Пролетта набира сила за Чирпанската дружина!-7

  • 17 936
  • 273
  •   1
Отговори
# 210
  • софия
  • Мнения: 757
Pavlina Petrova, недей така за по- високите чинове, не мисли лошо на мъжо. Laughing
Майтапя се! Heart Eyes
Наистина сега заплатите им са доста добри на фона на кризата. Но примерно за 3-4 години заплатата се беше увеличила само с 100-150 лв.
За образованието и проф.реализация- аз не работя по специалността. завърших немска педагогика, но после ми предложиха мястото, на което съм сега. А колко   време се чудех дали да започна...кака се сеща сигурно. Но пък е вярно, че образованието ти дава повече шансове. Ако не знаех немски, нямаше да съм тук.
Също така мисля, че отмина времето, когато някой си шеф гледа красива мацка и хоп взема я. Всеки иска да се бачка яко, не да му краси офиса. Peace
Хайде приятен ден и от мен!  bouquet

# 211
  • Мнения: 286
Ехоооо  къде се изгубихте, newsm78аз се вихре в бурно чистене ама надничам отвреме на време Wink

# 212
  • Мнения: 277
За образованието и проф.реализация- аз не работя по специалността. завърших немска педагогика, но после ми предложиха мястото, на което съм сега. А колко   време се чудех дали да започна...кака се сеща сигурно. Но пък е вярно, че образованието ти дава повече шансове. Ако не знаех немски, нямаше да съм тук.
Също така мисля, че отмина времето, когато някой си шеф гледа красива мацка и хоп взема я. Всеки иска да се бачка яко, не да му краси офиса. Peace
Хайде приятен ден и от мен!  bouquet

 newsm10 СЪГЛАСЕН!!!
С португалски не съм изкарала и 1 лев!!!!! С френсия съм си рабтила, ама чак пък да съм изкарвала... ако се надявах на него, гладна щях да умра. Виж, английския, който ми е 3-ти език, ме храни. Научих го и него, имам ли избор. Немския ми е втори език от Университета - 3 години го учих, ама едва едва "добър ден" ще кажа  Blush
Успех на търсещите работа!!!

# 213
  • София
  • Мнения: 216
Добър ден, къде са всички, явно навън в това хубаво време, на работа или хммм...ние също излизаме, до скоро писане и надявам се виждане Simple Smile

# 214
  • Мнения: 50
Здравейте!
И аз да се запиша,че скоро не съм се включвала.
Ние сме добре,ходим по разходки,лудеем,радваме се на хубавото време Hug
От време на време надничам в темичката,но да си призная не съм от най-редовните с писането,всичкото време ми отива за Мирослав.Прибираме се от разходка в 20ч.и докато се изкъпим,нахраним,позяпаме малко тв и сме заспали.....Цяла зима сме като вързани и сега не можем да се находим и наиграем Joy
Честита кухня на Павлинчето и нова пералня на AIR.Да си ги ползвате със здраве  bouquet
Гледам че и за работа говорите.... ooooh!на мен въобще не ми се подхваща,толкова ми е хубаво да си гледам детенце в къщи ,не ми се мърда от тук Grinning,а майчинсвото ми свършва след 2 месеца Sad
Не ми се дава и на ясла,ама ако се наложи няма да имаме друг избор.
Иве,честито ви бебенце,не съм ималал възможност да ти честитя.....пожелавам ви  да сте едно прекрасно,любящо семейство   bouquet
Това е засега от мен........
Малко на бързо ,но ще ходим на малка разходка извън града и бързам да се оправя...
Поздрави на всички Hug

# 215
  • Розовата долина
  • Мнения: 187
Здравейте,мами!!
Ето,че дойде най-любимият ми ден-петък и най-важното вечер!!! newsm68 newsm44
Утре е събота и ще си почина на воля,ще се наспя,абе кеф голям!!!Замислила съм обикоколка в МОЛа в Стара Загора,че имам нужда от това-онова,но да видим дали ще ме огрее.Дано поне е хубаво времето,най-малкото ще си направим една хубава разходка!!
Pavlina Petrova, недей така за по- високите чинове, не мисли лошо на мъжо. Laughing
И на моя,и на моя!! Wink
Павлина,много добре изглежда кухнята и аз скоро ще съм на такава вълна,миналата седмица много ми хареса една ъглова мивка и се замислиха дали и моята да не е така,че и иделано ми пасва,митко малко се дърпа,но ще се разберем!!Гледах там едни други твои снимки и разпознах един братовчед-Ивайло,я кажи къде се намира той и въобще как е?И да го поздравиш от мен и от сестра ми Нина,дано се сети,не помня от кога не съм го виждала.. newsm78
За образованието-аз си работя по специалнотта,предишната ми работа пък беше с езика-немския като iniici,и ако знаете колко се чудех дали да напусна(получих одобрение от настояшият си работодател),защото фирмата беше немска,и шефовете бяха супер,но все пак избрах сегашната си работа и не съжалявам,защото в момента въпросната фирма не са никак добре,даже са оттеглили немското участие!!И сега на моменти ми писва,даже много,но най-много ме кефи екипа,само млади хора(на семинарите за обучение аз бях най-голяма),помагаме си,разбираме се,което е най-важното!!!
 jinjer_78,нима няма да покажеш новите покупки???

Хайде лека вечер и приятни почивни дни!!!

# 216
  • Мнения: 286
Танче,дано и ти си се сдобила с нови попълнения на гардероба,а аз мога обувките например да покажа Wink
http://danijoro.multiply.com/photos/album/27/Proletnite_mi_obuvki-2009g

# 217
  • Мнения: 11
Ех ,какъв ден момичета.Прекрасно време.Видях се с много мами тези дни и днес дори и ....абе беше чудесно.
Само Гуен не можах да я видя,но нищо другият път или може би утре.
Джинджи много свежарски обувки,Честито.Пожелавам ти нова работа и да  можеш и по хубави да си купиш.
Танче,мен ли питаш за Ивайло?Ако е така мога да кажа че е добре,доста често се събираме-почти всяка  седмица.Той е в Ст.Загора,а жена му за сега работи в Чирпан в общината.
Е ай де стига толкова от мен утре пак!  bouquet

# 218
  • Мнения: 58
здравейте и от мен,
за съжаление не можах да изляза да се видя с някои мами/разбрах че Поля е излизала/,но бях на къщата ,а там си имаме доста работа
Диде честито ти обувки -супер са /аз не мога да си намеря тук нещо ежедневно за сезона- не мога да ходя на токчета/
утре непременно ще изляза с децата ,ще си дадем почивка и може да се видим с някоя мама
Чао за сега от мен слизаме долу пред блока

# 219
  • Мнения: 0
Честит имен ден и от мен на всички които празнуват днес!
Бъдете нежни и красиви, като имената които носите!

# 220
  • Мнения: 286
Честита Цветница и от мен,всички именници да са живи и здрави Hug  bouquet Hug
Днес е супер времето Peace

# 221
  • Мнения: 58
Честит празник на всички именици!

# 222
  • Мнения: 286
Аз съм в цикъл и супер нервна Banghead smile3511 smile3515 newsm61
на всичкото отгоре сутринта в 5 Аси напълни цяло гърне с разстройство(снощи яде студен таратор,но по усмотрение на свекъра не беше достатъчно студен,а слабото място на децата моите поне е там и веднага разстройство направо чорба) Tiredи днес пак в къщи #Crazyвместо да си довърша великото пролетно почистване и да си напиша решението по делото че в сряда трябва да го предам на съдийката аз тука ще изкрейзвам от моите лудетини незнам колко време Crossing Arms

# 223
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 468
Набързо влизам, да покажа снимки на Иниици от детската стая :
http://www.airradi.snimka.bg/album.php?album_id=359141&pid=11563590
 оттук почват

До скоро!

# 224
  • софия
  • Мнения: 757
Да, това са снимките. Вижда му се края вече...

Общи условия

Активация на акаунт