Хайд парк 2

  • 113 780
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 172
Ми каквото  на когото трябва Thinking

# 511
  • Мнения: 2 172
По повод едно изказване, днес ми падна ябълката на Нютон върху главата: обичам плявата!И зрънцата обичам, но да си ги търся като ми трябват, или да търся помощ за това.
И тон безцени зрънца да ми паднат на главата, когато  не ми трябват, файда няма, най-много да ме затиснат.
Обичам плявата, нещо за което не можеш да се пошегуваш, не е достатъчно сриозно Wink. Не обичам сериозните хора, които не обичат плявата.
Както и да е, приказка да става...за плявата Simple Smile

# 512
  • София
  • Мнения: 9 517
Плявата е хубаво нещо, готино, я ми виш линка в подписа, дали беше за рибата вече не помня newsm78

# 513
  • Мнения: 2 172
ми не знам....много кодово го даваш Simple Smile

А ника ми е този ....мислех че е очевидно...щото съм бяла и добра, вж ми подписа , де Simple Smile

# 514
  • Мнения: 2 084
За какво си говорите? Дайте пояснения за недотам интелигентни. Ква плява, Айст? И за какво ти са зрънца. Не можеш ли направо брашно да вземеш? По-плътно затиска.
Аз да яхна метлата. Мата, де се криеш? Да земеш да си вапцаш детето. И да не го показваш преди да потъмнее. Блондинките не вървят.
Ганката, имам голямо корито - ако ти трябва да го пратя.
Да не ми се вържете? Носите ли си чувство за хумор?
Уффф, що така се появяват от небитието все с пост 1-ви и изсипват по една коляма купчина? Защо не им се получава на хората открито да застанат зад себе си, зад мнението си, зад собствената си личност с всичките й плюсове и минуси. Защо е по-лесно да си анонимен, дали защото можеш да злобееш на чужд гръб, а после с маска номер пореден да си олицитворение на съвършенството и компетенцията.

# 515
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Имам си аз големи легени, знам си работата, ама мойто взе да избелява много та се престраших да кандидатствам за детска градина. Да се надяваме, че няма да има много опоненти там, щото тя се научи да отговаря на ударите на батко си и е много печена.   Mr. Green

Момичета, стискайте палци утре! Имаме големи шансове, ама още не е сигурно с детската градина!  Praynig

# 516
  • Мнения: 2 084
То това с детските градини е почти като шестица от тотото. Стискам и на краката!

# 517
  • Мнения: 690
Ганката, стискам палци! И на нас може да  стискате, че вече съм изтрещяла напълно. То не са детски градини, то не са гимназии - изпити, списъци ... вече не знам на кой свят съм.

# 518
  • София
  • Мнения: 9 517
Това с чуждото нещастие го бях пропуснала... аз май съм само на половина нещастна, това дали се брои? Mr. Green
Калина, Мата обикаля Европата, щото си е навила на масрафа - взела е русото  Mr. Green

# 519
  • Мнения: 2 172
ми не знам....много кодово го даваш Simple Smile

А никът ми е този ....мислех че е очевидно...щото съм бяла и добра, вж ми подписа , де Simple Smile

ПП Не, никът ми, грешка, аватарът ми.....нали него дъвчем Wink

Калина, чети темите, не прескачай редове( за плявата), нямам време за линк Wink

# 520
  • Вън от пространство и време
  • Мнения: 2 277
Калина, чети темите, не прескачай редове( за плявата), нямам време за линк Wink

Има два реда в постинг, написан в понеделник, които и на мен ми подействаха много  Sad.
Но... всеки си има право на мнение.

# 521
  • Мнения: 3 246
ганката, стиснати палци за градината  Praynig
Маня и на теб Praynig

# 522
  • Мнения: 4 138
повърнах се Sick
мамоууууууууууууу, всички са живи още. невероятно, но факт. скъсаха ми нервите. ама не е истина как.
инак много хубаво беше. като се асбрахираме от факта, че беше 32 градуса на сянка и комарите се опитаха да ме изядат жива. мен и целокупното домочадие. ако вчера бях метнала едно ице на камъните във верона, сто на сто щеше да се опражи.
малоумна история. никога не ходете в края на май по талянцко. ад.

цени във венеция-народни. едно капучино 8 евро, кво му плащаш Mr. Green
кака мата обаче умна, носи манджа и кайве в торбе. спести 100 пари. Mr. Green

галин и майка ми бяха просто ужас, а аз бях както винаги рефера. спорове за какво ли не. обаче всичко се свежда до това кой е по.

детето беше най-адекватно, макар че му стопихме лагерите на завалията. де що имаше места за въргаляне обаче, се извъргаля по тях. налапа тонове талянцки бацили. бесня, скачА, намери си гадже талянец, един гном на около година и половина. не бе любов, не бе чудо. тя побегна нанякъде с баба си, чужденецът след нея.........баща му го прибра ревящ на около 500 метра по уличките.

любовта бе разбита. трагедия. и това във верона.......близо до къщата на жулиета. заразно е явно Mr. Green сълзи и сополи.
жулиета пак я нямаше в саркофага. явно беше обедна почивка момичето.
похапнахме пицинки, яла съм и доста по-добри, да си бех поръчала кебапчета......
краката ми са надути като козунаците, дето ги меся.

мама заминава днес. ура,ура,ура. сега ще може да ми е мъчно за нея.
труп съм, къщата е кочина, детето е щастливо. кво повече му трябва на човек.

фокси, калинче, нема да го мия детето. така че на боя го докарва. отивам да си купя корито. дървено ли да е или метално newsm78
не се шашкайте де, всички сме били нови и много умни и велики Wink
случва се, ще мине..........
по сегашни изчисления от август до средата на септември сме си в бг. естествено, на странджа. в софия сме максимум седмица, за да си повишим стандарта Mr. Greenосвобождаваме жилището, да го даваме под наем, че нема марО. трябва да си поддържам славата на богата жена, нищо, че не е как беше, коректно ли, етично ли..........

хм, градина. мърлявото русо чудовище май ще го запиша във фондацията до нас на градина. там са дечица с увреждания. дано да вземат алекс. за мен е много важно, да има интензивни контакти с дечица със специални нужди още от сега. базата им е фантастична, учителките са страхотни а и е в съседната сграда. наоколо хората с малки деца са предимно чужденци, по понятни причини няма желаещи да дават децата си там ooooh! дано да няма ограничение за здравословното състояние, инак одма я давам.
поне по няколко часа друг да и бере гайлето Wink

# 523
  • Мнения: 3 246
matakosmata , добре си се завърнала, радвам се че сте оцелели вкупом всички Grinning доста се посмях на разказа за "талянцко"  Joy а и успех със записването в градината, хм не бива да има ограничения откъм здравословно състояние, ми това ще си е дискриминация Hug

# 524
  • Мнения: 4 138
matakosmata , добре си се завърнала, радвам се че сте оцелели вкупом всички Grinning доста се посмях на разказа за "талянцко"  Joy а и успех със записването в градината, хм не бива да има ограничения откъм здравословно състояние, ми това ще си е дискриминация Hug

ами принципно ще е. впрочем, за майтап, имам един познат, малко черничък. абе кво черничък, направо е синьо-черен. та, по-голям расист и дискриминатор от него не познавам. ама войнстващ направо. афро-американец е. не че съм в час кого точно дели......
мрази азиатците и ги счита за по-долна класа хора. за белите тактично си мълчи Wink

Общи условия

Активация на акаунт