Go Jane- поръчка - време е за пролетно настроение - тема 2

  • 31 315
  • 505
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 435
Тони,честито.От черните кой номер взе, и колко сантиметра е стелката?

# 76
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Ето ги моите и на приятелката ми обувки, най-сетне получени:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6911&AlbumId=129144

Моите са първите два чифта - нося 39 номер, поръчах 8 и 8 1/2 - лееееко са ми малки, а черните и доста високи - май съм забравила да ходя на високи токове Wink

На приятелката ми са много сладки, но не исках да й ги разопаковам аз, затова така изглеждат на снимките - с допълнителните хартии и уплътнители.
Тони, честито, много са хубави Laughing
Аз отдавна казвах, че 8,5 не отговаря на 39, а на 38,5, но Авчето ме сряза тогава и си замълчах по-нататък Tired

# 77
  • Мнения: 4 435
Ето ги моите и на приятелката ми обувки, най-сетне получени:
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=6911&AlbumId=129144

Моите са първите два чифта - нося 39 номер, поръчах 8 и 8 1/2 - лееееко са ми малки, а черните и доста високи - май съм забравила да ходя на високи токове Wink

На приятелката ми са много сладки, но не исках да й ги разопаковам аз, затова така изглеждат на снимките - с допълнителните хартии и уплътнители.
Тони, честито, много са хубави Laughing
Аз отдавна казвах, че 8,5 не отговаря на 39, а на 38,5, но Авчето ме сряза тогава и си замълчах по-нататък Tired

Авчето те сряза, защото следи какво пишат тия дето получават обувките си. Примерно аз нося 37,5. Поръчах си два чифта, 7-ми номер, Едните са ми идеални , другите малки.Всичко е до обувка. Wink

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Авче, аз мога да коментирам само високите обувки, защото само такива нося. Вярно си е, че зависи и от модела, и то много, но и при трите чифта обувки, които имам от Щатите 8,5 си отговаря на 38,5 по нашата номерация. И трите чифта са с ток от порядъка на 10см. Thinking Бях поръчвала 8 номер за приятелка, която носи 38 и и заспаха. Онзи ден, обаче, получих едни обувки от Ларедут 39 номер, които имат етикет, че по американската номерация отговарят на 7 номер Shocked
Така че си мисля, че идеята на Ренка за дължината на стелките при определени модели ще е много полезна, за да се избегнат неуспешните покупки Hug

# 79
  • Мнения: 29
Mоите са 8,5,аз нося 39 и са ми леко големи.Наистина всичко зависи от обувката.Извода който си правя е че ниските са по големи от тези на ток.
Обувките ми пристигнаха вчера,но курера не ги е донесал.Ходих в митницата снощи,но казаха да си ги чакам в къщи.Били в него и той ще ми ги донесе/най вероятно когато ми дойде реда/  Tired

# 80
  • Мнения: 162
Тони,честито.От черните кой номер взе, и колко сантиметра е стелката?

Черните обувки са 8 1/2, не мога да измеря стелката, понеже съм на работа, а не съм с тях, естествено Laughing Абе стават ми, но по-скоро отпред са теснички и не знам дали няма да ми направят проблем като поседя повечко с тях.

mari80, моята пратка беше отишла в пощенския клон на митницата /клон 28/ - голямо чудене падна кой точно е. Мъжът ми отиде да ги вземе, че поръчката беше на негово име и служителките го накарали да отвори колета и да им покаже обувките - ей така, от любопитство Crazy

# 81
  • Мнения: 64
Момичета ако някой иска да си поръчва или да направи обща поръчка,(аз не правя защото не знам как ,а и нямам карта ) , ако може да ме включи с поръчка за около 30$ и да ми пише на лични  Flutter

# 82
  • Мнения: 29
Aз сериозно се замислям дали да не започна да пускам общи поръчки срещу скромна комесионна  Mr. Green
Лошото в сайта е че много бързо се изчерпват номерата и става голяма обърквация.Досега три поръчки пусках и все има такива неща.Момичетата избират едни,дават паричките,и в последния момент свършили.Трябва я цвета,я номера да смениш.Неприятно Confused

# 83
  • Мнения: 4 435
Авче, аз мога да коментирам само високите обувки, защото само такива нося. Вярно си е, че зависи и от модела, и то много, но и при трите чифта обувки, които имам от Щатите 8,5 си отговаря на 38,5 по нашата номерация. И трите чифта са с ток от порядъка на 10см. Thinking Бях поръчвала 8 номер за приятелка, която носи 38 и и заспаха. Онзи ден, обаче, получих едни обувки от Ларедут 39 номер, които имат етикет, че по американската номерация отговарят на 7 номер Shocked
Така че си мисля, че идеята на Ренка за дължината на стелките при определени модели ще е много полезна, за да се избегнат неуспешните покупки Hug
Hug
Аз съм абсолютно съгласна за стелката. Но нека да се пиш-е за ниски обувки и за такива на ток.
Значи аз вече реших категорично, на ток като взимам да е 8-ми номер, ако са равни- 7ми номер.


Тони,честито.От черните кой номер взе, и колко сантиметра е стелката?

Черните обувки са 8 1/2, не мога да измеря стелката, понеже съм на работа, а не съм с тях, естествено Laughing Абе стават ми, но по-скоро отпред са теснички и не знам дали няма да ми направят проблем като поседя повечко с тях.


Много кофти, това с тясното. Точно такъв тип искам, аз си взех такива велурени, но и на мен са ми тясни отпред, стягат ми.
От твоите исках 8ми, но има 7.5 и май май ще ми е малко, затова питах за стелката. Thinking



# 84
  • сусурлево
  • Мнения: 474
При мен пък  на ток 6.5 малко са ми голями , а равни 6 са ми точни

# 85
  • Мнения: 17
Здравейте момичета
Записвам се да следя темата
Този сайт е страхотен  newsm44
Харесах си около 15 чифта обувки
Но съм много зле откъм поръчки.В българските сайтове се справям но тук  ooooh!
Надявам се да разбера горе долу как точно поръчвате, с какви карти и тн
Може би сама няма да мога да се справя с митница и т н. И ако има някое момиче което желае бихме могли да поръчваме заедно
  bouquet

И аз така. Искам но не мога Tired Ако се оформи нещо тук съм.

# 86
  • Мнения: 4 435
При мен пък  на ток 6.5 малко са ми голями , а равни 6 са ми точни

А на тока обувки ли са, или сандали?

# 87
  • pomorie
  • Мнения: 848
 newsm10

Последна редакция: пт, 20 мар 2009, 15:54 от la_chicita_linda

# 88
  • Мнения: 4 435
Момичета, аз съм против такива комисионни и т.н.  Stop
И аз пускам, но не бих взела пари за това. Призовавам ви и вас да не го правите.Изкривява се идеята.
Аз примерно пуснах поръчка, защото така си помагаме взаимно. Предният път аз поръчах чрез Мирослава, сега другите чрез мен. В поръкате нямаше обувки за мене. Казвам го, да не си мисли някой, че съм я пуснала , за да мога аз да поръчам.Още докато събирах хората, моите свършиха.Избрах си и други, които свършиха на следващият ден.
Нищо не се иска чак толкова от нас, че да се иска комисионна за това, пък дори и да бъде 1лв от човек.
Щото ако ще е с комисионна ще започнем да пускаме по 5 пъти на ден и да вадим пари.

# 89
  • Мнения: 29
И аз мислех че момичетата които пускат поръчки от ларедут имат изгода от подеръците които са от кода,но се оказа че взимали от 3 до 5 лв,в зависимост колко е голяма поръчката.То и аз в едната нямах обувки ама ги разнасях после напред назад

Общи условия

Активация на акаунт