Какъв/ва ще стане като порасне?

  • 1 216
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 769
Aми аз не съм правила прощапулник Cry,доколкото знам се прави на 40-я ден,а аз незнаех тогава Embarassed
На 40-я ден се прави пита/погача. Не съм чула по него време някое дете да е проходило  Wink SunglassesМисля че поредната тема за питата е още на първа страница.
Когато направи първите си самостоятелни стъпки - тогава се прави прощъпулник.

# 16
  • Мнения: 955
Сина ми също дълго мисли преди да си избере нещо и в крайна сметка избра това, което най-малко исках - два ловджийски патрона на баща му. Един ловец ми стига в къщи. Малко след това се ориентира към шивашкия метър и като се замисля: по-добре шивач отколкото ловец и рибар  Naughty

# 17
  • Мнения: 5 299
Aми аз не съм правила прощапулник Cry,доколкото знам се прави на 40-я ден,а аз незнаех тогава Embarassed
На 40-я ден се прави пита/погача. Не съм чула по него време някое дете да е проходило  Wink SunglassesМисля че поредната тема за питата е още на първа страница.
Когато направи първите си самостоятелни стъпки - тогава се прави прощъпулник.
УХххх сори ,наистина беше така,ама чесно казано много не си падам по такива обичаи ( и не чета много темите свързани с тях)и както каза AnMary-няма да остане без професия бебока:lol:

# 18
  • Мнения: 299
Избра си ДВД диск такя че предполагам, ще е нещо свързано с информационните техологии
 Laughing

# 19
  • Мнения: 410
Бях му натрупала какво ли не на таблата, нашия гледа, гледа и се врътна. Сложихме всичко на земята и пак гледа, избира и накрая взе от ръцете на татко си едно италианско списание за домове и обзавеждане и си го запрелиства. Решихме че ще е на дизайнерство. Нали си е и Риба, а те са хора на изкуството!

# 20
  • plovdiv
  • Мнения: 350
Дъщеря ми първо взе "чувалчето" с бижутата-дизайнер на Картие, а после допълни с модел на ирландска къща-най-вероятно ще си почива в Ирландия Joy Надявам се синът ми да й помага hahaha

# 21
  • София
  • Мнения: 5 828
Моята дъщеря хвана черпака. Но за сега няма наклонности към готвенето. Даже филия хляб не може да си отреже без да се пореже. Така че не знам дали ще става готвачка  newsm78  Laughing
Каквато иска да става, само да ми е жива и здрава  Grinning

# 22
  • Мнения: 2 332
Йоана първо хвана лекарската слушалка, след това - калкулатор и речник. Онзи ден я слушах как раправяше на две дечица на по година: "Сега съм учителка, и ще стана лекарка" Wink.

# 23
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Деси преди да вземе някой от предметите, които й бях наредила хвана питката и си отхапа от нея-сигурно няма да остане гладна Joy Joy Joy После взе тефтера и химикалката, /за да стане репортер като мама/, а в другата ръчичка взе кутията с бижута/ ще бъде богата/ newsm78
Но каквато и професия да избере ще я подкрепя. Важното е да е жива и здрава!

# 24
  • Мнения: 1 680
Абе трябваше да нахраним детето преди прощъпулника. От 20-30 предмета, повечето от които от високите технологии, тя се хвана за ябълкатаShocked
Ще си имаме овощарка.  hahaha

Последна редакция: вт, 09 авг 2005, 14:46 от Samsara

# 25
  • Мнения: 5 183
тя се хвана за ябълката.  Shocked
Ще си имаме овощарка.  hahaha
Еееее, лошо няма - здравословно мислене има детето. Нали знаеш: "An apple a day keeps the doctor away" или "Една ябълка на ден, гони доктора от мен"  Laughing

# 26
  • Мнения: 2 755
Ами нашият син, се запъти с бодра крачка и постави едната ръка върху портфейла, а другата върху топката. Близо минута стоя така, чудейки се какво от двете да избере и накрая, изненадващо, се хвана за четката за рисуване и я размаха за момент, след което я хвърли и се заигра с топката с такъв захлас, че забрави за нас.
Да е жив и здрав, като порастне сам ще си избере професията. А, какъв ще стане ....... да доживеем и ще видим  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт