Бихте ли се оставили в ръцете на съпрузите си да бъдите гримирани от тях?

  • 1 689
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 478
Ако се бях омъжила за гримьор- със сигурност!
Иначе нямам време за бодиарт! newsm62 newsm62

Защо на мъжете са им толкова хубави, дълги и гъсти миглите, не е честно!!!
Ей, т'ва и аз винаги съм се питала!
Не знам, на какво се дължи тази несправедливост?! smile3516

# 16
  • Варна
  • Мнения: 618
Веднъж помолих мъжлето да ме боядиса-горе-долу се получи, само дето ме изнерви как бавно пипа, но гримирането си е друга работа-мисля, че няма да се справи Thinking

# 17
  • Мнения: 2 332
половинката ви е скрит талант Party!
Мноооого дълбоко се съмнявам в това!  smile3506 newsm47
И аз така Wink

# 18
  • Мнения: 1 381
не не бих. Не мисля, че би се справил. Наясно е с кое за какво се ползва, но до тук.
Виж що се отнася до дрехи- винаги го взимам за консултант и най-важното съобразавам се с неговото мнение. Особенно когато искам да си купя нещо по -скъпо.
А той сам ми е избирал страхотни дрехи. Имам една рокля ...мммммммм. страхотна - всички ми завиждат за нея.  Mr. Green

# 19
Моето мъжленце пък гримира страхотно Simple Smile
Като има официален повод само той ме гримира, прави го невероятно и слага страхотни акценти така че винаги съм различна и много ефектна  Embarassed
Ама е художник по призвание и цветовете и линиите са неговата стихия и има много точна ръка от рисуването
Пък аз треперя и една права линия не изкарвам като хората  Cry

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
хахаха
Представих си картинката  Joy Joy Joy  ще ставам за някой карнавал  hahaha

# 21
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Гримирал ме е и то доста сполучливо. Все пак е завършил художествена паралелка! Два пъти ми е правил и арт-маникюр, но напоследък не му остава време, пък и аз все мия, пера и къпя, та не си заслужава лакът да ми се скапе на втория ден Confused!

# 22
  • Мнения: 3 932
Честно казано, не бих рискувала. Единствено досега съм му поверявала боядисването на косата си, но лицето....не-е-е-е.

# 23
  • Мнения: 3 861
Твърдо НЕ!!! Naughty no
Защото след това ще има smile3511 Banghead
И след това ще има  hahaha smile3532 smile3506

# 24
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не мога да си го представя даже.  hahaha А аз да го гримирам - абсурд! Не, че напирам да го правя, де. Иначе момчето вкус има. Той пътува често в чужбина и ми купува доста дрехи, докарва го и на модел, и на цвят,даже и на мярка.  Когато му се чудя (особено за размера), казва: "Нали си ми все в ръцете, как мога да не знам?"  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 311
Да. Ако организирам парти на тема "Баба Яга и нейните превъплъщения"  smile3521 newsm62

# 26
  • Мнения: 3 537
Оууу не NaughtyКой знае на какво ще приличам после Mr. Green Twisted Evilхи хи хи

# 27
  • Мнения: 1 517
Само ако беше професионален гримьор! Обаче не е. Гримирането си е женска работа. Иначе ще стане като момичетата на Къци в оная игра, в която разни мъже от публиката ги драскаха с черен молив по лицето и ги правеха на чудовища.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 735
Доста такива експерименти сме си правили...(и аз него и той мен)
Та трябва да ви споделя,че не са ни некадърни мъжете,а просто практика им липсва  Laughing
След последния път когато ме гримира,моят човек чак се възгордя ,дори сериозно се замисли да се запише и на курс...
Определено има талант и добре ме беше нарисувал,но като се сетя за първите пъти...  #Crazy
Но дет се вика: Никой не се е родил научен! smile3529

# 29
  • Мнения: 269
Не и ако ще ходя някъде след това.
Правил го е в бурната ни младост, но резултата....лелиииииии, направо ужасяващ! Confounded

Общи условия

Активация на акаунт