много да са здрави и щастливи!  bouquet

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 4 559
Здравейте, утре имам час при д-р Юнакова. Искам да попитам закъсняват ли часовете? Има ли шанс да вляза навреме в 11 ч. или да очаквам чакане, защото трябва да предупредя в работата за закъснение.

# 154
  • Мнения: 36
Записах се за д-р Тимева, сега чакаме разширената спермограма на мъжа ми и тя ще каже какво ни очаква. Дано ни помогнат да имаме нашето дългоочаквано бебе, пък може и две. Успех на всички момичета!

# 155
  • Мнения: 2 153
Здравейте, утре имам час при д-р Юнакова. Искам да попитам закъсняват ли часовете? Има ли шанс да вляза навреме в 11 ч. или да очаквам чакане, защото трябва да предупредя в работата за закъснение.

Попринцип, гледат да се спазват часовете...Може обаче и да се случи да те забавят с 10- 15 мин.

# 156
# 157
  • Мнения: 3 404
Къде тръгна бе Стефф

# 158
  • Мнения: 324
Знам ли  newsm78? Където ми видят очите Laughing. Звездиии как си, до къде я докара?

# 159
  • Мнения: 3 404
Ще ти драсна на лични

# 160
  • Мнения: 66
Здравейте, аз съм нова тук и имам въпрос към вас. Надявам се, че ще ми помогнете. Предстои ми да си запиша час в клиниката на доц. Щерев и съм много объркана в избора си на специалист там. Моля ви да ми препоръчате. Моите проблеми са доста - мисля, че е добре да спомена накратко за да ориентирам тези от вас, които имат мнение. Имам абразио - полип на матката през м. май; след това имам лапароскопия - ендометриозна киста, през юни; имам високи нива на ЛХ и ФСХ, което говори за намален яйчников резерв и в допълнение имаме и спермограма с не особено добри показатели /но не и трагични Simple Smile/. Ще съм ви безкрайно благодарна ако изкажете мнение. Пожелавам успех на всички в битките, които водят и ви благодаря предварително! Simple Smile

# 161
  • Мнения: 1 622
Карена,

високите нива на ЛХ и ФСХ биха могли да са вследствие на ендометриозната киста.  Peace
Добре е, че си отстранила полипа и еднометриозната киста. Предполагам, че ти е назначено лекарствено лечение за няколко месеца във връзка с премахнатата киста. Апропо, къде ти е правена лапароскопията?
За това кой лекар да избереш в Щерев - всяка успяла жена ще ти посочи нейния лекар  Grinning.  Моят съвет е да разгледаш в сайта на САГБАЛ "Щерев" снимките и биографиите им и да си избереш.

http://www.ivf-bg.com/index.php?option=com_content&view=arti … d=120&lang=bg

Ако не ти допадне все пак лекаря, който първоначално си избрала, винаги можеш да го смениш - не се притеснявай!  Peace

# 162
  • Мнения: 66
Margaritka, БЛАГОДАРЯ ТИ за бързия отговор. Подробно разглеждам сайта - но повярвай ми това изобщо не ме улеснява Simple Smile Към момента съм се ориентирала към д-р Юнакова, но пък се замислям и за д-р Ганева..в същото време коментарите за д-р Тимева и д-р Андреева също са доста положителни. Реших да пиша, защото всяка от вас се е сблъсквала с различни проблеми. Споделих какви са моите проблеми точно с идеята, че тези от вас, които са имали подобни могат да ме посъветват и да поръчате някой от специалистите. Съобщението ти е глътка въздух за мен. Благодаря ти още веднъж.
П.П. Това за хормоните наистина ли е възможно да се окаже от кистата?! ФСХ ми 20.44 /реф. ст-ст за фазата 2.4 - 9.3/; ЛХ - 15.57 - /реф.ст-ст за фазата 1.9 - 8.0/, а Estradiol-а е 0.08, като референтата стойност започва от 0.08 - т.е. ниска норма. Повече от година са така и са без промяна /тези ст-сти са от м. МАРТ всъщност. Сега ще пускам  нови/.

# 163
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Margaritka, БЛАГОДАРЯ ТИ за бързия отговор. Подробно разглеждам сайта - но повярвай ми това изобщо не ме улеснява Simple Smile Към момента съм се ориентирала към д-р Юнакова, но пък се замислям и за д-р Ганева..в същото време коментарите за д-р Тимева и д-р Андреева също са доста положителни. Реших да пиша, защото всяка от вас се е сблъсквала с различни проблеми. Споделих какви са моите проблеми точно с идеята, че тези от вас, които са имали подобни могат да ме посъветват и да поръчате някой от специалистите. Съобщението ти е глътка въздух за мен. Благодаря ти още веднъж.
П.П. Това за хормоните наистина ли е възможно да се окаже от кистата?! ФСХ ми 20.44 /реф. ст-ст за фазата 2.4 - 9.3/; ЛХ - 15.57 - /реф.ст-ст за фазата 1.9 - 8.0/, а Estradiol-а е 0.08, като референтата стойност започва от 0.08 - т.е. ниска норма. Повече от година са така и са без промяна /тези ст-сти са от м. МАРТ всъщност. Сега ще пускам  нови/.

Пусни на 3 ден от цикъла инхибин б и антимюлеров хормон и отиди да те видят пак тогава на ехограф ( да преброите атралните фоликули ). Аз сега чакам също такъв преглед.

# 164
  • Мнения: 66
Благодаря за съвета Shokoladche Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт