Хайд парк 2

  • 113 768
  • 2 602
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 843
Това, което много искам за него е да срещне истинската и стойностна любов в живота.

Това наистина е един голям житейски дар.
Оттам нататък, всичко, дори и най-тежките моменти, но споделени с някого, на когото можеш да се опреш без страх - е преодолимо.

Това желая на всички деца!
А защо не и на майките?  Wink (На тези от нас, които нямат другарче, разбира се! На другите - не! Че ще ме бият... Wink)

# 661
  • Мнения: 1 325
Eeex, Дар, благодаря за пожеланието Hug  Друго си е с другарче, ама като няма....няма Simple Smile Ще си другаруваме с дъщерята, пък дано тя има по-добър късмет и срещне житейския си дар!!!

# 662
  • София
  • Мнения: 9 517
Ау, Сисли, какви са тези приказки? Никой не знае, кога птичето ще кацне на рамото му.

# 663
  • Мнения: 1 325
 Laughing Фоксчи, то принципно е така де, освен ако не разгонваш птиците Joy Joy Joy

# 664
  • София
  • Мнения: 9 517
===

# 665
  • Мнения: 3 246
Дар, няма да те бием  Hug
Сисли, Фокси е права, човек никога не знае, а пък и хубавите неща стават точно когато най-малко очакваме  Peace

# 666
  • Мнения: 1 325
При мен е пълно с хубави неща, момичета. Peace , thanks за "моралната подкрепа" Joy

# 667
  • Мнения: 4 138
хмнц, аз пък не знам за таз истинската...........
чвор си падам, вечно съм недоволна...........
явно е и до нагласа. за мен истинската обич е нещо много относително. май съм убедена, че я има само спрямо децата ни от наша страна.
примерно, дори и да съм убедена, че партньорът ми е истинският, ако трябва да избирам, кого ще избера. детето или него Twisted Evil
истинската, стойностна обич може ли да се степенува. май не.
сещам се за един ужасен филм. решението на софи. брррррррррррррррр.
предпочитам да не си усложнявам живота с такива мисли Mr. Green
бих умряла ако се налага за детето си, без да се замисля. за друг не, щото няма кой да ми гледа детето, а и да има, с мен му е най-добре. а след като не си готов да умреш заради някого, значи има въпроси......дъл обичта е най-голямата.

и като цяло мъжете не ги тача много. какво да се прави, характер........

# 668
  • София
  • Мнения: 9 517
Матке, надявам се, че половинката ти не чете тук  Mr. Green
Аз пък моя си го обичам и съм готова да умра за него - после той ще ми гледа децата, пък може и по-добре от мен да се справя  newsm78

# 669
  • Мнения: 4 138
не чете. той каза, че би умрял за мен...........хмммммммммммм newsm78
да го тествам ли Twisted Evil

# 670
  • Мнения: 1 843
не чете. той каза, че би умрял за мен...........хмммммммммммм newsm78
да го тествам ли Twisted Evil

Недей.
То и за мен са "умирали", ама после ме правиха да умиргам... Айде, да не подхващаме темата.

Рекох другарче, не страсти-пасти и големи думи.

Сисли, спокойно, то всяко нещо си има плюсове и минуси. Когато плюсовете станат толкова, че да ти разклатят схемата, значи... дошло му е времето!  Grinning

# 671
  • Мнения: 4 138
мдам, в другаруването е най-голямата истина. и обич. любовта е нещо друго.....

# 672
  • Мнения: 1 325
Дар, то "мене ме нема в цялата схема"..... Joy
Не знам, такава летаргия ме е обзела спрямо мъжете, че чак се плаша от себе си. Загубила съм всякакъв интерес. Ей сега Брат Питчо да ми се изтърси, веднага си го пращам обратно при Джолито.

# 673
  • София
  • Мнения: 9 517
Аууу, к'ва съм бяла и добра, Магът ша тряА да ми прати медал  Mr. Green. Направо нИ мога да сА позная.
Ганката, нИ сА ядосвай за глупости, бре  Peace

# 674
  • Мнения: 4 138
аз си трайкам, щото няма сми. комсомолски ветрове завяха..........
пускам си песни от соца и си свиркам.......... Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт